Nono (aneb štrikovna)

DISKUZE » Volná diskuze


triatlet
triatlet 08.02.2018 v 21:28

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

kní
kní 08.02.2018 v 21:29

A proč by měla, triatlete?

intelektuálka
intelektuálka 08.02.2018 v 21:34

To jsme toho zase vyřešili ... ale stejně všem účastníkům děkuji .... jde o naši budoucnost

Marbo
Marbo 08.02.2018 v 21:45

Chtěli demokracii, ale hlasovali v ní lidé s jiným názorem.

Jacck
Jacck 08.02.2018 v 22:34

triatlete, tebe už mám na půl zařazeného do kategorie "bubka", tj nejlíp na ty tvé provokace vůbec nereagovat. Pokud vstoupíš do diskuze, tak zásadně nemáš co říct, jen moralizuješ. Přijde ti že DK umírá nebo že to tu upadá? Tak něčím konstruktivním přispěj. Můžeme se třeba bavit o tom, jakou roli hrají komplexní čísla ve vytváření fyzikální reality. Na té nejfundamentálnější úrovni fyzikální reality se objekty rozplizávají a existují pouze jako tzv. vlnové funkce (stavové vektory v komplexním Hilbertově prostoru). Vývoj těchto vlnových funkcí v čase je popsán Schrödingerovou rovnicí, což je diferenciální rovnice podobná např. vlnové rovnici klasické fyziky, avšak s tím rozdílem, že to co popisuje nejsou skutečné vlny, ale komplexní vlny. Můžeme se klidně bavit o tom, zda jsou tyto vlnové funkce reálné, nebo zda jsou to pouhé matematické popisy.
A nebo tady můžeme rozebírat Goethova Fausta. Právě jsem měl puštěnou Mahlerovu osmou symfonii, která zhudebnila závěr druhé části Fausta.
https://www.youtube.com/watch?v=XpEKIq8bCZk
Ale obávám se, že toto všechno nejsou témata, která národ právě trápí. Plíživý útok na demokracii ze strany Ruska je akutní ohrožení.

triatlet
triatlet 08.02.2018 v 22:47

Uživatel svůj příspěvek odstranil.


Jacck
Jacck 08.02.2018 v 22:55

tak to asi moc diskuze nebude, neb o tenisu nic nevím a vůbec ho nesleduju.
Konspirační teorie, jo? Pak takové, kterými se zabývají seriozně všechny západní tajné služby. Rusko vede proti západu hybridní válku. To je fakt, žádná konspirace. Zeman je dlouhodobě extrémně proruský. To je fakt, žádná konspirace.
https://maca.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=646020
https://www.lidovky.cz/plati-zemana-kreml-vazeb-poradce-nejedleho-na-rusko-si-vsimli-i-v-new-york-times-gc7-/zpravy-domov.aspx?c=A170102_162024_ln_domov_fas
takovým odkazy bych tu mohl zaplácat celou diskuzi. Ale když má někdo slepou skvrnu, tak nic nevidí. Já ty lidi nazývám idioty, protože fakt nevím, jak jinak to popsat.

tester
tester 09.02.2018 v 05:25

Profily s otevřeným hledím...Jacck = antizemanovec a Tester zemanovec a co další?

bubka
bubka 09.02.2018 v 09:06

trialet - bavím se a navrhuji ještě jiné téma diskuze, - plemena psů, jejich historie a současnost a plemena koček také tak, nebo popínavé rostliny a kvetoucí okrasné keře našich zahrad...šlo by to?

alix - vysloveně vás nadchnu, mám nejméně čtyři katolické víru praktikující kamarádky, které trčí každou neděli v kostele - a já jim to fakt toleruju a ony zase chápou, že ani kačku nedám na žádnou církevní aktivitu, ani na Sbírku tříkrálovou,

pokud se týká našeho pana prezidenta, nezbyde, než se s ním smířit, přijde ještě další rána, předpokládám, že Rusko zvolí zase pana Putina, Díky, Rusko.

