Aristokratka na koni

Aristokratka na koni
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308389/bmid_aristokratka-na-koni-4S9-308389.jpg 4 2807 2807

Aristokratka série

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Projekt nazvaný Aristokratka před smrtí se zdá být skvělým řešením. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt Aristokratka před smrtí je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu.... celý text

allebra
26.05.2019 4 z 5

Zajímavé příběhy takové jedné „normální aristokratické rodinky.“ Výbuchy smíchu se na rozdíl od první Aristokratky už nekonaly, ale i občasné pousmání potěší na duši. Jako relax na víkend ideální. Ráda si přečtu i další pokračování příhod této netypické rodinky. Film si určitě nenechám ujít.

jaruva
13.05.2019 5 z 5

S chutí jsem se pustila do tohoto oddechového čtení, opět jsem se smála nahlas, až jsem budila pohoršení u svých pubertálních potomků. Těším se na pokračování i na film!

Matita310
12.05.2019 5 z 5

Pěkné pokračování série Aristokratka. Ale musím říct, že na první díl nic nemá. Jdu se pustit do posledního dílu.

SmisekIvuska
02.05.2019 4 z 5

A znovu mužu jen napsat,že je to super oddechovka,u které se člověk dobře pobaví :-)

ilčidlo
28.04.2019 5 z 5

Zase jsem se nasmála

josefina_silena
27.04.2019 3 z 5

Čtení třetího dílu Aristokratky jsem si užila a odpočinula jsem si při něm, ale musím uznat, že tento díl byl o hodně slabší než dva předchozí. V celé knize se mi nejvíc líbily dopisy Maxovi a pasáž se zmateným netopýrem, ve které autor úžasně vystihl českou potřebu vše okomentovat.

Madelisi
23.04.2019 5 z 5

Baví mě to, ani nevím proč. Zápisky pokračují tam, kde aristokratka ve varu skončila, opět není žádný ucelený děj, pouze směsice mikropříběhů které se (když je vhodná konstelace) během několika dní vyřeší.
Jediná nevýhoda - čte se moc rychle :-)

msjadepaton
07.04.2019 4 z 5

Tohle byl pro mě asi nejlepší díl. Nevím, jestli se chci pustit do dalšího, ale u tohoto jsem ráda, že jsem se k němu dostala. Dva předchozí mě tolik nerozesmály jako tenhle.

Opisska
23.03.2019 5 z 5

Stále mě to baví :)

Kathii
13.03.2019 5 z 5

Příjemné počteníčko!????

maryzka
13.03.2019 2 z 5

Jak se říká- slabý vejvar, ale kdyby tam nebylo kastelána Josefa a kuchařky paní Tiché tak by to byla nuda.

AltaMari
09.03.2019 4 z 5

Moje první setkání s Aristokratkou pana kastelána Bočka. A líbilo se, moc! Autor se netají inspirací P.G. Wodehousem a jeho suchým anglickým humorem, ke kterému doplňuje humor ryze český... Těším se na další díly, první je prý nejlepší.

polednice1705
06.03.2019 4 z 5

Všechny díly byly za mě zábavné, ale pomalu to má trochu klesající tendenci humoru... dám i poslední díl, ale už nevím, co očekávat.

Sofie75
04.03.2019 4 z 5

Určitě oddechová a úsměvná knížka.

Verrrunka
03.03.2019 3 z 5

Nejzásadnější problém mám asi s tím, že po prvních pár stránkách jsem si fakt nebyla jistá, jestli jsem knihu už nečetla. Nečetla, ale je prostě tak stejná jako ty předchozí, že mi fakt přišlo, že už to mám za sebou. Nebudu si tady honit triko a hanit celou sérii, je to legrace, sama jsem se několikrát od srdce zasmála. Ale prostě kdyby to byla jedna kniha, tak bych asi byla spokojenější. Takhle mám fakt pocit, jako když čtu pořád to samé dokola. Mám doma i čtvrtý díl, takže taky padne, ale už do toho prostě jdu s určitou skepsí.

katma
02.03.2019 4 z 5

Super kniha mě hodně pobavila. Mohu doporučit ????

charleene
28.02.2019

Odpočinkové čtení do autobusu :)

Lenka_S
24.02.2019 4 z 5

I třetí díl jsem si poslechla jako audioknihu. Tahle série je super oddychovkou. Příhody Marie mě fakt baví a už se těším na další díl.

Dobby758
16.02.2019 5 z 5

Sranda od začátku do konce

Barulinkas
14.02.2019 4 z 5

1. díl? Nejlepší
2. díl? Super
3. díl? Dobrý
Tak uvidíme co bude dál...