Pár nápadů na vylepšení webu

DISKUZE » Nápady na vylepšení webu


Marthas
Marthas 23.03.2016 v 14:15

To sieno: To není třeba.-)
Raksa. A.: Dobře děláš, je to prospěšné zdraví jak té čuby tak tvoje.-) Až se ale zase vrátiš a uvidíš, kolik přibylo "přínosných" příspěvků, nezapomínej zhluboka dýchat.-)

siena
siena 23.03.2016 v 14:54

Marthas, ale je...Neměla jsem to dělat a budu se snažit tomu pokušení odolat i příště...

Text příspěvku byl upraven 23.03.16 v 14:56

HTO
HTO 23.03.2016 v 15:08

Koka má pravdu, že můj příspěvek pod Hrou o trůny byl krátký výňatek z tisku, který jsem přeložil. Nehodlám teď filosofovat o tom, že i knihu, kterou jsem nečetl, lze takto okomentovat; dal jsem ho tam mj. proto, že podobné komentáře, to jest výpisky z novin, se tu normálně vyskytují. Nevadí, představil mi přes sto uživatelů.

Jinak se tu dodržuje nepsané pravidlo, že výpisky do komentářů patří. A teď jdu taky venčit, ale sebe.

woodward
woodward 23.03.2016 v 15:27

HTO: což ovšem nikterak nezmírňuje syrovou skutečnost, že dotyčný "napravovač" udeřil jako hrom do police. ;)

Text příspěvku byl upraven 23.03.16 v 15:27

Dell
Dell 23.03.2016 v 15:40

Kní, vůbec se nevztekám. A samozřejmě vím, že nikoho nelze nutit, ale rozhodně to vypovídá o kultuře zúčastněných. Pokud jsem ve vláknu s určeným tématem a diskuze se naprosto odchýlí, není obvykle problém se aktuálně dohodnout se spoluvykecávači na přesunu.
Pokud pak do diskuze chodím jen občas a zajímají mě určitá témata, velmi ocením, když se jich vlákna přibližně drží. Nejsem úplně mimo, takže zdůrazňuji slovo PŘIBLIŽNĚ.
Návrh na přesouvání byl pak už jen spíš něco jako popíchnutí a taky trochu pokus, celkem mě zajímalo, jak na to ostatní budou reagovat, je pak vidět, komu o co jde. A tím se tak trochu bavím. Bonus pro mě.

kní
kní 23.03.2016 v 15:51

však já to nemyslela na tebe! já to tvoje popíchnutí taky přivítala, měla jsem trochu nutkání udělat to taky :-)
to je tak, někdy je lepší místo řešení problému jen tak kecat, pro mnohé - ale já vím, že to mysleli dobře - jenže - ten pachatel, velmi pilně úřadující a nyní se i mstící (mně i HTO, zdá se) je stále nezvěstný - nemůžu ani napsat na útěku, když je neviditelný... a stále hrozí, no ale pár hravých nápadů už mám... :)


Richie1
Richie1 23.03.2016 v 16:58

Docela slušná paranoia ...
Začínám se bavit.

nightlybird
nightlybird 23.03.2016 v 23:30

Nedá mi, abych se ještě jednou neozval. Tenhle diskuzní děs - běs vypovídá v podstatě víc o jednotlivých diskutujících, než o daném tématu a pokud tomu nezatne tipec admin, tak to asi tak hned neskončí. Svoji přítomnost v téhle diskuzi ukončím jednou velkou pravdou, jejíž platnost si nepochybně ne všichni zúčastnění budou ochotni připustit.
Vážení, když nejde o život, jde v podstatě o hovno.

kní
kní 24.03.2016 v 06:34

a už je to tady zas - zatnout tipec ... - tak se řeší problém - krásně rázně jednoduše...
nightlybirde - v tom případě by nám mělo být skoro všechno jedno - tak je to správně?
moderátore, který mi neustále vyhazuješ moje komentáře (v noci dva další), odpoledne čekej vendetu
zároveň se omlouvám ostatním, nevinným, bohužel to odnesou taky

LordSnape
LordSnape 24.03.2016 v 10:43

Sága pokračuje... V mikrovlnce už mi bobtná popcorn.

woodward
woodward 24.03.2016 v 10:50

pochopil jsem správně, že se tu vyhrožuje teroristickým útokem? to už je moc.

