Ďábelské hry

Ďábelské hry
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532614/bmid_dabelske-hry-65d5dfa8646be.png 5 2279 2279

Případy Kim Stoneové #2 Kim Stoneovou a její vyšetřovací tým povolají k nálezu zmrzačeného těla – oběť je však zároveň pachatelem brutálního znásilnění. Že by vzal někdo spravedlnost do svých rukou? Kim současně pátrá po skupině pedofilů, brzy však zjistí, že se stala sama terčem nebezpečné osoby. Ta zná každou její slabinu. A rozhodla se vyzkoušet na ní svůj zvrácený experiment. Kim ví, že každý další krok může být smrtící. A tentokrát je to osobní. Neboť čím větší zlo, tím ďábelštější hra...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Témbr

Evil Games, 2015

Interpreti: Jitka Ježková

Zuzka222
18.12.2017 4 z 5

Počáteční nadšení ke konci trochu pokleslo, ale i tak se jedná o vydařenou detektivku. Jsem zvědavá, jak se bude vyvíjet postava Kim v dalších dílech.

kalache
10.12.2017 4 z 5

...i psychologa je třeba si dobře vybrat...

vladimirah
04.12.2017 5 z 5

Skvělé čtení! Určitě si přečtu všechny autorčiny knihy! Moc doporučuji!

maxx
03.12.2017 4 z 5

Příběh ze začátku byl různě roztříštění než jsem ho dokázal uspořádat, ale pak mě úplně pohltil a nemohl jsem se od něj odtrhnout. Už se těším na třetí knihu od autorky .....

Peslik
15.11.2017 4 z 5

Čtivé, napínavé od začátku do konce. Dávám bod za krátké kapitoly, které vám dávají možnost aspoň na chvilku od knihy odejít, aniž by člověk ztratil nit :D. Líbí se mi vývoj Kim a těším se na další.
Jen kdyby ta kniha sama o sobě nebyla tak těžká :D.

helcab
12.11.2017 4 z 5

Opět pěkný i když složitější případ. Chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala v postavách.

MonikaHos
11.11.2017 5 z 5

Geniální, díky krátkým kapitolám se čte sama a jednodušše vás nepustí až do samého konce! Autorka skvěle vykreslila charaktery všech postav a i přes jejich zápornost vás donutila přímo je obdivovat, viz. Alex. Doporučuji, doporučuji, doporučuji!

ddkk
06.11.2017 5 z 5

Tleskám Angele Marsons a tleskám její Kim. Výborně. Plný počet.

Kacule88
05.11.2017 5 z 5

Tahle ta série mě prostě baví!
Moje sympatie vůči hlavnímu vyšetřovalskému týmu stále narůstají. :-)
Krátké kapitoly vás od knihy zaručeně nenechají odejít!

aleza1
05.11.2017 5 z 5

Ze začátku jsem se nemohla začíst tak jako u první knihy. Potom se však děj tak rozvinul, že nešlo knihu odložit. Zajímavá postava psychopatky Alex. Těším se na další díl.

JessieEx
31.10.2017 4 z 5

Určitě lepší než první díl. Jde vidět že autorka pokročila a zlepšuje se. Knížka se skvěle četla od začátku až do konce a byla napínavá snad od první stránky. Hlavní hrdinka, detektivní inspektorka Kim, mi i nadále zůstává nesympatická, ale naštěstí to u mě nemělo vliv na celkový dojem z knihy. Čekala jsem, že ony dva případy, které Kim současně řeší, najdou na konci knihy společného jmenovatele, což se ale nestalo. To je jediné malé zklamání, jinak jsem nadšená a knížku budu doporučovat!

slunečnice777
24.10.2017 5 z 5

Přečteno na dva zátahy. Tento příběh mě po dlouhé době přivodil přímo čtenářský orgasmus. Miluji detektivky ve kterých je hodně psychologie, sociopatů a podobně nemocných duší. Řeší se v podstatě dvě dějové linky, ale vůbec to neruší ve čtení, ba naopak jste napnutí jako kšandy. Záporná postava je tak dobře vykreslená, kdyby nebyla fiktivní tak se vážně zamiluji. Mám rád, a plně důvěřuji své psychiatričce. Ovšem v tomto příběhu má cvokařka perfektně rozehranou hru. Určitě si přečtu celou sérii.

KydlochMoris
23.10.2017 5 z 5

Opět super detektivka! Nejdřív mi vadilo, že známe od začátku pachatele, ale ženský souboj byl super!! Za mě plný počet hvězdiček ;-)))

SilvieSisinka
18.10.2017 5 z 5

Další moje oblíbená autorka a baví mě moc a moc.Jdu číst další díl :-)

zdenkapt
17.10.2017 5 z 5

Líbí se mi všechny autorčiny knihy, jen ten konec má moc rychlý spád.

iveetka
17.10.2017 4 z 5

Druhý díl opět nezklamal! Jsem ráda, že postava hlavní hrdinky Kim se vyvíjí.

Mikako
13.10.2017 5 z 5

Do třetího dílu mi se vůbec nechce. Ale jen proto, že je zatím poslední. Angela Marsons si mě svými knihami naprosto získala a já se děsím toho, že dočtu třetí díl a budu muset čekat na další a tak pořád dokola.
Ďábelské hry jsou napínavé, velmi čtivé a mají skvělou zápletku. Hlavní postava Kim je mi strašně sympatická.
Když jsem tuto sérii v knihkupectví kupovala, tak mi paní prodavačka říkala, že nebudu litovat. A měla pravdu :-)

čef
10.10.2017 5 z 5

Hluboký pohled do duše sociopata v těle psychiatričky, která čte v duši jiných jako v jednoduchých hracích strojcích a dokáže s nimi hravě manipulovat. Smrtelná kombinace pro lidi nějak a něčím psychicky oslabené, jak obtížné ne-li nemožné je pak takového člověka z něčeho usvědčit, jak napínavé až do konce pro čtenáře, zda se to inspektorce Kim, také svou minulostí poznamenané, nějak přeci jen podaří. Nepochybuji, že další díly této série budou určitě zrovna tak skvělé, autorka je hodně originální a vynikající!

Ka.Flo
07.10.2017 5 z 5

Naprosto super! Možná i lepší než němý křik

perpe2a
06.10.2017 4 z 5

Výborné, napínavé, překvapivé odhalení na konci. Miluju tento styl psaní, děj plyne a nemá žádná hluchá místa. Brzy se pustím i do 3.dílu.