Ďábelské hry

Ďábelské hry
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532614/bmid_dabelske-hry-65d5dfa8646be.png 5 2279 2279

Případy Kim Stoneové #2 Kim Stoneovou a její vyšetřovací tým povolají k nálezu zmrzačeného těla – oběť je však zároveň pachatelem brutálního znásilnění. Že by vzal někdo spravedlnost do svých rukou? Kim současně pátrá po skupině pedofilů, brzy však zjistí, že se stala sama terčem nebezpečné osoby. Ta zná každou její slabinu. A rozhodla se vyzkoušet na ní svůj zvrácený experiment. Kim ví, že každý další krok může být smrtící. A tentokrát je to osobní. Neboť čím větší zlo, tím ďábelštější hra...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Témbr

Evil Games, 2015

Interpreti: Jitka Ježková

LenysekC
13.07.2018 3 z 5

Asi jsem zblblá těma slaďárnama, co jsem poslední dobou četla, ale přišlo mi, že už ani psychopati nejsou, co bývali... A až kolem dvoustépadesáté strany mi došlo, že se to odehrává v Anglii. Do té doby těžká Amerika, a vlastně i potom. Z britských knih ta Británie většinou hrozně táhne, ale tady prostě vůbec.

loskatos
11.07.2018 4 z 5

Další pátrání skvělé detektivky inspektorky Kim. Psycholožka Alex mi přišla až neskutečná, neumím si představit, že opravdu v reálném životě existuje až 5 % lidí, kteří jsou podobnými sociopaty.

sabca
28.06.2018 5 z 5

Tak přečteno jedním dechem i když pachatel byl znám, ale přeci jenom i nakonec zůstalo zajímavé odhalení, které jsem nečekala. Už se těším na další knihy této autorky a doporučuji.

keiko33
25.06.2018 5 z 5

Urcite lepsie, ako prva cast. Sice zlocinci boli znami uz na zaciatku, tema sociopata a jeho spravanie to vynahradilo. No autorka si nechala ceresnicku na konci. Aj ked to za mna este nebolo na 100%, zhltla som to za dva dni.

rlupinek
16.06.2018 5 z 5

Pro mě dobře čtivá a zajímavá detektivka, určitě si vyhledám další případy Kim Stoneové. U mnoha detektivek, stejně i u této, mi vadí, že se sice případ vyřeší, pachatel je odhalen a dopaden, ale už není zmíněn rozsudek a trest. Co když došlo u soudu k vyvrácení důkazů? Nebo k jiným procesním chybám a pachatel byl osvobozen? No nezbývá, než si úplný závěr domyslet...

eva3695
14.06.2018 5 z 5

Další díl, který jsem přečetla během dvou dnů. V příběhu opět probíhali dvě vyšetřování, což udržovalo čtenáře pořád v pozoru. Dění ohledně sexuálního zneužívání dětí mě velmi zasáhlo. Je hrozné, když člověk ví, čeho je někdo schopný u malých dětí.
No a řádění psychopata bylo velmi zajímavé. Člověk, který nemá svědomí je děsivý. Od začátku sice víte, kdo to dělá. Ale ta taktika je vážně pozoruhodná. Raději nepotkat takto nadřazeného člověka.
A Kim stoupá v mém osobním seznamu vyšetřovatelů pomalu k vrcholu.

Viviana-Mori
06.06.2018 4 z 5

I když jsem laik, tak mi některé věci nepřišly úplně pravděpodobné, na druhou stranu lidé, jako je Alex skutečně mezi námi existují a mnohokrát je ani nepoznáme. Thriller to rozhodně není přemrštěný informacemi a nějakou rozsáhlou hloubkou postav, naštěstí hlavní hrdinka Kim má co nabídnout, její odtažitost je vlastně sympatická a její osud smutný.
Za mě určitě dobrý a ráda si přečtu následující díly, pro mne napínavé a i přes vraždy odpočinkové čtení. :)

Lethania
04.06.2018 5 z 5

Další skvěle napsaná detektivka. Tato kniha má vlastně dva případy, keré se prolínají a Kim je chycena v pavučeně her a experimentů jednoho člověka, který využívá smutnou a děsivou minulost Kim. Přesto však 'ďábelského hráče' dopadne. Moc se mi líbily psychologické hrátky a proto je kniha lepší než Němý křik. Za mě parádních 5*.

