Zákon věrných strážců přehled

Zákon věrných strážců https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37392/zakon-vernych-strazcu-37392.jpg 4 41 41

Příběh z venkovské školy vypráví o chlapcích, kteří po vzoru indiánského náčelníka Vinetoua založí družinu věrných strážců; každý z nich si zvolí člověka, jemuž chce být ochráncem, aniž o tom věděl on i kdokoli jiný, a ve své skryté ušlechtilosti, obětavosti a statečnosti nachází zdroj bohatého vnitřního uspokojení. Pro čtenáře od 11 let. První vydání.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zákon věrných strážců. Přihlašte se a napište ho.

petym
21.03.2023 5 z 5

Pěkná kniha. Ani v pokročilém věku kouzlo knihy neopadlo. Kéž by byli všichni učitelé takový,jako učitel Romega. Jsem rád, že jsem si knihu přečetl a vrátil se do dětství. 5 hvězd

Nofar197
13.12.2022 5 z 5

Pan Kozik psal skutečně krásné knihy - a toto je jedna z mých oblíbených. Zdědila jsem ji po matce a nescislnekrat se k ní vrátila v dětství, období dospívání a v dospělosti. Autor krásné vykreslil prostředí semknuteho kolektivu venkovské školy i duševní dilema pražského chlapce Stáni - nadaného pražského žáka, houslisty i zpěváka, který je nucen opustit známé prostředí, vyrovnat se se vsemi zmenami i faktem, že před ním nikdo nepadne na zadek jen proto, že je z Prahy, ale bude si muset svými činy vydobyt místo na slunci. A že to nebylo lehké.

Katrinreading
20.02.2022 5 z 5

Tohle je jedna z mých nejoblíbenějších knížek od F. K. Dojemná.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zákon věrných strážců v seznamech