Až léto skončí

Až léto skončí
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/541820/bmid_az-leto-skonci.jpg 4 712 712

Nejlepší možné léto? Jedině se sexy starším mužem! Co uděláte, když si letní dům vaší rodiny pronajme sexy starší muž? No, očividně se ztrapníte – a opakovaně. S Noahem Cavallarim jsme nevykročili správnou nohou. Naše první setkání skončilo jako jeden velký trapas. Když moje máma onemocněla, bylo na mně, aby bylo o naše hosty dobře postaráno. Měla bych být na vysoké. Místo toho prožívám to nejlepší období svého života… jako pokojská. Pohledný a tajuplný Noah je pro mě zapovězený. Vím, že tu nezůstane natrvalo. Vím, že je pro mě nejspíš moc starý. A přesto mě přitahuje. Navíc se mě pokusil zachránit, když se mylně domníval, že se topím. Dala jsem mu najevo, že ho chci. A on mě před sebou varoval. Začali jsme si po nocích povídat na břehu jezera. Naše přátelství se však brzy změnilo v něco, z čeho se možná nikdy nevzpamatuju. Protože až léto skončí, odjede. A já netuším, co na konci srpna budu dělat.... celý text

Toto vydání knihy ještě není v prodeji. Má být od 03.10.2024
Literatura světová Romány Pro ženy
Bude vydáno: , Baronet

When August Ends, 2019

Lofda
16.07.2020 2 z 5

Já půjdu proti proudu, vysoké hodnocení tentokrát dát nemůžu.. Jako bych všechno už četla někde jinde, jen tady je to nějak natěsnáno do jednoho příběhu. Nemáš co bys pochválil, radši mlč. Takže řeknu jen tolik, že jsem od autorky četla mnohem lepší knížky ;-)

Majka1979
15.07.2020 5 z 5

Veľmi pekný príbeh, veľakrát som sa pobavila, niekedy mi išli až slzy do očí, určite kniha stála za prečítanie a som rada, že zdobí aj moju knižnicu :)

Petra38
15.07.2020 4 z 5

Kniha se hezky cetla,zadny sileny zvraty az na zdravotni stranku ke konci ale jinak pohoda,prectena za den ???? k lenoseni jako délaná....

helenkan
15.07.2020 4 z 5

I když mi ze začátku Heather moc sympatická nebyla,stejně jsem to přelouskla dost rychle. Jsem si jí pak přeci jen oblíbila. :-) To jejich sbližování,odhánění,škádlení se mi líbilo. Přesně ta správná romantika pro dobrou náladu.

prcek19
14.07.2020 4 z 5

Kniha přečtená za jeden den, což o něčem vypovídá..četlo se to velmi příjemně, nerada sem knihu odkládala..jen mě čím dál víc začíná štvát, kolik chyb v knize je..strašně mě to při čtení deptá..poslední dobou si říkám, jestli vůbec knihy čtou nějací korektoři..byla bych radši, kdyby místo kvantity se vydavatelství zaměřili na kvalitu, i když by to znamenalo méně vydaných knížek..u této knihy mě to hodně otravovalo, když sem si musela sama domýšlet slova

jaspis
12.07.2020 3 z 5

Pěkný příběh, ale první půlku jsem fakt myslela, že zavřu. Nebavilo mě to a s láskou jsem myslela na knihu Láska online, která mě vtáhla hned a nechtěla pustit.
Neuměla jsem si zvyknout na hrdiny, pořád mi na nich něco vadilo. Naštěstí v ději vyskočilo i nějaké to překvapení. Vracet se ale k příběhu už nebudu.

hana1039
11.07.2020 4 z 5

Takové lehké, odpočinkové čtení, žádné wow to sice není, ale taky neurazí, prostě relax...

Nuttelka
11.07.2020 4 z 5

Příjemná oddechovka na léto :-)
Nic světoborného v tom nehledejte...

