Až léto skončí

Až léto skončí
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/541820/bmid_az-leto-skonci.jpg 4 712 712

Nejlepší možné léto? Jedině se sexy starším mužem! Co uděláte, když si letní dům vaší rodiny pronajme sexy starší muž? No, očividně se ztrapníte – a opakovaně. S Noahem Cavallarim jsme nevykročili správnou nohou. Naše první setkání skončilo jako jeden velký trapas. Když moje máma onemocněla, bylo na mně, aby bylo o naše hosty dobře postaráno. Měla bych být na vysoké. Místo toho prožívám to nejlepší období svého života… jako pokojská. Pohledný a tajuplný Noah je pro mě zapovězený. Vím, že tu nezůstane natrvalo. Vím, že je pro mě nejspíš moc starý. A přesto mě přitahuje. Navíc se mě pokusil zachránit, když se mylně domníval, že se topím. Dala jsem mu najevo, že ho chci. A on mě před sebou varoval. Začali jsme si po nocích povídat na břehu jezera. Naše přátelství se však brzy změnilo v něco, z čeho se možná nikdy nevzpamatuju. Protože až léto skončí, odjede. A já netuším, co na konci srpna budu dělat.... celý text

Toto vydání knihy ještě není v prodeji. Má být od 03.10.2024
Literatura světová Romány Pro ženy
Bude vydáno: , Baronet

When August Ends, 2019

Ivet1990
02.07.2020 3 z 5

Začátek knihy se na můj vkus táhl a měla jsem problém se začíst. Něco tomu chybělo, těžko říct jestli to bylo tím stylem psání nebo hlavními postavami, ale začátek mě vůbec nebavil. Za půlkou knihy se to zlepšilo a dokázala jsem se do toho více začíst a konečně si příběh trochu více užít.

wvanilka
02.07.2020 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, neotřelý příběh - on starší a odmítá jí a ona mladá, na svůj věk vyspělá. Určitě se k této knize ráda vrátím jako k oddychovce, kde nemusíte přemýšlet, co tím chtěl hlavní hrdina říct??? A jak už se psalo předem, tak ten závěr je fakt překombinovaný... Jako fakt, že on znal její sestru??? Tohle bylo celkem ujeté a myslím, že by se kniha obešla bez této zápletky :)

pavlikova9332
02.07.2020 5 z 5

Nádherná kniha krásný a vtipný příběh

NikolaSkop
02.07.2020 5 z 5

Jo tak tohle me bavilo :) :) urcite stoji za precteni. :)

Aja39
02.07.2020 5 z 5

Začátek dobrý a konec ještě napínavější a lepší. Příběh o tom že věk nehraje někdy roli a času máme občas tak málo tak je dobré ho žít naplno.

YenMaja
02.07.2020 5 z 5

Po dlouhé době jsem narazila na knihu, kterou jsem přečetla bez mrknutí oka. Moc se mi líbila hlavní hrdinka, která byla na svůj věk díky své rodině dospělá a vyzrálá - rovnou si řekla, co chce a co nechce, rozhodně to byla příjemná změna oproti vnitřním monologům "jak mu to mám říct?". Příběh byl promyšlený již od první stránky, krásná kniha.

Adris
01.07.2020 2 z 5

Příběh celkem čtivý, ale autorka píše tak banálně:(. Přitom mi je námět většinou dost sympatický...

Jednoduché, konečná zápletka ("tajemství") na hlavu (překombinace). Vše hrozně okaté - flirt, nápady autorky, jak své dva hrdiny sblížit. Ty neuvěřitelně cituplné (nebo zpovědní) monology, které prostě normální chlap (kor rádoby alfasamec) nemůže být schopen dát dohromady (z toho prostě okamžitě člověk cítí ženskou). Zkrátka z toho nakonec nemám dobrý pocit. Penelope Ward píše dost naivně, občas zachází nesmyslně daleko v nápadech na flirt, okamžitě při zmínce o něčem (soukromý deník, atp.) vím přesně, jak to později chce využít. Prostě okaté.
Nejvíc se mi asi líbilo prostředí, a pak konec (asi posledních 30 stran). Penelope má bohužel dar udělat z alfasamce během příběhu kastráta.

Ketfl
30.06.2020 4 z 5

Tahle kniha byla moc hezká oddychovka, která se mi hezky četla. Jen ale nějaký ten wow efekt se prostě nedostavil. Chyběla mi tam možná nějaká ta jiskra mezi hlavními postavami. Přišlo mi, že se pořád psalo o tom, jak se chtějí, ale něco tomu prostě scházelo, proto teda jednu hvězdičku ubírám. Nejvíc vtipné mi přišlo (psalo se to v knize i v anotaci), že Noah je starší muž. Upřímně jsem si hned představila nějakého pěkného 45letého muže. Tak když jsem se dozvěděla pravý jeho věk, tak jsem se musela jen smát. Za pár let už evidentně budu patřit taky do starého železa :-D

