Vášeň přehled

Vášeň
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136167/bmid_vasen-DdI-136167.jpg 4 364 364

Temné vize série

< 3. díl

Kaitlyn a jejím přátelům se podařilo získat úlomek čistého křišťálu od Bratrstva. Ten může zničit zrůdný krystal pana Zetese, který páchá zlo. Nejprve však musí najít místo, kde je krystal schovaný. Kaitlyn se proto rozhodne pro návrat do institutu, protože jako tajný špeh má šanci úkryt najít. Podaří se skupině nadaných studentů porazit pana Zetese? Jaké nebezpečí hrozí Kaitlyn? Třetí díl napínavé série Temné vize.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Passion , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vášeň. Přihlašte se a napište ho.

Alethea_k
29.01.2022 4 z 5

Z konce mám radost, i když se to dalo očekávat. Neuvěřitelnost toho celého nemusím asi zmiňovat. Ale je dobře, že to končí třetím dílem. Mohla by z toho vzniknout pěkná fraška. Takhle 3x a dost má úspěch.

Veronikados
31.07.2020 4 z 5

Tak a konečně tu máme to vyvrcholení děje, mno musím říct kniha mě opravdu nezklamala. Byla lepší než předchozí dva díly, o tom není pochyb. Zakončení bylo z mého pohledu dobré. Postavu, kterou jsem neměla příliš v lásce byl Rob. A jak to tak bývá, velmi jsem si oblíbila Gabriela. Rozhodně doporučuji, krásné zakončení trilogie. Hodnocení 87% (4.4 hvězdičky)

AniDi
06.10.2019 5 z 5

A mě se moc líbila, krásné zakončení. Líbilo se mi očekávání věcí budoucích, krásná romantická linka. Něpatí nechybělo, postavy sympatické. Pro mě klidně mohla být delší. Doporučuji jako lehké čtení.

Knižní novinky (8. - 14. 10.)

07.10.2012

Kniha Vášeň v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech6x

horory pro dívky pro mládež

Lisa Jane Smith
americká, 1965