PODVODNÍ UŽIVATELÉ

DISKUZE » Volná diskuze


tester
tester 19.06.2016 v 15:33

Pokud někoho DK stresuje pak profil zruší. Pokud se někdo nelíbí majiteli DK tak mu profil zruší. Na tom není nic divného.DK je soukromý majetek a není důvod k vyskakování.

siena
siena 19.06.2016 v 15:45

Vy jste někdo s panem uživatelem mluvil, že tak moc dobře víte, proč si zrušil účet? Možná jen nechtěl být ve zdejší společnosti. Nic víc, nic méně. Ostatně se mu moc ani nedivím, zvláště, když si přečtu Váš příspěvek jiriluk.
Souhlasím s tebou Koka, dobře si to popsala. Kent2004 bohužel není první a nejspíš nebude ani poslední. Těch, co své příspěvky omezují, či přímo se odhlásili, je víc. A bohužel to jsou/byli hlavně ti, kteří svými příspěvky měli co říct, kteří byli obohacením.

Text příspěvku byl upraven 19.06.16 v 15:50

R.E.M.
R.E.M. 19.06.2016 v 15:57

Příspěvek včera 14:15 napovídá velké naštvání...

siena
siena 19.06.2016 v 15:59

R.E.M, mezi naštváním a uražením je rozdíl...

R.E.M.
R.E.M. 19.06.2016 v 16:05

Však já jsem o uražení nepsala. Zmínila jsem se, že nechápu zrušení profilu. A dodala, že poslední příspěvky mně sympatického uživatele jsem pochopila jako hodně naštvané. A to, že v zápětí následoval odchod z DK...

R.E.M.
R.E.M. 19.06.2016 v 16:07

...asi nebude náhodou.

Ale jistě, můžu se mýlit.


siena
siena 19.06.2016 v 16:10

V těch ostatních příspěvcích je zmíněno...

Text příspěvku byl upraven 19.06.16 v 16:11

siena
siena 19.06.2016 v 16:16

R.E.M, ostatně je jedno, proč vlastně. Co sám pan uživatel zmínil, co píšou i někteří ostatní, se nejspíš nezmění. A nejedná se jen o samotný bazar...

Text příspěvku byl upraven 19.06.16 v 17:16

jiriluk
jiriluk 19.06.2016 v 16:46

Pokud chtěl neco změnit, měl zůstat.

Lector
Lector 19.06.2016 v 17:16

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

R.E.M.
R.E.M. 19.06.2016 v 20:52

Navíc se objevily dobré tipy (i od Kenta), jak bezpečněji nakupovat, prodávat. Čemu věnovat pozornost. Takže diskuze měla smysl, i kdyby uchránila jen jednoho uživatele před podvodem.

CherryF
CherryF 20.06.2016 v 20:01

Pokud je Zloděj mezi námi měl by vědě,t že i když zasílá částky zpět pár lidem jako omylnou platbu která ji přišla nedopatřením, tak tím nic nezmění. Policie se pokus o krádeže dozví a prověří bankovní účty a platby příchozí i odchozí. Tím že vrací peníze si zadek nezachrání.... S takovýma jako je ona se musí řádně zatočit!!! A anonymní mail ze spamem hlásím též ;-) ty mne fakt nezastraší... To dotyčný neví že narazil právě na bojovného člověka

CherryF
CherryF 20.06.2016 v 20:02

Pokud je Zloděj mezi námi měl by vědět, že i když zasílá částky zpět pár lidem jako omylnou platbu která ji přišla nedopatřením, tak tím nic nezmění. Policie se pokus o krádeže dozví a prověří bankovní účty a platby příchozí i odchozí. Tím že vrací peníze si zadek nezachrání.... S takovýma jako je ona se musí řádně zatočit!!! A anonymní mail ze spamem hlásím též ;-) ty mne fakt nezastraší... To dotyčný neví že narazil právě na bojovného člověka

Text příspěvku byl upraven 20.06.16 v 20:02

jaroslava6214
jaroslava6214 20.06.2016 v 21:51

Dobrý večer ráda bych se omluvila paní Martě, kterou jsem označila jako podvodnou. Ozvala se a vše je v pořádku, takže velká omluva Jarka

jiriluk
jiriluk 20.06.2016 v 22:09

Cherry - tak jste se v bance zeptala :) jmeno a adresu majitele uctu Vam po čase řeknou..

R.E.M.
R.E.M. 20.06.2016 v 22:16

CherryF: Skvělé - držím palce.

