Aristokratka na koni

Aristokratka na koni
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308389/bmid_aristokratka-na-koni-4S9-308389.jpg 4 2807 2807

Aristokratka série

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Projekt nazvaný Aristokratka před smrtí se zdá být skvělým řešením. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt Aristokratka před smrtí je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu.... celý text

qydko
26.11.2016 4 z 5

O něco slabší než první díl, ale na přibližně stejné úrovni jako druhý. Zpočátku jsem se toho bála, ale v druhé půlce už jsme se opět s manželem nahlas řehtali.

renata0698
25.11.2016 5 z 5

všechny tři aristokratky prostě super , zábava , oddech. Klidně uvítáme ještě další a další díly. Děkujeme

mendule
25.11.2016 5 z 5

Měla jsem trochu obavy, ale naprosto zbytečné, třetí kniha je stejně úžasná jako ty předešlé, prostě se řežete smíchy, jo a kdybyste náhodou nevěděli, narazila jsem, že už se to hraje v divadle Na Jezerce.

mdracek
24.11.2016 5 z 5

Ze všech tří knih snad nejvtipnější! Ano, autor se opakuje a píše pořád stejně, ale to se dá dopředu čekat. Mě kniha ohromně bavila a mrzelo mě, že je tak krátká.

anntine
22.11.2016 3 z 5

Knížku musím bohužel hodnotit podobně jako předchozí díl. Autor se skoro v každé větě pokoušel o nějaký vtip, za celou knihu jsem se ale zasmála nanejvýš třikrát. Všechny ty až přehnaně bláznivé postavy, "vtipné" situace a absence jakéhokoli příběhu knihu, alespoň z mého hlediska, řadí mezi průměrné. V důsledku nedokážu pochopit, jak může Aristokratka patřit mezi nejprodávanější knihy v České republice, ať už se jedná o kterýkoli ze tří dílů. Přesto všechno dávám knize tři hvězdičky, a to z několika primitivních důvodů: jednak se čte rychlostí blesku, nenutí vás o čemkoli přemýšlet (což bych jindy zařadila spíše mezi nevýhody), vcelku dobře popisuje dané prostředí a konec konců se z ní můžete dozvědět i nějaké zajímavosti, například z oblasti historie.

mozkit
22.11.2016 3 z 5

Po prvních dvou dílech nic nového a všechno jede tak nějak dál. Dosti podobné dvojce a už opakující se humor. Ale opět se dobře a rychle čtou jednotlivý kapitolky (dny) v jakýkoliv volný chvilce.

magnolia
21.11.2016 3 z 5

Knihu jsem dočetla až na podruhé, jako lehkou odpolední četbu u kávy. V dobách dřívějších bych si takové čtení dovedla představit jako přílohu nějakého časopisu (Čtení na pokračování). A pokračování bude, to je jasné. Také jsem nedávno četla rozhovor s autorem, skutečným kastelánem a v průběhu čtení se mi často připomínal. No, 3hvězdy jsou spíše protekční, že je to české a že jsem se několikrát pousmála. A nechce se mi psát kriticky, i když prvotní nadšení se nekoná, bohužel.

Jaruce
19.11.2016 2 z 5

Tak tento díl se mi zdál úplně zbytečný celých 149 stran by se bývalo vešlo na pět posledních k předchozímu dílu. Přišlo mi, že autor napsal pokračování jen aby to vypadalo jako konečný díl. Všechny předchozí knihy jsou úžasné tento má do úžasného hodně daleko.

Pitbullka
19.11.2016 3 z 5

Příjemná knížka, co nenadchne ani neurazí. Milé zpříjemnění deštivého podzimního dne.

Isew
17.11.2016 5 z 5

Je mi jedno, že je to pořád stejné. Vždyť to píše jeden autor a je to jedna kniha na pokračování. Proč by to mělo být jiné? Je to vtipné. Několikrát jsem se hlasitě smála. To je pro mě důležité. Aristokratka mi zpříjemnila den, a to oceňuji plným počtem hvězdiček.

MakiV
17.11.2016 5 z 5

Opět jsem se od srdce zasmála

V28
13.11.2016 2 z 5

Jedno a to samé pořád dokola. Pár vtípků u kterých se dá ze srdce zasmát a jinak vás čeká stodvacet stran velmi podobných jako u dvou předchozích dílů.

Tamten
10.11.2016 3 z 5

Proti předchozím dílům v zásadě nic nového. Pár pěkných vtípků, ale jinak se dokola opakuje to samé a začíná to být trochu nuda.

kalinka99
10.11.2016 5 z 5

Téhle sérii se snad nedá nic vytknout. Příjemné milé a úsměvné :)

kopretitinka
09.11.2016 2 z 5

Kniha pro relax a vypnutí mozku ... s tímhle očekáváním s ní budete budete spokojeni.

mrfox
07.11.2016 4 z 5

Kniha s příjemnou atmosférou, u které se skvěle relaxuje. Oproti předchozímu dílu vtipnější a vstupem nové postavy na scénu dostal příběh ten správný "drive". Těším se na další pokračování.

Ianrou
07.11.2016 3 z 5

Nová Aristokratka ničím neurazí, ale ani nenadchne, je zkrátka stále stejná.

lapagerie
06.11.2016 5 z 5

Aristokratka je sázka na jistotu. Nejvíc jsem se zasmála u poznámek "Debilního škudlila". I když první díl byl pro mě jednou salvou smíchu za druhou a je nepřekonatelný, i tak jsem za Aristokratky ráda a zaujímají čestné místo na poličce knížek, které mě dostávají ze splínu.

Tevik
06.11.2016 5 z 5

Jelikož se ráda a od srdce zasměji,vždy ráda sáhnu po aristokratce nikdy nezklame.

Knižní střípky
05.11.2016 4 z 5

Tento díl byl asi nejslabší, i já se svou slabostí pro hlavní hrdiny musím přiznat, že hluchých míst bylo výrazně více a smíchu výrazně méně, ale přečetla jsem si ji ráda a jestli někdy vyjde zase nějaká další aristokratka, určitě po ni sáhnu a možná si znovu přečtu i její tři předchůdkyně