Bazar na Databázi knih

DISKUZE » Bazar


Mikko
Mikko 05.12.2015 v 17:28

Tak ted vidim ze je nas víc. Uživatel si ode mě a nejméne tří dalsích uživatelů nechal poslat peníze a pak účet zrušil.

Mikko
Mikko 05.12.2015 v 17:31

Však já vím, už jsem zde prodal i koupil plno knih a vždy jsem byl spokojený. Zloději jsou všude, bohužel i zde. To se nedá nic dělat. :)

Kiwisska
Kiwisska 05.12.2015 v 18:49

siena: Nenapsala jsem, že je paní uživatelka "špatný člověk". Jen mi to přijde divné a neetické, protože pokud kniha se dá nová sehnat za 300, je velmi zvláštní ji prodávat za téměř desetinásobek ceny. A pokud má ke knize nějaký citový vztah, proč ji tedy prodává. To je vše.

siena
siena 05.12.2015 v 19:06

Víte Kiwisska, když o někom řeknete, že je jeho chování, konání, neetické, tak říkáte, že je něco špatného s charakterem dotyčného. Jinak nevím, co si pod slovem etika, vlastně představujete.
Jestli si knihu seženete za 300 Kč, tak si ji kupte, případně tu zájemcům o ní, o této možnosti, dejte vědět...

Text příspěvku byl upraven 05.12.15 v 19:10

lenkaknel
lenkaknel 05.12.2015 v 22:26

Rovněž potvrzuji velice dobrou zkušenost s x.rosa.x.

Kiwisska
Kiwisska 07.12.2015 v 07:58

siena.. Jediné, nad čím jsem se pozastavila, je neetické jednání, to je všechno. Nemusíte se chytat každého slova, nemusela jsem ani reagovat. Jen jsem se ptala na zkušenosti se zmiňovanou uživatelkou. Stačilo napsat, že jste byla spokojená. Končím toto diskuzní vlákno, děkuji za Vaše názory i mimo téma.


ladanza
ladanza 07.12.2015 v 09:47

Kiwisska: Napíšete mi, prosím, kde mohu knihu Útěk do divočiny sehnat kolem 300,- ? Budu Vám vděčná, děkuji.

Text příspěvku byl upraven 07.12.15 v 10:49

Kiwisska
Kiwisska 07.12.2015 v 11:48

ladanza: třeba hned tady na Bazaru? od uživatele Keškař.

notburga
notburga 07.12.2015 v 13:15

Kiwisska: tak to je zrovna typ uživatele, u kterého bych obchod neriskla. Možná se pletu, ale nešla bych do toho. ;)

ELBA
ELBA 07.12.2015 v 14:05

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

siena
siena 07.12.2015 v 17:31

Kiwisska, právě, že na jednání uživatelky nic neetického nevidím, proto jsem se ozvala. Podobné výroky, vlastně za zády dotyčných uživatelů, mohou ublížit. Seriózní by bylo, kdybyste se na ní přímo obrátila, či poznamenala do hodnocení bazaru. A propos.. ptát na zkušenosti jste se nemusela, stačilo si přečíst právě její hodnocení.

Text příspěvku byl upraven 07.12.15 v 17:35

ladanza
ladanza 07.12.2015 v 18:52

Kiwisska: Já se právě obávám,že nemáte pravdu.Píšete,jako by bylo snadné tuto knihu sehnat a už vůbec ne za Vámi uvedené peníze.Knihu tady poptává 8 lidí a Keškař ji před 3mi týdny sám nabízel za 5000,-, nemýlím-li se.Samozřejmě jsem ho oslovila,ale stále čekám na odpověď.Pokud máte další tip,napište mi,budu ráda.Děkuji.

