Vzhled stránek DK

DISKUZE » Nápady na vylepšení webu


encyklopedie
encyklopedie 06.05.2019 v 18:16

....souhlasím s Petass, že slovo "komunita" je hnus .... nikdy jsem se necítil být členem jakékoliv "komunity"
OK - rozkliknu Komunita - přítomní uživatelé ...kde je vyhledávání nepřítomných uživatelů ?
.... /možná jenom nevidím/
...k tomu měření - dělal jsem celé roky webové stránky /s reklamou/....takže vím, co se tady měří ....a taky vím, že s každou novotou musí přibůdnout pro "členy komunity" nějaké to klikání .....aaaa vovo tooo jde

encyklopedie
encyklopedie 06.05.2019 v 18:32

....vidím, že reader.007 mě o půl minuty předběhla ..... s tím "pozitivním" měřením webu....
reader.007 má za příspěvek hvězdičku

Lector
Lector 06.05.2019 v 18:46

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Shardlake
Shardlake 06.05.2019 v 18:53

Proč pořád někdo rýpe do vzhledu stránek. Když něco hledám, abych se proklikavála nevím kudy a kam až, abych to našla. Předtím to bylo přehlednější a srozumitelnější. Vykašlete se na změny, které nikam nevedou a reklamy nemusí mít okna jako vrata!!!

Eicherik
Eicherik 06.05.2019 v 18:57

Nový vzhled stránek? Mně se to líbí. :-)

alekis
alekis 06.05.2019 v 19:12

Uživatel svůj příspěvek odstranil.


Raksa.A
Raksa.A 06.05.2019 v 19:40

alekis, na tyhle změny v obchodech prý dokonce existuje příručka s psychologickým odůvodněním. Že prý když bloudíš krámem a hledáš, tak víc nakoupíš a utratíš. Zdá se, že jsem psychologická zrůda, neb v těchto případech se naprdnu a odejdu z krámu bez nákupu...

alekis
alekis 06.05.2019 v 19:44

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

encyklopedie
encyklopedie 06.05.2019 v 19:45

Raksa.A ...nejsi....šel jsem do Kauflandu na důchodcovský nákup...manželka mi napsala na papír 6 slevněných věcí, které vím kde jsou .....přijdu k prvnímu regálu a úplně jiné zboží, přijdu dál k dalšímu regálu a zase jiné zboži ....a už jsem byl doma /s prázdnou kabelou...../...šla si tam sama a přišla za dvě hodiny, než to tam našla...

Raksa.A
Raksa.A 06.05.2019 v 19:50

A teď si představ, že bys měl za manželku mě. Umřeli bysme hlady!

alekis
alekis 06.05.2019 v 19:52

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

encyklopedie
encyklopedie 06.05.2019 v 19:52

Raksa.A ...jejdanánky...zlatá moje maminečka...

R.E.M.
R.E.M. 06.05.2019 v 21:14

Lenka.Vílka: Nevšimla jsem si, že by v záhlaví tohoto diskuzního vlákna bylo napsáno: Vítaná pouze pozitivní kritika. Pro rozumného jsou přínosné všechny názory, pozitivní, neutrální i negativní.

Být nováčkem na DK, tak mě aktuální úvodní stránka nezaujme. U knih bez popisků, i přes zvětšení obrázků obálek, nejsou stoprocentně čitelné údaje - název a autor knihy.

Už delší dobu mám přímý link na svůj profil, na úvodní stránku jsem zavítala sem tam. Teď, po úpravách, ji budu navštěvovat ještě méně. Náhledy rubrik a témata, která mě nejvíc zajímala, jsou schovaná jinde.

Raksa.A, encyklopedie - v obchodě, kde změní regály a já po krátkém hledání nenacházím, co mám v plánu koupit, nejenže nekoupím víc při bloudění, ale utratím ještě méně o nenalezené položky nákupu. A pokud to je jen trochu možné, příště jdu do jiného krámu.

Text příspěvku byl upraven 06.05.19 v 21:15

HaHa11
HaHa11 06.05.2019 v 21:15

Novým vzhledem nejsem zrovna nadšená, prokousávám se. Co ale považuji za nelogické, nevhodné a nevstřícné k uživatelům je odstranění přímého přístupu k novým recenzí z hlavní stránky. Systémem pokus - omyl jsem recenze našla, když jsem se tam za několik hodin chtěla opět podívat, opakovaně jsem hledala cestu. Předem se ohrazuji, pokud by to někdo chtěl svádět na moji mentální nedostatečnost ....

