Pár nápadů na vylepšení webu

DISKUZE » Nápady na vylepšení webu


Jura86
Jura86 19.05.2024 v 14:55

Mám doma velkou knihovnu v Calibre. Mám tam uložené koupené knihy i scany, které jsem si kdysi dělal (když se ebooky ještě nedaly koupit). Bylo by skvělý, kdybych si takovéto ebooky mohl uplodnout (nebo uložit odkaz do obchodu, kde jsem si ji koupil) pod svým jmenem sem. Důležité by bylo, aby k nim neměl přístup nikdo kromě mě.
Spolu s aplikací by to bylo super. Pokud tu jsou odkazy na koupi, dalo by se propojit aby "to prostě fungovalo". :)

knihy01
knihy01 23.06.2024 v 16:26

Zdravím, napadlo mě, jestli by bylo proveditelné (a podle více názorů užitečné) přidat do profilu uživatele 'knižní mapu', kde by se po rozkliknutí každého (vybarveného) státu na mapě zobrazil seznam knih, které uživatel přečetl z dané země. Díky za zvážení a případné provedení.

EDIT: Ještě kdyby bylo možné někam přidat třeba ikonku pro již neexistující státy (starověké Řecko/Řím/Jugoslávie/Rusko do r. 1922/SSSR...)

EDIT 2: A jelikož by se to rozlišovalo podle národnosti autora, asi by bylo dobré mít i takové státy jako Skotsko, Wales, Anglii (tam by byl ovšem problém s rozlišením národností anglická/britská)...

Text příspěvku byl upraven 23.06.24 v 23:10

Eldar80
Eldar80 23.06.2024 v 16:58

knihy01: Výborný nápad. Myslím, že s něčím takovým ještě nikdo nepřišel. Určitě by to bylo super. Bylo by vidět, jak má čtenář načteno z různých zemí. Aspoň já si uvědomuju, že čtu knihy hlavně ze západní kultury. Teoreticky by to mělo jít, protože u autorů je uvedená národnost.

Eicherik
Eicherik 23.06.2024 v 19:34

knihy01: Taky se mi ten nápad líbí. :-)

bekule
bekule 24.06.2024 v 11:10

tak tenhle nápad se mě osobně líbí moc



Vložit příspěvek