Pár nápadů na vylepšení webu

DISKUZE » Nápady na vylepšení webu


Skallarix
Skallarix 19.11.2016 v 22:04

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

LordSnape
LordSnape 19.11.2016 v 22:07

Teď přemýšlím, zdali jsi takový i v reálu anebo prostě rád lezeš lidem do zadku, protože nechceš být v menšině anebo se bojíš, že by tě také virtuálně popháněli. Těžko říct. Z nás dvou jsem tady ale já v počátku diskuze nabídl řešení či věc k tématu, která se prostě jen zvrhla. Ty jsi přišel, abys nakrmil své bohulibé ego a mohl sis nad odrazem v zrcadle k večeru masturbovat, jak jsi to zas tomu chudákovi na netu nandal.

knedlik
knedlik 19.11.2016 v 22:07

Já jsem teda obaly knížek musela fotit mockrát, protože nikde k nalezení nebyly - skripta, učebnice, podobné záležitosti. Vyfotila jsem je i přes to, že jsem na to měla velmi málo času, tím pádem jsem se vybodla na nějaké upravování, protože když člověku hoří koudel u zadku a tu knihu tehdy vkládá jen z jakési vnitřní povinnosti (a kvůli pěti minutám možnosti flákání se), tak prostě na tohle čas nezbývá. Foťák nemám na mobilu bůhvíjaký, ale říkala jsem si, že lepší něco než nic. Skener nevlastním, tiskárnu taky ne. Technicky gramotná jsem průměrně. Co mi přijde ale do nebe volající, jak tady po sobě kvůli tomu štěkáte. Faktická správnost mi přijde důležitější než estetika, protože s estetikou si časem nejspíš někdo a rád pohraje - jen to prostě není hned teď. Osočovat tady lidi z lenosti a podobně mi přijde z cesty. Pokud se to celé týká jen "bazaristů", pak nechápu, proč se to řeší tady, když takoví lidé sem očividně nikdy nezavítají a i kdyby, tak je jim to u zadku.
Moderátorům díky za obrovskou práci, kterou tu dělají, nicméně pokud je do takovéto míry vytáčí, tak by se nad tím možná měli zamyslet...

Marthas
Marthas 19.11.2016 v 22:11

To LordSnape a Skeeve: Hoši, ale tohle už zavání osobní rovinou.
Jo, Lorde, navrhul jsi, abychom povinně fasovali tiskárny se skenerem, nepamatuješ si,-) Protože ty přece má každý a kdo ne je socka, určitě by nám to všem ušetřilo práci.

LordSnape
LordSnape 19.11.2016 v 22:18

Ok, tak jsem retard, protože jsem si myslel, že většina domácností má k PC i tiskárnu a aspoň jednou za život si každý, kdo dělá na počítači něco i vytisknul... Aspoň jsem to tak většinou viděl ve svém okolí. Jsem debil, že mě napadlo chudáka to skenovat, když to všichni fotí mobilem za 5000 a ta tiskárna za 1000 je strašně drahá. Přišlo mi to jednodušší a dostupnější i než to fotit. Ale tak já zas nemám smartphone. Omlouvám se za svou drzost a že jsem tady cokoliv navrhoval.

Text příspěvku byl upraven 19.11.16 v 22:18

Skallarix
Skallarix 19.11.2016 v 22:21

Uživatel svůj příspěvek odstranil.


LordSnape
LordSnape 19.11.2016 v 22:24

@Skeeve Na sraz přijď. Je to sranda. A míra sarkasmu není nikdy úplně na škodu. Je tady na to i samostatné vlákno. Teď se na jaro chystá v Brně, viz. "Brněnské srazy uživatelů DK" a já pak něco spáchám zas v Praze.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 19.11.2016 v 23:03

Do diskusí se zapojuji málokdy (jestli mi to nandáte za prostinký názor, tak příště why bother)...jako někdo, kdo nemá telefon za pět litrů (mám nový, za víc, ale zhubla jsem...nejenom v peněžence), tak nemám tiskárnu...ony se budou rozdávat? Dejte mi potom vědět. Chci dvě! Ještě stále visim sousedovi za "dámu v nesnázích". A na další úplatky ;) Ale slibuju, potom s vkladáním konečně pojedu jako drak...

Skallarix
Skallarix 19.11.2016 v 23:13

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 20.11.2016 v 07:10

@ Skeeve ... nechť životní prokletí pokračuje. Když se rozdával rozum, já přišla pozdě. Když krása, talent, asi jsem byla taky hodně daleko a zase přišla pozdě. Na všechno dobré, pozdě. A dovršim to tady na DK (což je v tom chuchvalci proher asi to nejhorší) tím, že i na tiskárny příjdu pozdě! Pláči.

knedlik
knedlik 20.11.2016 v 14:48

Jojo, tady někdo nedával pořádně pozor, když Ondřej Vetchý alias Ferko v pohádce Nebojsa povídal: "Není důležité vyhrát! Ale být u toho, když se rozdává!" :-)))

tenax
tenax 25.11.2016 v 19:43

Navrhuji, aby se při zakládání nových diskuzních vláken současně automaticky zobrazil i nick toho, kdo vlákno zakládá.
V poslední době se tady rozmohl zlozvyk, že někdo založí nové vlákno, v jehož několikařádkovém názvu vypíše svůj dotaz včetně podrobností, ale už se k němu nepřihlásí, takže nikdo neví, s kým komunikuje.
A druhá varianta se objevila třeba dnes, kdy někdo založil vlákno s názvem Poraďte nějakou knížku...
Ani po několika hodinách se ovšem ve vláknu neobjevilo nic bližšího (komu? jakou? proč?). Čili vlákno se nejspíš bude mazat, oni by jinak moderátoři neměli nic na práci... :-)