Knihomolka97
09.07.2020 5 z 5

Ano, ano, to je přesně ono! Perfektní čtení na letní dny. :)
Samozřejmě je to předvídatelný, jednoduchý příběh, ale veelmi romantický a vtipný. Navíc s postavami, kterým musíte fandit. Noah a Heather. ❤ Moc se mi líbilo jejich sbližování a jak si k sobě tvořili silné pouto. Věřila jsem jim všechno a přiznám se, že jsem chvílemi měla i slzy na krajíčku...dojetím! Já vím, jsem hold cíťa.

lucie3944
08.07.2020 3 z 5

Ale jo, celkem to jde. Není to kniha, ke které bych se někdy vracela, ale rozhodně mě nemrzí, že jsem ji přečetla....

wielka
07.07.2020 4 z 5

Taka mila, sympaticka, zalaskovana letna oddychovka ♡

Zuzana207
07.07.2020 5 z 5

Pekná letná oddychovka. Kniha je prudko čitateľná, vtipná a romantická. Postavy sú sympatické a v tomto pribehu si vás získajú dokonca aj zvieratá. :-)

Zuza276
06.07.2020

Přečtena za 2 dny, jednim dechem. Úžasný příběh.

georginaa
06.07.2020 5 z 5

(SPOILER) Docela jednoduchý příběh, škoda že nebyl vyjasněn důvod sestry, proč to tak udělala. Třeba v tom dopise. Co ji k tomu vedlo, že si vybrala zrovna Noaha. Je fakt, že člověk když pozná toho druhého, přilne mu k srdci tak nebo tak. Záleží co s těmi všemi pocity udělá a jak si sám v sobě řekne jak chce žít dál.

Kudík
06.07.2020 4 z 5

Přečteno doslova za chvilku. Lehké a ideálně letní čtení. Noah akorát "dozrál" a pronajal si na léto loděnici, kde se setká s Heather, která je naopak na svůj věk vyspělá. Částečně jsem vytušila důvod jeho příjezdu.
Řekla bych, že autorka má lepší díla, ale za Teddyho + Bonnie a Clydea zaokrouhluji nahoru.

Maruš.D
05.07.2020 4 z 5

Dvě slova- Krásná oddechovka.
Naprosto roztomilý příběh o dvou lidech, kteří schytají ten jeden Amorův šíp pěkně rovnou do srdce. Přečteno za chvilku, bez komplikací a nějakého stresu. :-))

JanaSustr
05.07.2020 5 z 5

Moc hezká knížka. Velice jsem si to užila. Přečtené během pár hodin.

petulkapeta
04.07.2020 5 z 5

Tak s touhle autorkou nikdy neudelam chybu...pribeh jsem zhltla jako malinu,bavil me a dost nejake udalosti jsem trosku predvidala,ale vubec mi to nevadilo..

pipa36
03.07.2020 3 z 5

Neurazí, nenadchne. Knihou vás provází jednoduchý a nekomplikovaný děj, který rychle ubíhá a díky celkem sympatickým hlavním postavám tak nějak "plyne". Mezi mladinkou hrdinkou a starším fešákem to sice skoro celou knihu jiskří, ale tak nějak se do ničeho nechtějí pouštět (teda alespoň on). No, ale jak to tak bývá, stejně neodolá...
Místy to bylo i vtipné, ale něco tomu chybělo.

luzajickova
03.07.2020 5 z 5

Tahle kniha byla prostě perfektní! Noah a Heather se mi spolu moc zamlouvali. Noah, s tím, jak se opravdu snažil vydržet a nedávat najevo city, mě fascinoval. Heather byla odvážná a říkala vše na rovinu, což není něco, co dokáže každý, a je opravdu málo takových, kteří to zvládnou. A hlavně to, jak byla praštěná, se mi na tom moc líbilo.

Kniha se četla opravdu rychle, jednoduše a hlavně, co na knihách miluju, byla i vtipná. Nemám asi ani co podotknout – hlavní hrdinové mě nijak extra neštvali, což se moc u knih nevidí.