Pár nápadů na vylepšení webu

DISKUZE » Nápady na vylepšení webu


siena
siena 19.11.2016 v 13:58

Jaj a ještě krátká poznámka, LordeS, zmiňuješ jako možnost antikvariát...Tedy už jsem jich pár procházela, ale za ty hrůzy, které tam někteří vystavují, bych brala živnostenské listy, máčela v koši z mostu...a to teď budou muset mít i EET, a skener si nepořídí?!?

Text příspěvku byl upraven 19.11.16 v 16:03

Marthas
Marthas 19.11.2016 v 14:09

To všichni: Nejvíc k smíchu je, za celou dobu co jsem na DK, jsem ani jednou nepotřebovala fotit nějakou obálku, protože knihy, které prodávám, nejsou žádná rarita a obálky se dají stánout z netu. Proto nejsem žádný DK škůdce nebo jsem se za něj dosud nepovažovala. Proto vůbec nechápu, proč se někteří uživatelé, co do mého bazaru nestrčili ani špičku nosu hněvají a vynášejí info a co takhle ortel, pěkná popravička pro zlobivou Marthas.-)
Opravdu jsem se chtěla omluvit, že nemám tiskárnu, skener a kopírku ani jedno a žiju, sice nic moc ale jede to. Taky nevlastním fb účet, nepoužívám twitter atd. To ale ještě neznamená, že bych snad nemohla vyjádřit svůj názor, ne?
PS: Lorde, pochybuju, že k mému kompu by šla nějaká tiskárna se skenerem, sem přece socka, takže to není žádný módní výkřik, něco co by se dalo použít se podle mne už dávno neprodává anebo ani neexistuje.
Jo, ještě se všem omlouvám, že jsem jim neodpověděla adresně ale pamatovat si 22 nových příspěvků není v mých silách.

Toť vše a teď bychom se mohli vrátit k normální diskusi na téma Pár nápadů na vylepšení webu.

siena
siena 19.11.2016 v 14:12

Isserley, nejsem právník. Intuitivně si myslím, že ta věta ve zdejších poznámkách, je právě proto, že se ty obálky stahují z vydavatelství a knihkupectví. Někteří si je, stejně jako někteří antikváři, dokonce značí...

Hanka_Bohmova
Hanka_Bohmova 19.11.2016 v 14:40

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

siena
siena 19.11.2016 v 14:44

Hanko B...:)

Marthas
Marthas 19.11.2016 v 14:48

To Hanka_Bohmova: Vy jste dnes mé slunce.-)


pobijecmuch
pobijecmuch 19.11.2016 v 15:45

siena - Pozor. já jsem nikdy netvrdil, že obálka musí být "originální, profesionálně zpracovaná". To je zase překrucování.

Text příspěvku byl upraven 19.11.16 v 15:46

siena
siena 19.11.2016 v 16:00

Ano, neměla jsem být líná a najít si ve tvém příspěvku:)
Opravuji "...že se ke knihám mají přidávat originální obálky a ne amatérsky pořízené někde na kuchyňské lince..." (včera v 16:58:41) a omlouvám se možné zkreslení.
Přesto si dovolím říct, že meritum mého příspěvku se nezměnilo.

Text příspěvku byl upraven 19.11.16 v 16:06

pobijecmuch
pobijecmuch 19.11.2016 v 16:07

No, to jsem citoval DK, to není z mé hlavy.
Zkusím najít, kde je to napsané.
Já zastávám něco jiného a tom jsem tady také už psal.

Text příspěvku byl upraven 19.11.16 v 16:14

siena
siena 19.11.2016 v 16:12

Já vím, proto jsem tentokrát uvedla i na jaký příspěvek jsem se odkazovala...

LordSnape
LordSnape 19.11.2016 v 19:41

Tohle je napsané někde jako poznámka, když tam ten obrázek nahráváš.

pobijecmuch
pobijecmuch 19.11.2016 v 19:49

LordSnape - ano máš pravdu.
Já to už ani nehledal, já už nemám ani náladu dál v tomto tématu pokračovat.

LordSnape
LordSnape 19.11.2016 v 20:14

Je to pořád dokolečka. Pravidla a jejich totální dehonestace a vytírání si prdele s jejími odstavci. Obrana "slabých" a těch dalších "chudáků", co to jen nepochopili a vlastně ani tak nemysleli. Je prokázané, že dvě třetiny to znají, ale prostě porušují. Napíšeš jim a hned ti odvděčí hatem. Modi by měli dávat upozornění a pak bany, a hned by byl klid. Něco řekneš trochu drsněji a hned jsi za debila. Nevím, kde se vzala teze, že lidé od knížek jsou ukňučení floutci, co neumí říct ani udělat něco pořádně nahlas. To by pak ani nevznikla spousta románů. Když to ale říká náš pan prezident, je vše hned v pořádku. :-)

Text příspěvku byl upraven 19.11.16 v 20:55

Marthas
Marthas 19.11.2016 v 20:22

To LordSnape: Jasně, lorde pochopila jsem dát ban za nevložení obálky.-))) K smíchu. Protože já nevím, o tom že bych dehonestovala pravidla a vytírala si jimi řiť, to by ani nešlo neboť nejsou k dispozici vytištěný.
To máš pravdu záleží ale na tom, zda by se dávali i bany za urážky, narážky, zesměšňování a další věci.
Kdo by si pak jako první vytáhnul banán.