MatyMaty
01.06.2018 5 z 5

Dobré počteníčko

pavčape
27.05.2018 5 z 5

Třetí ze série o Kim se mi zatím líbila nejvíc. Kim je uvěřitelná, velmi sympatická svou touhou potrestat viníky. Trauma, které si s sebou nese od dětství je zde vylíčeno do podrobna, setkáme se dokonce i s její narušenou matkou. Odehrávají se zde dva příběhy, ten se sociapatkou Alex a se zneužívanými dívenkami. Oba vyřešila.

em75
19.05.2018 5 z 5

Po předchozím díle jsem byla opět mile překvapená. Kim je mi moc sympatická,silná žena i přes všechna traumata co zažila a to ještě všechna určitě neznáme. Jen mě trochu zklamal urychlený konec. Ale bylo to hodně napínavé hned od začátku,bez slabého místa.

evonra
17.05.2018 5 z 5

A já jsem si říkala, co pořád všichni na této sérii vidí... Upřímně, první díl mě nijak zvlášť neohromil, snaha vykreslit Kim jako velkou drsňačku svištící si to na motorce mi občas přišlo až úsměvné...
Tento díl, to byla ovšem jiná káva!
Kim mi velmi přirostla k srdci, její postava se krásně rozvíjí.
Psychiatrička Alex je zde velmi výraznou postavou, a musím říct, že tyto dvě dámy mě přikovaly ke knize takovým způsobem, že jsem ji prakticky nedokázala odložit.
Vrhám se na další díl...

cetriolo
13.05.2018 5 z 5

Touto knížkou jsem zařadil Angelu mezi oblíbené postavy a Kim mezi oblíbené spisovatelky (počkat, není to obráceně?). Úplně jiné než první kniha, četlo se to samo a Alex je prvotřídní potvora :)

domino2002
11.05.2018 5 z 5

Skvělá kniha,četla se jedním dechem stejně jako Němý křik.Tato autorka mě svým psaním naprosto ohromila.........doporučuju.

denib
08.05.2018 3 z 5

Líbilo se mi to. Bylo to napínavé, bavilo mě to a inspektorka Kim Stonová si mě získala už v předchozí knize. Tak proč jenom tři hvězdičky? Protože se Kim honí za sociopatkou, které jako psychiatričce stačí vidět člověka jenom pět minut a hned přesně stanoví diagnózu, pochopí problémy daného člověka a totálně ho zmanipuluje. (Nic tím neprozrazuju - to se v knize dozvíte hned na začátku.) Je to tak strašně nepravděpodobné, že mě to během čtení hrozně iritovalo. Proto jen tři hvězdičky. Ale jinak je to dobrá kniha a věřím, že většině čtenářů to nevadí. A rozhodně jdu do dalšího dílu :-)

petunkav
03.05.2018 5 z 5

Po Němém křiku jsem ihned otevřela Ďábelské hry a opět jsem byla moc spokojená. Velmi propletená detektivka, zajímavé rozuzlení. Za mě super.

JezinkaJ
02.05.2018 4 z 5

Ďábelské hry jsou vpravdě ďábelské. Už od dětství nesnáším manipulace a ty skryté obzvlášť, takže s touhle knihou jsem si přišla na své. Plus se znovu opakuje téma zneužívání dětí. Copak to s tou Angelou Marsons je? Čtu třetí díl a děti jako oběť jsou tam zase...

Dobrý příběh, který se skvěle čte, téma opět přesahuje rámec běžné detektivky. A já doufám, že manipulátoři se mi vyhýbají.

Trustty
30.04.2018 5 z 5

Další skvělý díl s fajn vyšetřovacím týmem. Čtivé, zábavné i napínavé. Doporučuji

Alexxxka
28.04.2018 5 z 5

Alexandra je šílená!!! Četlo se to samo :-)

twiggynka
25.04.2018 5 z 5

Opět přečteno jedním dechem, Marsonsová mě baví! :-)