PODVODNÍ UŽIVATELÉ

DISKUZE » Volná diskuze


Marthas
Marthas 23.06.2016 v 14:10

To pavlinda. Jo, prej třeba takovej T-Mobile měl velkej únik info, schytá 10 milionovou pokutu....-/

Mini.Baby
Mini.Baby 23.06.2016 v 18:18

Omlouvám se za pohoršení některých zde přítomných :-D Proč by měli lidi dostávat ban za názor??? Větší prohřešek je okrádání lidí podle mě. Zlodějíčků zde číhá dosti. Vytváří si více účtů a vzájemně si mezi nimi dávají kladné hodnocení. Už se mi stalo, že mi za nemalé peníze přišly doslova "saláty", tak od té doby žádám fota knížek, a to je kámen úrazu. Najednou ticho po pěšině. Žádný fotky - žádný obchody...Je třeba být stále ve střehu

Marthas
Marthas 23.06.2016 v 18:24

To Mini.Baby: Na toto taky existuje paragraf - urážka na cti... A jsi tu jen proto, že tady je vedení dosti benevolentní, jak jsem řekla na jiných fórech a na tom si trvám, bys urazila admina a byl by to tvůj internetový konec na daném fóru... Jestli to nechápeš, že to bylo jen "přátelské upozornění"...
Tvůj problém

Marthas

Text příspěvku byl upraven 23.06.16 v 18:25

Mini.Baby
Mini.Baby 23.06.2016 v 18:29

A nebo radši rovnou elektrické křeslo??? :-D :-D :-D

Marthas
Marthas 23.06.2016 v 18:36

To Mini.Baby: Když to chceš brát takhle... Tak třeba to.-)
K těm salátům - je na každém uživateli, jakou má morálku a zda 100% je opravdu 100%...Též každý uživatel může 100% procent vnímat jinak...
Já bych ti třeba fotku taky neposlala...
Proč: 1. Neumím fotit
2. Neumím to přenést z foťáku do kompu a nemám na to prostředky
3. Neumím to uložit...
Důvodů může být spousta a i kdyby byl člověk přes mobil, tak zdejší aplikace prý není zrovna, jak to říct košer, promyšlená a spolehlivá...
4.V mobilu nemusí být net...
...
Kvůli tomu ještě nemusím být podvodnice...

Text příspěvku byl upraven 23.06.16 v 18:38

Liliana2006
Liliana2006 07.07.2016 v 21:10

souhlasím s Mathas mám to stejný =)

ÚPLNĚ


jamajka99
jamajka99 13.07.2016 v 13:15

Je to smutné, člověk chce ušetřit za knihu, koupí si ji na bazaru a nakonec nic nedostane. Prodávám i různé jiné věcičky a také kupuji a ještě se mi na štěstí nestalo, abych byla napálena. Jen maličkost, 2x jsem zaplatila poštovné a nepřevzatá zásiílka se mi vrátila zpátky. Na druhé straně pokud nakupuji něco dražšího, tady mluvíte o platbách několika tisíc, tak to bych raději obětovala i částku na dobírku. Bylo by to jistější :-)

jamajka99
jamajka99 13.07.2016 v 13:17

To Marthas - no to snad ne - umím fotit, umím přenést, umím uložit a je mi 70 :-)

Marthas
Marthas 13.07.2016 v 14:21

To jamajka99: Já ne... Každý jsme jiný... Pokud vás to někdo naučil, tak jste na tom dobře... Já jsem u nás v rodině technicky nejzdatnější, až na strýce, který bydlí daleko, takže mne tím pádem to neměl, kdo naučit a podle nějakého návodu u foťáku to nechápu, já to musím vidět a vícekrát si to zkusit, abych si to zapamatovala... Jen jsem tím chtěla poukázat na to, že ne každý, kdo vám nechce poslat fotku knihy, musí být nutně PODVODNÍK

Ramira
Ramira 13.07.2016 v 20:34

Uživatel Ladiek si vyzvedl knihu, ale už jí nezaplatil. Ještě mě osočuji, že lžu, přestože mám podací lístek s jeho adresou a veškeré zprávy, kde psal, že o knihu má zájem. Ladislav, Pardubice

Text příspěvku byl upraven 13.07.16 v 23:58

Jipakola
Jipakola 13.07.2016 v 21:04

Ramira: napište mu na jeho novy profil greegor

Ramira
Ramira 13.07.2016 v 21:11

Jipakola díky moc

Koka
Koka 13.07.2016 v 21:45

Opět veselá taškařice! Uživateli greegor dal kladné a hezkými slovy provázené hodnocení v bazaru uživatel "kloupie", který se jen kvůli tomu v ten den na DK zaregistroval, aniž by vůbec ve svém profilu nějakou knihu poptával, nabízel, komentoval či co. Hi-hi, tomu opravdu máme věřit? Dokud neskončí ta možnost vícenásobných profilů těch lidí, do té doby se tyhle hrátky - někdy fikané, někdy jen směšně naivní - budou tady odehrávat. Doporučuji vysokou obezřetnost!