Kubikuli
30.06.2020 3 z 5

Celkem milá knížka, takové to úplně odpočinkové čtení na odpoledne, po kterém máte pocit, že všechno je možné a jednorožci opravdu prdí duhu... Začátek mi přišel takový hrozně suchý, kostrbatý, konverzace nemastné a neslané, ale pak se to tak nějak zlepšilo :) Heather byla super, na svůj věk výjimečná povaha, tipuji tak jedna ze sta tisíc... Konec na můj vkus hodně přeslazený, ale tak to prostě v pohádkách bývá. Žili spolu šťastně až do smrti .. :)

Katka7922
30.06.2020 5 z 5

Wau. Tahle kniha se mi moc a moc líbila. Dostala jsem od ní mnohem víc, než jsem čekala. Vztah Noaha a Heather se krásně vyvíjel, měl průběh, náboj a hlavně překrásné zakončení. Noahovo rozhodnutí bylo určitě obtížné, ale hlavně moc správné.
Moc se mi líbila postava Heather. Holka co ví co chce a jde si za tím.
U knihy jsem se moc bavila, smála jsem se a chichotala, ale také tam byli pasáže u kterých jsem ronila slzy jako hrachy, což se mi už dlouho nestalo.
Je mi "líto" knih, které budu číst jako další, protože tohle fakt patřilo podle mého do vyššího levelu a bude těžké navázat na takovou úroveň.

Ivuska.09
30.06.2020

Občas asi člověk potřebuje sáhnout po něčem jednoduchém. Vztah mezi mladou dívkou a starším mužem jistě pozornost (především) čtenářek upoutá. Bavilo mě, že v knize nakonec bylo víc než jen jednoduchá zápletka - napjatá chvilka, kdy čekáte, jak to tedy vlastně dopadne. Já jsem zhltla za jeden večer, ale opravdu jsem potřebovala něco nenáročného u čeho nebudu muset vůbec přemýšlet. A vyplatilo se. Nemám přečteny všechny knihy od této autorky, ale z těch, co jsem četla, tahle byla nejlepší.

Petriii
29.06.2020 4 z 5

Knížka mě bavila,četla jsem ji s úsměvem,hlavní hrdinka byla osvěžující! Konečně nějaká která byla upřímná a vše řekla narovinu,žádný přemýšlení v hlavě jestli tohle říct a tohle nerict. Hodně knih od Ward je dost jednoduchých,ale tahle byla fajnova :)

maafa
29.06.2020 4 z 5

Chtěla jsem si dát pauzu od všech těch romanťáren, ale po pár náročných dnech jsem potřebovala vypnout, a tak se mi dostala do čtečky tato novinka. Ačkoli je scénář jasný, bylo to čtivé, hlavní postavy mě zaujaly, a nebylo to "blboučké". Tedy až na poslední necelou čtvrtinu knihy. Tu kdyby autorka vynechala, dala bych i pět hvězd. Nechápu tohle zbytečné natahování v podstatě o ničem....Ale pokud potřebujete chvilkový únik z reality, můžu ji jenom doporučit:).

lusitta05
29.06.2020 3 z 5

Trochu slabé, ale koniec ma bavil najviac. Človek si uvedomí, že treba žiť naplno každý deň a nič neodkladať na zajtra.

JanaDor
28.06.2020 4 z 5

Heather je jiná hrdinka, než na jakou jsem zvyklá. Je otevřená a upřímná, vše řekne. Což je příjemné a osvěžující. Někdy jsem ji až obdivovala. To bych teda já osobně nikdy na plnou pusu neřekla. Vede to i k různým úsměvným trapasům.
Celkově to byl čtivý oddychový román, kdy jsem trochu postrádala více takového toho jiskření mezi hlavní dvojcí. Na léto ideální čtení pro romantiky.

Tesset
28.06.2020 2 z 5

Tak tahle byla teda hodně slabá. Příběh jako takový by nebyl špatný, ale postavy mě vůbec neoslovily, byly takové sucharské. Čekala jsem víc humoru a vtipných scén, ale nic. Tohle se moc nepovedlo, ale nemůže být každá perla, že jo. Na autorku ani po tomhle trochu zklamání nezanevřu.

Myška43
27.06.2020 5 z 5

Život tvoří krátké okamžiky, které se v tu chvíli třeba ani nezdají nijak důležité, ale když se nad tím zamyslíš, právě ony tě dostanou tam, kde jsi. To byl tak překrásný příběh, jako vždy od autorky. Já myslím, že více není potřeba nic dodávat, prostě si knihu přečtěte, určitě vás chytne za srdce!!!!

ElikaS
26.06.2020 4 z 5

Knížky od Penelope Ward mám ráda, i když ještě radši mám její spojení s Vi Keeland. Tahle knížka se mi ze všech samostatných knížek Ward líbila nejvíc. Byla to něžná, romantická pohádka, kterou jsem přečetla během odpoledne a opravdu jsem si ji užila.

L.éňa
26.06.2020

Hrozná nuda

LenRan
26.06.2020 4 z 5

Za mě trochu slabší než ostatní autorčiny knihy, ale i tak dost dobré. Ze začátku jsem měla problém s hlavní hrdinkou, měla jsem pocit, že ta holka nemá hrdost, ale pak se naštěstí sebrala. Ke konci jsem skoro nedýchala a jen doufala, že vše dobře dopadne.