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 06.05.2019 v 21:23

R.E.M.: přečtěte si moje příspěvky znovu. Psala jsem (jako vždy, když je nějaká změna), že píšou jenom ti kteří, jsou nespokojeni (jako vždy, když je nějaká změna), takže na mě reagoval někdo, kdo si to přeložil jako to, že chci, aby sem psali jenom ti spokojení (jako vždy, když je nějaká změna), proto jsem ráda, že se ozvalo i pár odvážlivců, kterým se to líbí.
Jsem ráda, že jsme si to vysvětlili :)

A ty útoky na majitele webu? A ty konspirace? Značně přes čáru. On je chlápek, který poskytuje službu, ne náš kamarád, kterýho seřvete, když se vám nelíbí, co zrovna dělá.

Lector
Lector 06.05.2019 v 21:30

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 06.05.2019 v 21:31

Lector: každej máme máslo na hlavě. Já jenom furt dokola neukazuju na to vaše...

R.E.M.
R.E.M. 06.05.2019 v 21:35

Lenka.Vílka - dva příspěvky mi zněly jako peskování uživatelů, kteří napsali negativní názor. Ale, OK, vyjádřila jsem, jak jsem to cítila.

Po změnách se tady i v jiném vláknu objevují i pochvaly.
Nejvíc se ovšem kritizují neustálé změny, skutečně je otravné stále hledat, kde je používaná rubrika a téma přemístěno, navíc to bývá často velmi neintuitivní.
Útoky? Jaké? To, že drtivé většině majitelů webů (neboli webůpánů) není lhostejná finanční stránka projektu a zajímá je i výnosnost reklam, není žádné tajemství, ani nic neobvyklého. A upozornění nebo vyjádření k tomuto neberu jako útok.

Většina kritických příspěvků má jednu skvělou věc, upozorňuje a informuje o názorech uživatelů a většinou se jedná o uživatele, kteří přispěli k rozvoji a obsahu DK, a které zajímá, jaká DK je (v překladu - jak kvalitní je). Jistě, Dan je majitel webu s jasnými právy, to tady nikdo nepopírá, ovšem bez zapojení jiných uživatelů by DK nikdy nebylo tím, čím je dnes a v databázi byl byl jen zlomek knih a autorů.

Text příspěvku byl upraven 06.05.19 v 21:37

Lector
Lector 06.05.2019 v 21:43

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 06.05.2019 v 21:48

R.E.M.: přesně jak jsem psala. Vám to znělo jinak, než jsem psala. Nebo to spíš byly emoce, protože mi skoro přijde, že zdejší uživatelé už ani příspěvky znovu nevymýšlí. Prostě jenom kopírují, co napsali minule, když byla nějaká změna. Jenom já se stále snažím o inovaci. Už se to nebude opakoval. Oprášim na klávesnici ctrl+c a bude to ;)

Asi jsem přehnaně namyšlená, ale když se podívám na svoje přidané knihy a nahlášené opravy, tak si připadám jako uživatel, který svůj názor může taky vyjádřit. (Když to chcete hrát takhle.) Ale potom mi ta rovnice nevychází. Když někdo nepomáhá, tak by měl mlčet v určitých tématech? Jenom jestli jsem to pochopila správně...

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 06.05.2019 v 21:50

Lector: Amnézie může být někdy dobrá věc. Ještě se vám může hodit. Naštěstí tady mohu vyjádřit názor na DK i na to vaše nesmyslné peskování kdekoho.
(Omlouvám se za kopírování, ale vzal jste mi slova z úst.)

Lector
Lector 06.05.2019 v 21:54

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 06.05.2019 v 21:58

Lector: konečně, chvilku nám to trvalo, ale na něčem jsme se shodli :) za mě na tenhle den docela úspěch :)

Lector
Lector 06.05.2019 v 22:01

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 06.05.2019 v 22:05

Lector: ne, ne, já budu stále na stejné místě. Udržovat naději v ostatních, že dnes je ten den, kdy jsem tady naposledy, není můj styl...



Vložit příspěvek