Text příspěvku byl upraven 13.07.16 v 21:52

Ramira
Ramira 14.07.2016 v 07:40

Koukala jsem na to... prostě podvodníky na vícero frontách.

Koka
Koka 14.07.2016 v 10:43

Ještě před asi 2 lety mohl hodnocení za obchodování v Bazaru udělovat pouze uživatel, který byl na DK předtím zaregistrovaný minimálně jeden měsíc. Dost jsem na to doplácela, protože v mnoha případech si odemne (a jistě i do mnoha jných) koupili knížky lidé, kteří se jen pro ten jediný obchod na DK zaregistrovali a pak sem více nepřišli, nebo nepřišli pod stejným jménem, tedy mi ani nedali žádné hodnocení. Stejně by však stálo za úvahu, zdali se k té praxi nevrátit a takovým "kloupie" a "greegor" neztížit trochu to jejich lhaní Dane, co myslíte?

siena
siena 14.07.2016 v 10:52

Kromě těch "svých" pěkných hodnocení, expert, ať už se jmenuje jak chce, zvládl dát negativní hodnocení zdejším, zavedeným prodejcům...

siena
siena 14.07.2016 v 11:36

A koukám, zmíněné hodnocení je najednou pryč...greegor, co ta náhlá změna názoru!?!

Přimlouvala bych se také k návratu zmíněné praxe. Však se to samé řešilo nedávno...

Text příspěvku byl upraven 14.07.16 v 11:55

Marthas
Marthas 14.07.2016 v 14:17

To všichni: Včera jsem se též dívala na motanici od uživatele greegor a dozvěděla se spoustu info, bohužel dnes jsem z údivem zjistila, že vzájemní osočovatelé najednou změnili názor a tyto zajímavé informace z "podsvětí" DK zmizely.-/
Jen škoda, že jsem si to nestihla opsat, alespoň jména hlavních aktérů resp. nicky. Jediné co mě utěšuje je, že já pouze prodávám a nenakupuji...

IQ-IQ
IQ-IQ 14.07.2016 v 16:26

greegor = ladiek = x.rosa.x = knižátko (vše 1 uživatel)

Text příspěvku byl upraven 14.07.16 v 16:37

jiriluk
jiriluk 14.07.2016 v 16:45

Jestli ano, tak je to slušná schíza :)

Paulett199
Paulett199 14.07.2016 v 17:25

Ladiek je Knížátko? To je ten,co se mu zdá 50Kč za knihu moc,ale sám pak prodává za 500 a víc :-)

Koka
Koka 14.07.2016 v 17:50

Informace, že uživatel x = y = z ...... atd. by byla pro mne užitečná a důvěryhodná, ovšem kdyby jí neuváděl uživatel IQ-IQ, který kromě tohoto jediného příspěvku také na DK nikdy nepůsobil, což v mých očích značí, že jeho duplem inteligentní nick je s vysokou pravděpodobností jenom druhé, třetí či možná až sedmé jméno někoho, koho tady známe pod jinými jménem či jmény. Těch falešných knírů a mistrů převleků už je tedy nějak moc, nemyslíte?
A že někdo prodává padesátikorunové knihy za 500 Kč? Komu? Jedině tomu, kdo si je nekupil, když se nabízely za padestát, a je tak hloupý, že tu pětistovku je ochotný zaplatit. Takové nelitujme!

Paulett199
Paulett199 14.07.2016 v 17:58

Napsala jsem PRODÁVÁ, nikoli že prodá :-)

Koka
Koka 14.07.2016 v 18:06

Paulett199 - místo prodá či prodává by asi ještě výstižnější bylo: snaží se nabízet :=) .
Ano, všimla jsem si tady asi dva tři antikváře, kteří nabízejí jenom velmi specifický okruh literatury a za poměrně vysoké ceny (např. nick soudce). Jednou jsem si i řekla, že se časem podívám, zdali se jim daří něco prodat, ale pak jsem to nikdy neudělala - k čemu by mi byla taková informace?
Já nekupuji, také jenom "se snažím nabízet", a v poslední době se rozmohlo, že někdo projeví zájem o knihu, ale po mé odpovědi se už nikdy neozve. Asi nějaká nová (ne)sportovní disciplína.

Paulett199
Paulett199 14.07.2016 v 18:22

Koka-ano,to je časté. Někteří si i nechají poslat fotky knihy-a pak už ani nenapíšou,že nemají zájem. Nebo prostě nezaplatí. Asi i takové chování patří k věci,ale naštěstí většina zdejších uživatelů jsou dospělí,rozumní lidé :-)



Vložit příspěvek