Bazar na Databázi knih

DISKUZE » Bazar


dzandre
dzandre 01.02.2016 v 00:33

Tzn. jsme zatím čtyři. Pokud to tu čtou další podvedení, ozvěte se. Předtím vystupoval pod nickem Ondjaton - stejné číslo účtu, jako Haufphan. Mimochodem toto číslo účtu jsem tu v jednom příspěvku uváděl, teď ho nevidím - ona je tu cenzura na ochranu podvodníků?!

5mišule5
5mišule5 02.02.2016 v 20:30

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Aja1234
Aja1234 11.02.2016 v 22:08

Nakupujte u Hanka616. Super ,super, rychlé dodání a 100% spoleh. Při nejasnosti vše vysvětlí, no prostě úžasná . Všem doporučuji.

aht
aht 14.02.2016 v 22:54

Nebo vyberte něco z mé nabídky. Pokud se Vám nezdá cena nebo vyberete více kousků, tak se nějak domluvíme. Opravdu už potřebuji odlehčit knihovničce.

pobijecmuch
pobijecmuch 18.02.2016 v 15:52

K bazaru mám určité výhrady, ale beru ho jako součást těchto stránek. Co mně, ale začíná vytáčet, když se tu objevují uživatelé, kteří schválně rozesílají OZ o prodeji knih. Dnes to pro změnu byl uživatel Majlou, který svůj spam ještě ozdobil několika hvězdičkami.

lenkaknel
lenkaknel 18.02.2016 v 16:18

Majlou mi taky psal, nenapadá mě, co by se s tím dalo dělat. Asi jedině ignorovat.


Koka
Koka 18.02.2016 v 16:48

Já bych to až tak nezatracovala. Něktěří uživatelé mi psali kvůli mnohem větším blbostem, než je jejich nabídka v bazaru - ta může být někdy docela užitečná. A také bylo zbytečné si někdě stěžovat, mohla jsem je tak akorát ignorovat, jejich zprávy smazat, a časem to ustalo.

aht
aht 18.02.2016 v 18:18

Tak posun od knih a bazaru k sociální síti je jasný. Spousta prodejů/ nákupů se od cca. srpna loňského roku děje na stránkách trhknih a něco málo na sbazaru. Tady už se "nebazaruje" a když už, tak jen za nízko zvolenou cenu (přeprodej).

kellybowie
kellybowie 20.02.2016 v 07:40

Ahoj, jsem tu nová, dovolte mi se představit....jmenuji se Květoslava, říká se mi Květuš. Všimla jsem si, že i zde se objevují pochybní členové, kteří si nechají zaplatit a knihy nepošlou....setkala jsem se s tímto už několikrát na jiných stránkách, tak doufám, že zde nenatrefím na někoho takového, protože jsem se hned zapojila do obchodování
Přeji všem poctivým členům hezký den a dobré obchody :-)

Marthas
Marthas 27.02.2016 v 16:23

To danielson: Dnešní změnu nevidím jako pozitivní... Nutnost předem vědět a vyplnit poštovné... Já myslela, že se databáze od neshod distancuje a že vše je zaležitostí DOHODY DVOU STRAN - toto mi přidá jako omezování... Hlavně by mne zajímalo, kolik inzerentů to poštovné doplní a kolik lidí bude "lživě" deklarovat nulové poštovné... To mi teprve přijde jako podvod na uživatelích...
Anebo máte v plánu inzeráty s nulovým poštovným nějak postihovat, mazat... V případě těchto čistek asi nebude zapotřebí, abych se tu nadále vyskytovala...

kecalek
kecalek 04.03.2016 v 07:49

Dobrý den,
chci se zeptat na uživatele bartolom. Poslal jsem mu 22.2. peníze za knížku (295,-) a nic se neděje. Stalo se to i někomu jinému?
Děkuji
Standa

siena
siena 04.03.2016 v 08:15

kecalek, zkuste se obrátit na uživatele, kteří už stihli dát negativní hodnocení. Bohužel, podvodníci už si našli cestu i sem...:(

Text příspěvku byl upraven 04.03.16 v 08:18

mi2
mi2 13.03.2016 v 20:56

Pár měsíců zde nabízím knihy, posílám knihy a komunikuji s příjemnými kupujícími. Nicméně posledních 14dní se snažím zakoupit knihy od zdejších prodejců a jsem zděšen!!! 1) Přístupem prodejců (profesionálních nabízečů), jednoslovné odpovědi po týdnu? 2) Nekomunikací i v případě že jsou online (ignorace) 3) Počtem nabídek třetích osob (tyto knihy jsem vystavila kamarádce, napište jí na email .....) 4) Množstvím profilů pražských antikvariátů které zde knihy nabízejí za vyšší ceny než na svých webech.

reader.007
reader.007 13.03.2016 v 21:06

mi2: mně se zase neustále ozývají lidé kteří "mají zájem" a když odepíšu, je už ticho po pěšině. Ani ubohého "rozmyslel/a jsem si to" se nedočkám.

