Císař Quill přehled

Císař Quill https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402650/bmid_cisar-quill-YvD-402650.jpg 3 29 29

Peter Quill opustil Strážce a stal se císařem Spartaxu. Otěže velitele po něm převzal Rocket a v týmu máme Draxe, Groota, Venoma, Kitty Prydeovou a zbrusu novou posilu, samotného Thinga! Ale proč po nich najednou jde imperiální stráž císaře Quilla? Strážci touto knihou vstupují do nové éry!

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Crew

Emperor Quill , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Císař Quill. Přihlašte se a napište ho.

KubaHanzelin
29.04.2024 3 z 5

Nenadchne ale ani neurazí
Nové složení týmu s méně i více známými tvářemi mi celkem sedlo, příjemně mě překvapil Thing a Kitty Pryde. Jinak komiks funguje jako úvod do nové série s kořeny z té minulé, takže pro méně znalé, což v tomto případě jsem i já, může být komiks místy lehce matoucí, i když postupem času tak nějak vše vysvětlí
Prostě oddechovka

Marketplace
26.12.2023 3 z 5

Další příloha časopisu Pevnost. Kresba docela ujde, příběh je slabší.

Atlantis
11.07.2023 2 z 5

Tohle že jsem někdy četl? ..... Jo, aha, to je ta naprosto zapomenutelná kravina, ve které se vše vyřeší pár pleskanci a postav je tam tolik, až autoři zapomněli, že členem týmu je i Venom. Jako příloha k Pevnosti dobrý, jinak to proboha nekupujte.

Knižní novinky (37. týden)

08.09.2019

Kniha Císař Quill v seznamech