LordSnape
LordSnape 19.11.2016 v 20:41

Ježiši Marthas. Proč na to odpovídáš? Nebylo to určené tobě, ale lidem, co dělají jen bazar a brajgl. Připadáš si tak? Reagoval jsem na pobijece. Osobně jsem zastáncem radši nechat pole volné, než tam vložit blbost anebo "fotka z mé kuchyně". Jsi děsně vztahovačná. Pokud vím, nikoho už osobně neurážím, bo tady není mezi námi binysek. Aha, chceš dávat banány za to, že řeknu svůj názor v diskuzi. To ale musíš do jiného vlákna. Komouši mají sraz jinde. :-)

Text příspěvku byl upraven 19.11.16 v 20:41

Marthas
Marthas 19.11.2016 v 21:01

To LordSnape: Sorry, tak to mi něco ušlo, brajgl se v této diskusi už dlouho neřešil.
To já zase ne, z fotky ničeho se nikdy nic nedozvíš. Jsou i fotky na kterých je něco vidět.
Já jako komunistka do jiného vlákna ale ty sem do tohohle taky nepatříš. Jmenuje se totiž Pár nápadů na vylepšení webu.
A opravdu nikoho neurážíš? Takže ta narážka na komunistku není urážka, jo.-))) Fakt se začínám bavit, chceš mi namluvit, že mám haluz, jo nebo co? Patříš taky do jinýho vlákna. Nemluvě o tom, že já ti nechci zakázat sdělovat názor na cokoliv ale ráda bych omezila tvůj slovník. Víš, říká se tomu korektonost.

LordSnape
LordSnape 19.11.2016 v 21:10

Vůbec na mě nereaguj, protože se pořád jen ztrapňuješ. Nevím, proč se pleteš do diskuze, kterou jsem nesměroval vůbec na tebe. Tahle debata skončí úplně stejně jako ty předchozí. Prostě se to smaže a bude klid. Já jsem si jen včera dovolil říci, že fotit obálky je nesmysl, protože je stačí naskenovat a hned jste z toho udělali další křižácké tažení proti mně. Nápad to byl. Já nemohu za to, že jsem opět za zmrda, protože prostě jsem v dobré víře vytáhl téma skenery. Navíc, jak napsal správně pobijecmuch, je to i proti pravidlům ty "focené" obálky.

Text příspěvku byl upraven 19.11.16 v 21:11

Skallarix
Skallarix 19.11.2016 v 21:17

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Quarta
Quarta 19.11.2016 v 21:26

Proč je v záložce Žebříčky Sci-fi a fantasy v jedné volbě sta nejlepších knih? Jsou to dva rozdílné žánry a čtenáře jednoho nebo druhého to ochuzuje o dobré typy :(

Marthas
Marthas 19.11.2016 v 21:34

To skeeve: No vidíš, ale Lord si myslí, že on by ban nikdy nedostal, aspoň to tak vypadá. Takže, kdo vítězí ten kdo si to přizná anebo ten co se tváří svatě.

To LordSnape: Ztrapňuju? Já, jo.-)) Jak ty se ze všecho dokážeš vykroutit, tak abych vypadala jako idiotka. Tahle vlastnost je obdivuhodná a životě se ti bude hodit.

Marthas
Marthas 19.11.2016 v 21:39

To Quarta: To spíše patří to do diskuzního vlákna Otázky. Tady je prostě scifi a fantasy dohromady.
Koneckonců je tam i možnost filtrování ale scifi od fantasy ti to neoddělí.
Zkus se zeptat Dana, co ti na to poví. (zdejší admin)

LordSnape
LordSnape 19.11.2016 v 21:46

@Skeeve & Marthas Nevím, proč by měla být maskulinnita na obtíž. Jsem chlap a díky testosteronu jsem občas trochu popudlivější, akčnější a víc od rány. Nemohu denně pít čajíček a být tak krásně smířlivý jako žena. Ostatně od žen se tohle vystupování očekává. Od mužů zas, že občas praští do stolu. Nevím, kam se to vytratilo, ale doporučuji ke čtení knihu od prof. Komárka - Muž jako evoluční inovace? Svůj návrh a nápad jsem k tomu problému napsal. Pak se na mě sesypalo klasické hejno zdejších feminních žen a jalo se vymlouvat a následně mě klasicky umravňovat, aby mě pak mohly osočit z hrubiánství a nevybíravosti. Občas se mě zastal akorát pobijecmuch a ostatní se jen dobře bavili. Je to tady pořád stejné. Nikdy jsem netvrdil, že bych ban nedostal, ale také jsem psal, že by nejdříve mělo přijít upozornění uživatele. A navíc, já nic proti pravidlům prozatím neudělal.

Text příspěvku byl upraven 19.11.16 v 21:48

Skallarix
Skallarix 19.11.2016 v 21:46

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Skallarix
Skallarix 19.11.2016 v 21:57

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

LordSnape
LordSnape 19.11.2016 v 21:58

Si cituj a dělej co chceš, protože mně jsou tvoje příspěvky úplně u prdele, musím-li to tak říci. :-)

Text příspěvku byl upraven 19.11.16 v 22:00



Vložit příspěvek