Text příspěvku byl upraven 07.12.15 v 20:27

MartinezZ
MartinezZ 24.12.2015 v 11:45

Mám knihu, mám ji zde v DB ohodnocenu i okomentováno a jakmile ji přidám do bazaru, tak se mi vypíše v červeném poli poznámka "Inzerát zveřejněn. Chcete-li zlepšit šanci na prodej knihy, přidejte k ní komentář a hodnocení.", což mi přijde trochu divné, když tam právě ten komentář a hodnocení ode mě už knížka dávno má.

elfos
elfos 24.12.2015 v 12:34

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Koka
Koka 24.12.2015 v 13:16

MartinezZ - zřejmě jste dávno, dávno nezadával inzerát do bazaru, neboť to vybídnutí k vložení komentáře pro zvýšení šance k prodeji je tady už dávno, snad více, než rok, možná dva. Je plošné, systém jím osloví úplně každého, kdo vkládá inzerát, aniž by rozpoznal, zda inzerent již knihu komentoval či ne. V tom bych problém neviděla. Já slabinu tohoto způsobu propagace vlastního inzerátu spatřuji spíše v tom, že někdy vede k vytváření falešně pochvalných komentářů. Databáze přímo vybízí "abyste zvýšili šanci na prodej knihy, vložte koemntář a hodnocení". - No kdo už jen vloží nízké hodnocení a zatracující komentář ke knize, které se chce - za peníze - zbavit?

MartinezZ
MartinezZ 24.12.2015 v 16:50

Vím, že je to tu dávno, proto mě překvapuje, že stále. Pokud jsem přihlášen, čekal bych, že si to systém ověří a nabídne mi přidání hodnocení/komentář až podle toho, co mi u dané knížky chybí.

siena
siena 26.12.2015 v 08:19

Koka, jsem nejspíš výjimka, (ne)potvrzující pravidlo:)

Koka
Koka 26.12.2015 v 10:32

siena, já zřejmě také, protože se mi povedlo přes Bazar prodat i knihu, ke které jsem napsala hodně zpochybňující a chladný komentář, to však zájemce neodradilo - šlo totiž o Browna :=))

lenkaknel
lenkaknel 26.12.2015 v 16:28

Také se nezdráhám dát do Bazaru knihu, kterou jsem negativně okomentovala nebo ohodnotila. Dokonce mi to přijde logické. Přece si nebudu nechávat (pro sebe názor na) knihu, která se mi nelíbí.

Text příspěvku byl upraven 26.12.15 v 16:28

sabca
sabca 05.01.2016 v 19:31

Chtěla bych se jenom s Vámi podělit o zkušenost z nakupováním knih v bazaru DK. Nakupuje zde již dlouho a bez problému. Akorát před vánoci jsem koupila a zaplatila knihu Chybíš a tu jsem bohužel nedostala. Pán mě chvíli vodil za nos a posléze zrušil svůj profil. Byl to HAUFPHAN. Zajímalo by mě jesti někdo s tímto pánem měl také problémy. Sabča

knižátko
knižátko 06.01.2016 v 14:59

Dobrý den, právě tohoto prodejce řeším i já...
HAUFPHAN si na účet nechává posílat peníze a knihu nedoručil ani mně:( Chystám se s tím něco dělat, jen jsem doufala, že se ozve i někdo jiný...Navrhovala jsem adminovi, aby zrušil jeho IP adrese přístup na tyto stránky, ale neuspěla jsem...zřejmě si tady dáll vesele prodává :(

Text příspěvku byl upraven 06.01.16 v 21:40

dzandre
dzandre 10.01.2016 v 21:05

V reakci na výše uvedené případy podvodu s uživatelem "haufphan" jsem věc nahlásil bance. Pokud je nás více, event. již vystupoval pod více nicky, má to už smysl řešit soudně. V takovém případě má banka povinnost ho "prozradit" a sdělit identifikační údaje pro podání žaloby.

Text příspěvku byl upraven 10.01.16 v 23:39

notburga
notburga 10.01.2016 v 21:36

dzandre: abyste si nevysloužil žalobu za zveřejňování osobních údajů. To už tady taky bylo :( Doporučuji alespoň dvě čísla z účtu nahradit tečkami, však oni to postižení poznají i tak a vy budete z obliga ;)

dzandre
dzandre 10.01.2016 v 21:44

notburga: No, dobrá, raději upraveno, ale upřímně - to kdyby ten podvodník udělal, jen se práskne (+ jak píše binysek).

ptoček
ptoček 31.01.2016 v 23:01

Dobrý den, i me před vánoci okradl uživatel HAUFPHAN, poslala jsem mu na účet 165 kč za knihu Vězněná. Dosud jsem neměla vůbec žádný problém s jakýmkoliv prodejcem, a toto mě fakt naštvalo, zvlášť když mě 2x ujišťoval že knížka přijde před vánoci.



Vložit příspěvek