CherryF
CherryF 20.06.2016 v 22:55

Jiriluk neptala. Tam jsem se ještě nedostala ;-)

TerkaPS
TerkaPS 21.06.2016 v 07:01

Dobré ráno,
jen se přidávám k podvedeným :-( - naletěla jsem uživateli redjaguar, jedná se také o dámu, tak nevím, zda by to mohlo mít souvislost. Jednalo se o 552 Kč a už jsem na ní podala oznámení na Policii. Případ jsem uváděla i na druhé diskuzi "Podvodní uživatelé", dotyčná si nechávala platit skrz e-shopy a jako údaje k platbě posílala právě č.ú. daných e-shopů. Vím ještě o jedné uživatelce, která byla podvedena stejnou osobou a stejným způsobem, doufám, že se těch 5000 Kč dobereme a paní trochu "zatopíme".

CherryF
CherryF 21.06.2016 v 08:59

TerkaPs napište mi do soukrome zpravy číslo účtu. Porovnáme zda je to ten sami člověk. Napište mi prosim i průběh na plocii co vám řekli. Děkuji :-)

CherryF
CherryF 21.06.2016 v 09:00

Jinak ostatním Děkuji za podporu :-)

Elis221
Elis221 21.06.2016 v 09:00

Když mi nepřišla předem zaplacená kniha a následně jsem zjistila, že byl uživatel GABFRI smazán, myslela jsem si, že jde o ojedinělý, až výjimečný případ. Teď však zjišťuji, kolik lidí má obdobnou negativní zkušenost, a je mi z toho smutno. Nejde mi ani tolik o peníze, o které jsem přišla, nebo o to, k čemu jsem knihu potřebovala. Spíš je mi špatně z lidí, kteří jsou toto schopní udělat.

CherryF
CherryF 21.06.2016 v 09:58

Elis221: je nás jich mnohem více. Budu zasilat číslo udání pod který se můžete na policii přihlásit jako též okradená , pokud nechcete aby to dotyčne procházelo dál.

CherryF
CherryF 21.06.2016 v 18:31

Dobrý den, dnes jsem podala trestné oznámení a i když se nedostaneme na částku 5 000 kč tak bude dotyčný/ná pokutována přestupkovou komisí. Pokud se to naopak vyšplhá nad 5 000 kč tak to posílají k soudu. Zítra mi zavolají jak je to s tím číslem udání zda už je na ni podaná žaloba od více lidí. Ale i tak musí každý sám zajít u svého bydliště na státní policii a podat trestné oznámení - krádež přes internet. Důležité je číslo účtu na který jsme posílali částku, kterou také budete muset zdělit.Pod číslem účtu budou dávat spisy k sobě. Také budou chtít každý záchytný bod např, telefon, email, nick atd zloděje. Nejlépe pokud je možné tak doložit papír - kopie odchozí platby na to číslo účtu. Můžete i zdělit že nás jich je více a všichni budou podávat trestné oznámení. Neodkládejte to moc dlouho prosím, čím dřív se udání podá, tím lépe. Jinak ke spisu si nechte napsat, že chcete být informován/á o průběhu trestného oznámení.

Text příspěvku byl upraven 21.06.16 v 18:32

CherryF
CherryF 21.06.2016 v 18:31

Dobrý den, dnes jsem podala trestné oznámení a i když se nedostaneme na částku 5 000 kč tak bude dotyčný/ná pokutována přestupkovou komisí. Pokud se to naopak vyšplhá nad 5 000 kč tak to posílají k soudu. Zítra mi zavolají jak je to s tím číslem udání zda už je na ni podaná žaloba od více lidí. Ale i tak musí každý sám zajít u svého bydliště na státní policii a podat trestné oznámení - krádež přes internet. Důležité je číslo účtu na který jsme posílali částku, kterou také budete muset zdělit.Pod číslem účtu budou dávat spisy k sobě. Také budou chtít každý záchytný bod např, telefon, email, nick atd zloděje. Nejlépe pokud je možné tak doložit papír - kopie odchozí platby na to číslo účtu. Můžete i zdělit že nás jich je více a všichni budou podávat trestné oznámení. Neodkládejte to moc dlouho prosím, čím dřív se udání podá, tím lépe. Jinak ke spisu si nechte napsat, že chcete být informován/á o průběhu trestného oznámení.

Text příspěvku byl upraven 21.06.16 v 18:32

CherryF
CherryF 22.06.2016 v 06:52

Milá zlodějko DK, tvůj email mne dnes pobavil ve zenění ,, seru na tebe!'' Ještě více budu pobavená až budeš potrestán/a.Jinak Děkuji za další důkazy pro policii. Tím že nový email hned smažeš.... tomu fakt nepomůžeš... Pěkný den a další nastávající :-)

Text příspěvku byl upraven 22.06.16 v 09:07



Vložit příspěvek