Filosofování pod starým mohutným dubem

DISKUZE » Volná diskuze


newtory
newtory 08.03.2017 v 22:27

AD:Eicherik
Ako Gabriela by si to nemal také zlé,ale predstav si,že ja,keby som sa nenarodil ako ja,tak by som sa volal Elza, (dávno pred tým,ako k nám vtrhla Joy Adamson) čo je o dosť horšie.

denib
denib 08.03.2017 v 22:29

Já bych jako Jiří byla úplně v pohodě :-)

newtory
newtory 08.03.2017 v 22:34

Jiří, Juraj,George,György,Jerzy...to nie je zlé,len keby nebolo toho draka.

denib
denib 08.03.2017 v 22:42

Já bych byla spokojená. A jsem spokojená i s tím svým. Říkám si, že je to třeba známka toho, že mě rodiče asi chtěli a netoužili se pomstít :-)) To mě totiž ještě neznali .... :-)

newtory
newtory 08.03.2017 v 22:53

To je možné...rodičia sú nevyspytateľní,ale celkom najhoršie na tom všetkom je,že na slová rodičov vždy (teda väčšinou) dôjde.
Pritom ja,si ako rodič vôbec nepripadám,ako "prorok",ale čuduj sa svete,ono to "pravidlo" celkom spoľahlivo funguje...

Marbo
Marbo 09.03.2017 v 06:14

Eicherik - tak to zas prr, za prvé Kaiser vypadá úplně jako můj děda a za druhé jeho ztvárnění by bylo stejně dobré, jen prostě jiné. Trojan zahral dobře, Kaiser třeba příště


Eicherik
Eicherik 09.03.2017 v 06:14

newtory: Elza je pěkné jméno a lev je králem zvířat. :-)

Eicherik
Eicherik 09.03.2017 v 06:18

Marbo: já proti němu nic nemám, ale Trojana prostě žeru. :-)

Eicherik
Eicherik 09.03.2017 v 06:19

Všimli jste si, kolik lidí je nespokojených se svým křestním jménem? Jak jste na tom vy? Změnili byste si ho?

Eicherik
Eicherik 09.03.2017 v 06:23

Marbo: tvůrci nevylučují, že budu nová řada tohoto seriálu, jen o něčem úplně jiném, tak se třeba brzy dočkáš. :-)

Marbo
Marbo 09.03.2017 v 06:26

Eicherik - Kaisera je věčná škoda, herec je to fenomenální, jen kvůli chlastu pořádně nikde nehrál, zasloužil by si to
add jméno - Spokojen, ač Goliáš by měl jiný názor

denib
denib 09.03.2017 v 07:42

Marbo: A nevadí ti, že máš svátek tak blízko Vánoc a Silvestra? Nebo spíš jestli ti to nevadilo ještě jako děcku. Ještě sis pořádně neužil dárky z Vánoc ... muselo to tak nějak splynout, ne?

eva-lupen
eva-lupen 09.03.2017 v 09:25

Já jsem Eva po mamce a máme svátek na Vánoce. Nikdy mi to nepřišlo jako nevýhoda, protože jsme svátek slavily (a stále slavíme) víkend před svátkama. Takže to nesplývá.
Jinak jméno Eva se mi dřív vůbec nelíbilo, ale teď jsem za něj ráda. Ať jedu ve světě skoro kamkoliv, tak jsou nadšeni, že mám jejich jméno. Hlavně v Argentině :-).
Jako kluk bych prý byla Aleš, a myslím, že proto jsem se nakonec narodila jako holka :-). Hrozně dlouho prý našim tvrdili, že budu kluk, ale jméno Aleš se mi (pro mne) vůbec nelíbí, tak jsem si to asi rozmyslel :-).

Seriál Svět pod hlavou byl super a Trojan úplně boží. Bála jsem se jestli to nezazděj koncem, ale bylo to dobré. Původně byl prý úplně jiný konec, ale herečce Ljubě Krbové se nelíbil a donutila autory ho přepsat. Tak by mne zajímalo jak to dopadlo původně :-).

Marbo
Marbo 09.03.2017 v 09:36

Denib - nu, je pravdou, že jako dítě tam určité fňukání z mé strany bylo, kor když mám narozeniny zkraje prosince. Z toho jsem však celkem rychle vyrostl, i díky tomu, že ačkoli na nás maminka byla sama, špatně jsme se v rámci možností neměli.

eva.lupen - konce jsem se taky bál, nakonec se mé obavy nenaplnily

denib
denib 09.03.2017 v 11:46

Tak jsem teď zkoukla poslední dva díly. Bylo mi Trojana líto, ale vymysleli to dobře. Celkem by mě zajímalo, jak by se toho zhostil Kaiser. On i Trojan jsou vynikající. Navíc oba mají taková podmanivá kukadla :-) Bylo by to zajímavé srovnání.

Marika Vanova
Marika Vanova 09.03.2017 v 16:02

Ahoj, jestli se mohu přidat, tak mně se moje jméno líbilo, líbí a zřejmě bude líbit stále -Marika. Byla jsem totiž dlouho já, Marička Magdonová a Marika Gombitová jediné na světě :-) .

Seriál Svět pod hlavou mě také zaujal, ale ještě jsem nestačila zkouknout poslední dva díly, musím si najít čas.

Raksa.A
Raksa.A 09.03.2017 v 18:06

Já měla se jmény na vybranou, neb mi rodiče poskytli rovnou tři. Jsem Miloslava, Marie, Hedvika - ale nakonec jsem zůstala u té Míly.

Eicherik
Eicherik 09.03.2017 v 20:38

Už jsme tu probírali téma, v které době bychom chtěli žít. Teď tu mám podobné téma. Máte možnost na pár hodin pomocí stroje času přenést se do jakékoli doby a na jakékoli místo na naší planetě. Ale pozor jen jedna cesta, tak pečlivě vybírejte. Může to být třeba na nějakou historickou událost a nebo něco zcela soukromého.
Já sám ještě nevím, ale popřemýšlím. :-)

denib
denib 09.03.2017 v 20:49

A byla bych těch pár hodin jen svědek nebo bych mohla třeba i něco změnit?

Eicherik
Eicherik 09.03.2017 v 20:52

Dobrý dotaz. :-) Zasahování do historie je možné, ale sebou je povoleno pouze dobové oblečení a čas je vymezen na 9 hodin. :-)

Marbo
Marbo 09.03.2017 v 20:54

já bych nezasahoval, člověk neví co způsobí...těch událostí, co bych si přál vidět je spousta, těžko vybrat jednu

Eicherik
Eicherik 09.03.2017 v 20:54

Jen jednu. To je život. :-)

reader.007
reader.007 09.03.2017 v 20:57

Když jsem byla malá, moje jméno se mi hrubě nelíbilo, dnes jsem na něj pyšná (taky kdo by se ofrňoval na významem "líbezná" :-))

Ad cestování v čase: ne, děkuji. Úplně mi stačí mizérie současnosti, ještě kličkovat válečnými konflikty a unikat před pronásledováním z náboženských nebo jiných důvodů? To bych si mileráda nechala ujít.

Marbo
Marbo 09.03.2017 v 20:57

no když jednu...tak bych si chtěl zastřílet z Aurory a hned potom bych si dal nášup v podobě útoku na Zimní palác

Eicherik
Eicherik 09.03.2017 v 20:57

Ale jinak se s námi můžeš podělit o to co bys všechno rád viděl. :-)



Vložit příspěvek