Spletité lži přehled

Spletité lži https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515185/bmid_spletite-lzi-kgl-515185.jpg 5 597 597

Další jedinečný, napínavý příběh od královny současné krimi. Inspektorka Kim Stoneová už viděla ledacos, ale pohled na oběť, která se našla v místní průmyslové zóně, vyrazí dech i jí. Když poté Kim oznámí zdrcující zprávu manželce zavražděného, Dianě Phippsové, nemůže se ubránit pocitu, že na ženině reakci něco nebylo v pořádku. A pak Diane a její rodina zmizí, v přírodní rezervaci je objevena další mrtvola a Kim se svým týmem narazí na stopu, která spojuje oba případy. Má to však háček – tajemství téhle stopy je přísně střeženo. Dokonce i některými z Kiminých kolegů…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Kalibr

Twisted Lies , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Spletité lži. Přihlašte se a napište ho.

schvomis
16.05.2024 4 z 5

Knihu jsem četla, hned jak vyšla. Hned po přečtení a i teď s odstupem můžu říct, že tenhle díl je jiný, než zbývajících 14. O co v knize jde, jsem odhalila brzo a pak mi to tím pádem nepřišlo tak zajímavé. Linka s Frostovou mě bavila. Závěr knihy mě nijak nepřekvapil.
I když celkově mě Kim stále baví, tak za mě nejslabší kniha ze série. I tak hodnotím na 80%.

bigben
12.05.2024 5 z 5

U hodnocení knížek této autorky se většinou opakuji - skvělý zamotaný příběh s rozuzlením až na konci, napětí, výborná hlavní vyšetřovatelka se svým týmem.

london.calling
07.05.2024 5 z 5

Vyborna serie. Nejde odlozit.
Celou jsem ji precetl v anglictine v Kindlu, u nas mame jeste par knih v serii navic, ale urcite se brzy dockate prekladu i do cestiny.

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

10 nejčtenějších knih (říjen)

15.10.2023

10 nejprodávanějších eknih (září)

10.10.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kde je život, tam je i naděje.

Kniha Spletité lži v seznamech

v Právě čtených10x