Alix s kní a Jacckem si mohou potichu brumlat - co nás nezabije, to nás posílí

jo, ty střelce na Majdan, jak se dnes zdá, vyslal Saakašvilli, na popud protagonistů majdanu, nějak se jim tehdy ne a ne rozběhnout, známe to taky, náš mrtvý student, hrdina protikomunistického odboje je varováním před skákáním na špek podobným, stále stejným scénářům... příští proběhne v Moldávii

Text příspěvku byl upraven 09.02.18 v 10:03

tester
tester 09.02.2018 v 09:22

To bubka...kamarádky, kterou trčí každou neděli v kostele... předchozí generace chodily do kostela a jak zdegenerovaly. Teprve dnes bez kostelů jdeme prudce kulturně a morálně vpřed!!
Kostely zbourat a postavit místo nich supermarkety!!!

bubka
bubka 09.02.2018 v 10:02

supermarkety jsou nábožnými shromaždišti dneška. vystihl jsi to podle svého gusta.

tester
tester 09.02.2018 v 11:52

Jsou také místem masového předávání choroboplodných zárodků všeho druhu na držadlech vozíků.

intelektuálka
intelektuálka 09.02.2018 v 16:03

A já bych byla pro diskusi o pejscích - tam bychom si porozuměli

triatlet
triatlet 09.02.2018 v 16:24

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

triatlet
triatlet 09.02.2018 v 16:42

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

bubka
bubka 09.02.2018 v 19:47

všimli jste si, jak móda cizích jmen zachvátila nejen děti, ale i psy? kolik jsme v poslední době kdekoliv potkali Alíků, Brit, Puntíků, Ast, Vořechů? Já mám psy s PP ( jsem v tom normální snobka) a pes se jmenuje Radegast řečení Radík nebo Radošek a fenka Megan (je to bývalá Polka, to ji omlouvá) , ale říká se jí Minda nebo Mindička. V našem prvním a jediném vrhu PP štěňat jsme pojmenovali pejska Alibaba řečený Alešek a fenku Amálka řečená Málčenka.

jo a syn, abych nezapomněla se taky jmenuje. Dostal starobylé slovanské jméno a oslovujeme ho jím.

triatlet
triatlet 09.02.2018 v 20:04

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

bubka
bubka 09.02.2018 v 20:16

trialet - proč jste odešel od choďáků? znala jsem jednu choďačku, moc prima holka. Mám taky chovatelskou, ale bojím se odchovávat, doba je zlá, lidi se psů zbavují a já mám psy, kteří většinou nepřijmou odchod z první rodiny, a kromě toho, nevím, jak bych se loučila se šťěňaty, ta dvě u nás narozená z rodičů, kteří byli naši, ta jsme si taky nechali.

znám taky jednu Ambru, je to moskevský strážní pes

Text příspěvku byl upraven 09.02.18 v 20:18

triatlet
triatlet 09.02.2018 v 20:18

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

EmmaKrizova
EmmaKrizova 09.02.2018 v 20:50

já mám Vestu, to byla veledůležitá bohyně, a dodnes má na foru romanu chrám.

EmmaKrizova
EmmaKrizova 09.02.2018 v 21:14

moskevský strážní pes. A je moc krásná. V Římě jsem byla loni, a až na ten bordel nádhera. opravdu. a čím víc o nich čtu, tím víc se mi zdá, že žijeme a myslíme dnes velmi pododobně. S tím jak je náboženská svoboda a svoboda podnikání, tak čím dál víc. Jo a taky jsem dočetla rybí krev a su z toho paf, fakt mě to vzalo.

Text příspěvku byl upraven 09.02.18 v 21:22

kní
kní 10.02.2018 v 08:18

Děkuji pejskařskému spolku za krásnou ukázku jeho sociální úrovně - systém nastěhovat se někomu na dvoreček/do obýváku, udělat si tam piknik a s ním spojený nepořádek a pak odtáhnout, mu je, zdá se, vlastní.

Text příspěvku byl upraven 10.02.18 v 11:14

kní
kní 10.02.2018 v 08:40

nejen knihy, občas je dobré přečíst si i kousek nějakého toho zákona:
https://www.zakonyprolidi.cz/

bubka
bubka 10.02.2018 v 09:03

já jsem skoroabstinent a z alkoholu mám nejraději vaječňák... prostě jsem barbarka. Nesu v sobě rodovou kletbu, patřím té postižené rodinné větvi, které alkohol prostě nechutná. druhá větev to vyvažuje, té chutná až moc.

intelektuálka
intelektuálka 10.02.2018 v 09:49

Tak já si po sobě uklidila, my s pejskem nechodíme tam, kde nás nemají rádi.
Co jsme si chtěli říct jsme si řekli.



Vložit příspěvek