Pár nápadů na vylepšení webu

DISKUZE » Nápady na vylepšení webu


Marthas
Marthas 20.08.2024 v 18:00

To Lenka.V. : Alespoň nějaké plusy, i když z nich jinak nic není. :( Tak to bych asi rozhodně byla, otázka je, jak často.
Jistě snažší to je. Pokud zapátráš ve své paměti, třeba ti i dojde, proč je to v mém případě mimo. A ne není to tím, že nemám mobil s budíkem.:D

Koka
Koka 20.08.2024 v 19:45

Marthas - není nutné se mi omlouvat za "socky", ostatně, je to výstižné označení: když denně vidím v metru ty nebožáky neschopné se zrakem a myšlenkou odtrhnout "od sítě", považuji je za stejné ubožáky, jaky ty žebráky- socky u východu z metra.
Jen před pár dny jsem sem psala o tom, jak citelně pokračuje a nabývá na síle ztráta smyslu slov, významů, ztrácí se porozumění textům a schopnost normálního, obecně srozumitelného vyjadřovaní.
Jen pro pobavení cituji úryvek z jednoho včerejšího internetového "hlubokého" politilogického zamyšlení nad stavem světa, v němž se rozebíral jakýsi světově důležitý dokument: "...nejenže popisuje podrobnosti, ale zároveň uvádí také detaily … ".
No není to rozkošné?!

Eldar80
Eldar80 06.09.2024 v 00:28

Navrhuju vylepšit databázi banem tohoto profilu:
https://www.databazeknih.cz/hodnocene-knihy/nana00-396467
Opravdu je v pořádku trpět tady lidi, kteří dávají knihám, se kterými nesouhlasí, odpad aniž by je četli? V minulosti mi bylo řečeno, že to je úplně v pořádku. Tak se ptám, jestli se od té doby něco nezměnilo a zda by moderátoři s tímto nemohli něco udělat. Podobných profilů je zde totiž víc. Nemůžu si pomoct, ale rozdat přes 300 odpadů a žádné jiné hodnocení není podle mě v pořádku.
EDIT: Původní příspěvek jsem neměnil. Děkuji moderátorům za vyřešení. Na uvedeném odkaze již žádná hodnocení nejsou. Jednalo se o profil, který rozdával POUZE odpady.

Text příspěvku byl upraven 06.09.24 v 11:31

Marthas
Marthas 07.09.2024 v 00:31

Super. Kopíruju tu zprávu z Fb, než jí sem donesou dk tamtamy.

"NOVÁ FUNKCE:
Když si rozkliknete detail nějakého štítku, můžete si nově filtrovat i podle žánru / kategorie. Věříme, že se Vám funkce bude líbit. "

Přesně to, co jsme si léta přáli, když už není přímo pokročilé vyhledávání.

Splnil se mi snad požadavek z dotazníku. Každopádně díky.

Kunafix
Kunafix 10.09.2024 v 13:01

Myslím, že by bylo dobré mít možnost dávat palce i přímo z profilů uživatele. Často se mi stane, že se dívám někomu do profilu a čtu si jeho komentáře u nějakých knih a tam jde jen rozkliknout zobrazit "... celý text", ale to je vše. Když se mi komentář líbí, jak ho pak mám najít v detailu knihy, když tohoto uživatele nemám v oblíbených?

Atuin
Atuin 10.09.2024 v 13:05

To snad jde ne? Když si v profilu rozkliknete přispěvky a ne přečtené.


Naias
Naias 10.09.2024 v 13:16

No hej, lenže v príspevkoch sa zas nedá filtrovať. Takže si človek môže vybrať, či bude v niečom profile cielene pozerať komentáre ku knihám, ktoré ho zaujímajú, alebo či bude palcovať. Oboje nejde.

Atuin
Atuin 10.09.2024 v 13:24

Ach tak



Vložit příspěvek