Táta to motá přehled

Táta to motá https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425163/bmid_tata-to-mota-Wky-425163.jpg 5 24 24

Popletené pohádky série

< 3. díl

Tak trochu pomotané pohádky, které vypráví po čtyři večery svým dětem upracovaný tatínek. Teta Běta, která plete nejen ponožky a šály, ale také děj známých pohádek dnes nemůže a protože i maminka odjela na školení, tak se vyprávění pohádek na dobrou noc ujal tatínek. Šárka a její mladší bráška Vašík jsou vděčnými posluchači, i když tatínkovo vyprávění je poněkud svérázné a vždy zamíchá dohromady dvě známé pohádky. Děti však pohádky znají a dovedou odpovědět na spoustu otázek. A s nimi jistě i malí čtenáři, kteří najdou správné odpovědi na konci knížky.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Táta to motá. Přihlašte se a napište ho.

simca9342
03.05.2024 5 z 5

Čtená před lety / "Z pravěku"

Hodnocení série Popletené pohádky:
Teta a táta. Členové rodiny, kteří se rozhodli zastoupit zaneprázdněnou maminku čtu dětem před spaním pohádky. Některé vážné, jiné veselé. Oni dva však i z těch smutných udělali komedii- klasika :) . Poškozené pojistky se také pochechtávají, děti asi jen tak spát nepůjdou.
Koblížka v podání tety ohrožuje místo vlka pyšná princezna, se kterou se stane kamarád. Tátova ježibaba cestuje neobvyklým dopravním prostředkem.
Poznejte ty nejznámější pohádky trochu jinak...

Knihomolka506
05.09.2022 5 z 5

Teta, která Šárce a Vaskovi vyprávěla pohádky dnes nemohla tak ji na pár dní zaskočil táta. Ten to ale opět domotal! A zda se, že ještě víc než teta posledně :)
U popletené pohádky s ježibabou v mixéru jsem vybuchla i já a to jsem dospělá :)
Když nejede proud je čas na vyprávění. Možná vzniknou další vtipné omyly :)
Mohli by takhle třeba vyprávět dědeček a babička :)

Jessybelle
21.10.2021 5 z 5

Čteno se synem, kterého tato kniha velice bavila. Vždy se těšil, až ji bude číst. To pro mě znamená, že kniha je velmi dobrá. A co budu říkat, i mě se kniha líbila, kéž bych měla taky takového tatínka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Táta to motá v seznamech