Koka
Koka 25.11.2016 v 19:56

tenax - dobrý nápad, který by měla umět vyřešit technika: pokud zakladatel vlákna nevpíše i první příspěvek, tak by se název vlákna jednoduše neuložil a uživatelům tedy ani nezobrazil. Asi jako když vkládáš knížku a nedoplníš ani jediný ze základních požadovancýh údajů.
A ještě něco: nelze si nevšimnout, že pro některé "názorové skupiny" se DK stává čím dále vyhledávanější tribunou, kde mohou nastolovat svá neprosto neknižní a neliterární témata a šířit tak názory, které by se jim v jiném periodiku možná až tak snadno nedařilo prezentovat. Doporučuji moderátorům, resp. spíše majiteli webu uvážit, zdali chce DK k tomuto propůjčovat.

Skallarix
Skallarix 25.11.2016 v 20:53

Možná je to šokující, ale proto se tomu říká "volná diskuze".

pobijecmuch
pobijecmuch 28.11.2016 v 09:16

Doporučuji na hlavní stránce dole v části Další nejdříve zařadit - Dnes přidané knihy, potom Novinky na webu a až nakonec Aplikace (Android). Odkaz Aplikace bude asi nejméně používaný.

mol
mol 28.11.2016 v 18:26

mohly byste dát vyhledávání podle kategorií
Například děti 6-9
děti 10-13
dospívající
dospělí

Avathar
Avathar 28.11.2016 v 21:41

k novému zoradeniu obľúbených užívateľov: mne osobne sa viac páčil predchádzajúci model, kde som videl posledné tri hodnotené knihy/poviedky... neviem, možno to vadí len mne. každopádne, dá sa na to zvyknúť, len teda dávam na vedomie, že predtým to bolo - pre mňa - lepšie.

LordSnape
LordSnape 28.11.2016 v 21:53

Jop, ten seznam je fakt k ničemu, takže aspoň další sekce, kam nemusím už klikat. Když jsem viděl, co mají rozečtené či čtou pěkně pohromadě, aniž bych lezl do "aktivit", bylo to prima. ale tak věřím, že se to opět zpřehledním všem na mobilech a tabletech, čemuž se DK v posledních letech nejvíce podřizuje.

Text příspěvku byl upraven 28.11.16 v 21:53

Avathar
Avathar 28.11.2016 v 22:32

ako na jednej strane možno chápem, že je to takto na kope lepšie na zobrazenie (asi). ale pre mňa opäť zmena, ktorá nebola nutná... :/

Marthas
Marthas 28.11.2016 v 22:53

Hm, mě se včera zdálo, že je to v oblíbených nějak jinak, ale modlila jsem se, aby to byl jen přelud. Dneska koukám, že je to opravdu i v sekci oblíbení uživatelé. Jak říká lord, aspoň tam nebudu tak často lozit a souhlasím i s Avatharem. Bylo to předtím lepší. Asi nikoho nenapadlo, že teď se dá snadno překliknout a uživatele nechtěně z oblíbených smazat, že. Nemluvě o změně grafiky v boxech diskuzí, ble. Ještě víc bílé a postihne mne "sněžná slepota".-(

Text příspěvku byl upraven 28.11.16 v 22:54

LordSnape
LordSnape 29.11.2016 v 08:35

A v přečtených jsou pořád zbytečně ty komentáře a není možnost je třeba schovat. No, je toho víc, ale prostě jsem jen jeden hlas z mnoha a i když se mi to nelíbí, musím pořád jen držet hubu a krok, páč to má pevně v rukou někdo jiný. :-)

LordSnape
LordSnape 29.11.2016 v 09:02

Ježiši a k čemu mi je tedy pak položka komentáře? Já chápu, že my dva se nikdy skoro na ničem neshodneme, ale přijde mi ujeté mít komentáře zbytečně dvakrát takto. Jako je to jediné + v tom, že vidím, k jakým přečteným mám a nemám koment. Pak v tom případě ale zrušme komentáře odkaz v menu, páč je k ničemu.

LordSnape
LordSnape 29.11.2016 v 10:11

Jo, to je zase fakt. Já povídky ani autory moc nekomentuju, tak mi to nedošlo. Každopádně doufám, že Dan přistoupí na možnost filtru, že by to šlo případně vypnout v těch přečtených. Jinak předělané zobrazení oblíbenců mě docela šokovalo v tom, kolik lidí mě má v seznamu.

Hanka_Bohmova
Hanka_Bohmova 29.11.2016 v 10:13

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

LordSnape
LordSnape 29.11.2016 v 10:15

@Hanka_Bohmova Ok, tak jste mě obě ukecaly. Má to něco do sebe, to je nepopíratelný fakt.



Vložit příspěvek