Marthas
Marthas 13.03.2016 v 21:35

To reader0.007: Též se mi to stává a to i v případě, že požádám kupujícího, aby mne informoval i v tom případě, že si to rozmyslí, někteří to udělají, jiní ne...
Někdy mne to naštve víc, jindy míň, záleží na tom, zda kvůli tomu speciálně musím pro obálku...

reader.007
reader.007 13.03.2016 v 21:51

Já balicí materiál recykluji a jsem větší nákupčí než prodejce, takže o tom ten problém není :-)

Vlastně bych nad tím mávla rukou, jenže když mi na každou prodanou knihu připadne asi 5 lidí co jen vyjádří "zájem", už jsem trochu otrávená. A to většinu prodávám za ceny u kterých by je většina antikvariátů raději hodila do koše...

Eva82
Eva82 14.03.2016 v 11:36

Dobrý den máte prosím někdo zkušenost s uživatelem mikigee? Po odeslání peněz přestal naprosto komunikovat a knihu samozřejmě nemám! Pokud se najde další někdo takto podvedený tak prosím napište děkuji

Marthas
Marthas 14.03.2016 v 17:17

To reader.007: No, tak já to nevyčísluji, ale už mi asi na 14 obchodů tak pětkrát nebo i vícekrát přišla odpověď 0... Někteří to vysvětlí, jiní ne a též se mi stalo, že mi jedna klientka, po stornu odepsala, že má o knihu zájem ale že se jí moje odpověď zatoulala v poště a že nějakou dobu trvalo než ji našla, prý ji chodila do reklam...
To Eva82: Zkus to napsat do vlákna http://www.databazeknih.cz/diskuze/volna-diskuze-5/podvodni-uzivatele-790/str-4#new
Tady by to mohlo zapadnout... Záleží na tom, zda má už zrušený profil a jak je to dlouho, cos mu to poslala, a zda má v hodnoceních už nějaký palec dolů...

hicman
hicman 14.03.2016 v 19:14

Ahoj mrknete do meho bazarku vsechny ne knihy hy jsou nove uplne nove kucharky Pohlreich za super cenu-:)

therese1919
therese1919 16.03.2016 v 16:31

Dobrý den,schanim jednu knížku o plavání název je MICHAEL PHELPS- cesta zrození šampióna.Dekuji za priladne nabídky :-)...

Lenkasparka
Lenkasparka 29.03.2016 v 10:28

Ahoj, nemáte někdo doma mapu Portugalska, průvodce po Portu a okolí nebo celé Portugalsko? Stáré max. 6let?? Než půjdu kupovat nové... :) Díky!!

Koka
Koka 29.03.2016 v 21:14

Když v Bazaru odpovídám na inzerát, který POPTÁVÁ knihu, a kliknu do červeného obdélníku "Odpovědět na inzerát", tak se mi otevře okýnko s přednastaveným textem "Dobrý den, mám zájem o knihu: mmmmmmm (cena: xx Kč)".
Přitom já o tu knihu zájem nemám, ale naopak, chci jí nabídnout tomu, kdo jí shání.
Doporučuji provozovateli DK tento text upravit a v přednastavený text, kterým se odpovídá na poptávku, změnit např. takto: "Dobrý den, nabízím Vám poptávanou knihu ......... za cenu ..... Kč plus poštovné ve výši ..... ".

uhoř49
uhoř49 30.03.2016 v 16:46

Ahoj,nikdy se nezavděčíš všem,a tak se ptám proč nejde řadit knihy v bazaru podle autora?Všude v Antiku i v Knihkupectví je to podle abecedy autorů jenom tady přesně obráceně.

Koka
Koka 31.03.2016 v 09:50

Děkuji za promptní úpravu textu v odpovědi na poptávku, už mám jen malinkatou prosbu, a to za slova "v bazaru" vložit čárku.

DádazPrahy
DádazPrahy 08.04.2016 v 12:53

Dobrý den, dovoluji si upozornit na následující -
v inzerátech Nabídka se někdy objeví inzerát, který v záhlaví uvádí cenu za prodej knihy Kč 1.--(asi proto, aby inzerát přitáhl pozornost) a po otevření inzerátu čteme, že se kniha nabízí za zcela jinou, vyšší cenu (často je cena dokonce vyšší než nabízejí za tutéž knihu ostatní prodávájící). Myslím, že uvedení ceny Kč 1,-- v záhlaví inzerátu je matoucí a záměrně klame případné zájemce o koupi (pokud opravdu nechci knihu prodat za Kč 1,--). Dalo by se snad doporučit, aby se toto v inzerátech nevyskytovalo?



Vložit příspěvek