Brunova veľká láska

Brunova veľká láska
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385840/mid_brunova-velka-laska-Pav-385840.jpg 4 32 32

Pre Angeliku, tridsaťročnú úspešnú majiteľku vydavateľstva, je Bruno prvým mužom v jej živote. Celkom spontánne podľahne svojej dosiaľ neukojenej sexuálnej túžbe. Kniha je príbehom osudovej lásky, citového vydierania a závislosti...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Brunos grosse Liebe, 1993

kathhhie
12.08.2021 5 z 5

Ve chvíli, kdy jsem tuto knížku vzala do ruky, jsem se od ní nemohla odtrhnout. Příběh byl napínavý s dost nečekaným koncem.
Příběh je o lásce plné závislosti, autorka přímo vyzdvihuje stinné stránky zamilovanosti.
Myslím si, že tento příběh nadchne čtenáře, kteří si prošli toxickými a nezdravými vztahy, kde zažívali pocity zoufalství, žárlivosti a závislosti zároveň. Určitě se totiž v příběhu najdou, tak, jako já. Za mě tedy výborná knížka, pocity jsou nadčasově popsány.

Hanaol
05.07.2019 5 z 5

Pěkný a zároveň smutný příběh o lásce, žárlivosti. Co vše je člověk schopen udělat pro lásku? Vlastně cokoliv.

Izu
13.10.2014 3 z 5

190 stran ryzí deprese.

sabca
01.08.2014 4 z 5

Moc pěkná kniha přečtená za dva dny. Ukázka co vše může zapříčinit žárlivost. Stojí za přečtení

kacaaba
06.09.2013 5 z 5

Tak to byla síla, hrozně smutný příběh. Ale přečetla jsem to jedním dechem.

kika 13
24.01.2013 3 z 5

Zajímavý děj a smutný konec.

zipporah
29.12.2011 2 z 5

Aké poučenie vyplýva z príbehu? Oko za oko, zub za zub. Za ťažký hriech (zabitie otca) sa pyká rovnakým hriechom:P Ale je to lepšie čítanie než nejaké novšie od Lindseyovej, ktoré už myslením zachádzajú priďaleko od pozemšťanov a zvyšných vesmírčanov.