Ďábelské hry

Ďábelské hry
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532614/bmid_dabelske-hry-65d5dfa8646be.png 5 2279 2279

Případy Kim Stoneové #2 Kim Stoneovou a její vyšetřovací tým povolají k nálezu zmrzačeného těla – oběť je však zároveň pachatelem brutálního znásilnění. Že by vzal někdo spravedlnost do svých rukou? Kim současně pátrá po skupině pedofilů, brzy však zjistí, že se stala sama terčem nebezpečné osoby. Ta zná každou její slabinu. A rozhodla se vyzkoušet na ní svůj zvrácený experiment. Kim ví, že každý další krok může být smrtící. A tentokrát je to osobní. Neboť čím větší zlo, tím ďábelštější hra...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Témbr

Evil Games, 2015

Interpreti: Jitka Ježková

alexis818
24.02.2018 5 z 5

Skvělé,výborné,čtivé.Opravdu úžasné čtení.POpřečtení prvního dílu,který se mi moc líbil,další skvělá kniha.

kyssling
24.02.2018 4 z 5

Ten závěr mě připadal uspěchaný, možná díky tomu že jsem ho četl naněkolikrát. Celkově vemi solidní pokračování detektivní série.

ZuK1
18.02.2018 4 z 5

Čtivé, líbilo se mi víc, než 1.díl. Postava sociopatické Alex je docela děsivá, o to víc, že se jedná o uznávanou psycholožku ..... o zneužívání dětí už ani nemluvě!

Zlodějka knih
13.02.2018 5 z 5

Druhý díl o Kim Stoneové se mi hodně líbil....původně jsem si myslela, že po ní půjde nějaká partička pedofilů a mezitím se objevuje nějaký vraždící maniak, ale autorka mě dostala celkovým zvratem a vývojem příběhu....líbilo se mi vidět postavu Alex jako loutkáře, jak si hraje s vlastními loutkami - abych pravdu řekla jako osobnost mi lezla krkem, jako postava, co se dostala do blízkosti Kim jsem ji nesnášela, ale musím uznat, že autorka odvedla fakt skvělou práci...Kim se toho všeho držela jak pes své kosti a to prostě nemohlo dopadnout jenom tak dobře....druhý díl mě dostal a chtěla jsem víc, tak jsem četla dál...

PADA123
13.02.2018 4 z 5

Opět další povedená kniha. Těším se na další díl.

Clara_C
12.02.2018 5 z 5

Napínavá kniha tak, jak má být. A výlet do duše sociopatů velmi poučný, začnu se asi více rozhlížet kolem sebe :)

Lukana82
07.02.2018 5 z 5

Přečteno jedním dechem za tři dny. Jen můžu doporučit!

Pavlnka
04.02.2018 5 z 5

Opět naprosto skvělá, strhující. Sice nečtu ve správném pořadí, ale vůbec to nevadí.

Jessybelle
29.01.2018 5 z 5

Jak je na knize napsáno světový bestseller, tak mám ke knize nedůvěru. Ale zde jsem byla příjemně překvapena. Nevím, zda je možné napsat o detektivce, že je milá, ale tahle mi taková přišla, bez hektolitrů krve, nadměrné brutality, jo zneužívaní dětí je hnus, ale myslím, že chápete, co jsem tím myslela. Kim mi byla sympatická a vlastně i Bryant, určitě si přečtu další díly.
Nicméně proč většina policajtů-detektivů má nějaké osobní, existenční nebo psychické problémy...

reclipse
23.01.2018

průměrná detektivka, průměrná zápletka a najednou byl konec. Nějak mě tato kniha nenadchla...

alexis818
21.01.2018 5 z 5

Opravdu vynikající.Po přečtení prvního dílu,který se mi moc líbil,jsem se těšila na tento.A výsledek mě nadchl.Děj vtáhne a nepustí.Velmi doporučuji k přečtení

irefir
17.01.2018 5 z 5

Po přečtení prvního dílu série jsem se moc těšila na další a ani ten mě nezklamal:)

katy69
16.01.2018 5 z 5

vynikající knížka, doporučuji přečíst :-)

prestiggio
10.01.2018 5 z 5

Prva kniha serie ma extra zvlášť neoslovila. A túto som začala čítať s miernymi obavami. Našťastie boli zbytočné a ja nemôžem inak ako dať za túto skvelú knihu 5 *. Toto je jedna z mála kníh kde ma neunavovali zbytočne dlhé opisy a stále som bola v napätí. Ak aj ďalšie knihy tejto autorky budú minimálne také dobré ako táto, neviem sa dočkať kedy si ich prečítam.

Jiparis
04.01.2018 5 z 5

Mrazive uvedomit si , jak mohou byt lide manimulovani.

Bramhr
31.12.2017 5 z 5

Precteno za 5hodin. Muj osobni rekord. Kniha mne vtahla a uz nesla odlozit.

Knižní střípky
29.12.2017 5 z 5

Kim mi přirostla k srdci, tato série je jedním slovem výborná. Nemohu se dočkat dalšího dílu. Drsné, surové, prostě mě to baví a přečtu každý díl jedním dechem, čtu klidně do noci, dokud to nepřečtu a to si, myslím, hovoří za vše.

Kskaja
28.12.2017 5 z 5

Uf, ted jdem ji docetla. To byla jizda.Paradni kniha, ktera vas vtahne a nepusti.

škwor
27.12.2017 5 z 5

Líbilo, líbilo a jo a jo a jo! :) Po dlouhé době série detektivek, která mě opravdu baví, takže za mě opravdu doporučuji! :)

kasavubu
21.12.2017 4 z 5

Moc vydařené pokračování série Kim Stoneové. Nejvíce mě zaujalo barvité vylíčení toho, jak se chová sociopat. Jeho chování a pohnutky zde byly perfektně vykreslené. Obě detektivní linie byly moc zajímavé. Jediné, co musím vytknout, stejně jako u prvního dílu série, je závěr - přišlo mi, jako by ke konci autorka ztratila dech a příběh zničeho nic utla, zvlášť ta druhá linie - otce pedofila, čekala jsem asi trochu jiné rozuzlení. Za to musím ubrat na hodnocení, ale jinak to bylo super počtení. Určitě si přečtu další pokračování. Kim Stoneová se mi dostává čím dál tím víc pod kůži.