Richie1
Richie1 24.03.2016 v 10:53

Ale copak woodwarde? Snad bys nechtěl cenzurovat? Vždyť voláš po svobodě slova a znevažování pravidel, tak co se teď divíš?

woodward
woodward 24.03.2016 v 10:55

ty jsi trdlo.

Richie1
Richie1 24.03.2016 v 10:56

Jak jinak, když nejsou argumenty, tak postačí nadávka.

woodward
woodward 24.03.2016 v 10:57

jaká nadávka? to je konstatování skutečnosti. z čehos vyčetl, že bych chtěl cenzurovat? pamatuj si, nejdřív zapnout výstupní kontrolu, pak teprve psát. když se to dělá opačně lezou z přístroje nesmysly.

Koka
Koka 24.03.2016 v 11:01

Pánové, pánové! My tady čelíme vážné hrozbě napadení, a vy - místo abyste formovali obranné šiky - se zatím hádáte a vzájemně obviňujete? Cožpak vás historické romány dostatečně nepoučily o tom, co se stane, když se takové hrozby podcení a místo toho, aby se hrozbám a jejich aktérům učinila přítrž, se potenciální obránci hádají o to, kdo více to nebezpečí přivodil ? Opravdu vám ani tváří v tvář teroristickému útoku pojem "obranná koalice" nic neříká?
A co provozovatel webu - nehodlá se už nějak k těm stupňujícím se nadávkám a výhrůžkám postavit čelem?

woodward
woodward 24.03.2016 v 11:03

koka: co mám dělat? obložit si přístroj polštáři nebo pytli s pískem?

pobijecmuch
pobijecmuch 24.03.2016 v 11:03

To zas bude v álejích nablito.

Richie1
Richie1 24.03.2016 v 11:10

Hanko, tipuji za B) - nemá to cenu.
Tyhle výlevy tu už v minulosti byly, byla i tenkrát snaha o vysvětlení ... ale očividně marná. Některým lidem je těžko pomoci.

Koka
Koka 24.03.2016 v 11:10

Hanka, ve svém věku a postavení se už mohu hlásit do boje jenom jako markytánka, a tedy potáhnu svoji káru až za sformovanými šiky obránců, kteří snad v duchu hesla, že nejlepší obrana je útok, učiní dostatečně tvrdý výpad. Nebo žeby to znali v té upravené, moderní verzi - že nejlepší obrana je útěk?

woodward
woodward 24.03.2016 v 11:15

Hanka: stalo se.

woodward
woodward 24.03.2016 v 11:19

dámy, počkejte s tou károu. třeba se kní ještě vyjádří k mé demarši.

Richie1
Richie1 24.03.2016 v 11:25

Odkaz k té předchozí vlně zloby za přesunutí komentářů ...
http://www.databazeknih.cz/diskuze/volna-diskuze-5/zlovolne-presouvani-komentaru-u-knih-do-diskuze-nekterym-z-adminu-1706/str-1

Koka
Koka 24.03.2016 v 11:46

Hanko, beru tě do zápřahu a zatím, jako přípravný eLearning, ukládám:
http://www.databazeknih.cz/knihy/matka-kuraz-a-jeji-deti-27774

woodward
woodward 24.03.2016 v 11:52

Zanechte těch poplašných zpráv. Prosíme, panice nepodléhejte!
(všimněte si, jak důležitá je interpunkce ve druhé větě tohoto upozornění)



Vložit příspěvek