Ďábelské hry

Ďábelské hry
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532614/bmid_dabelske-hry-65d5dfa8646be.png 5 2279 2279

Případy Kim Stoneové #2 Kim Stoneovou a její vyšetřovací tým povolají k nálezu zmrzačeného těla – oběť je však zároveň pachatelem brutálního znásilnění. Že by vzal někdo spravedlnost do svých rukou? Kim současně pátrá po skupině pedofilů, brzy však zjistí, že se stala sama terčem nebezpečné osoby. Ta zná každou její slabinu. A rozhodla se vyzkoušet na ní svůj zvrácený experiment. Kim ví, že každý další krok může být smrtící. A tentokrát je to osobní. Neboť čím větší zlo, tím ďábelštější hra...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Témbr

Evil Games, 2015

Interpreti: Jitka Ježková

jarin58
26.11.2018 5 z 5

Příběh plný napětí kterému nechybí detailní popsání charakteru osob i jejich osobních pohnutek.I když je od začátku jasné kdo za tím vším vězí,tak to neubírá na napětí.

Hadroska
23.11.2018 5 z 5

Super kniha, už se těším na další díl :)

monte
19.11.2018 5 z 5

Skvělá detektivka. Jsem nadšená.

lalaserka
16.11.2018 5 z 5

Další skvělá knížka od téhle autorky. Už se těším na další knihy. Překvapilo mě, jak pro svůj osobní prospěch dokáže být osoba krutá a manipulativní.

katerina2660
14.11.2018 5 z 5

Super, i když mě bavila trochu méně jiné díly této serie (čtu to napřeskáčku...)

Lady Jane
10.11.2018 5 z 5

Skvělá kniha o tom, jakou nesmírnou mocí manipulovat s lidmi disponuje zlá a chorá mysl psychopata a čeho všeho je schopen pro svůj profit a pro svou šílenou zábavu...kdo měl někdy tu čest někoho podobného potkat, toho bude kniha určitě bavit ;)

vybusna
09.11.2018 3 z 5

Je mi ľúto, ale ja sa nepripojím k spokojným čitateľom. Mne sa druhý príbeh Kim Stone nepáčil. Kniha bola napísaná presne tak isto dobre, ako prvá, v tomto smere sa jej nedá nič vytknúť.. Aj príbeh je zaujímavý a dosť nezvyčajný, takže by ma mal doslova pohltiť. Prvú tretinu knihy som čítala po kapitolách, tak strašne ma nezaujímala. Potom sa to pohlo a prečítala som ju za dva večery, ale len preto, že som ju chcela mať čo najskôr za sebou. Ja len dúfam, že tretí príbeh to všetko napraví.

Miky88
07.11.2018 5 z 5

Musím říct, že druhý díl byl mnohem lepší a propracovanější než díl první. I když člověk od začátku věděl kdo je strůjcem všeho, postupně zjišťoval proč se to tak děje. Takovýto vývoj byl pro mě zajímavým zpestřením a zároveň děsivým uvědomněním, jak je lehké manipulovat s lidskou myslí. Kim mi je čím dál víc sympatická a už se těším na další díl.

Aliii
28.10.2018 4 z 5

Ještě lepší příběh než první případ Kim Stone. Tahle série má určitě co nabídnout a chystám se i na další pokračování.

Mirrites
23.10.2018 5 z 5

Četla se sama...

Jakira
21.10.2018 4 z 5

Velmi příjemná změna oproti detektivkám, které jsem četla poslední dobou. Oceňuji, že tentokrát nešlo o sériového vraha a hon na něj, ale o mnohem složitějšího pachatele. Manipulace mysli je nakonec nebezpečnější zbraň, než cokoliv jiného. Tahle série mě zatím baví a jsem zvědavá na další díly.

PetK
19.10.2018 4 z 5

Nooooo...? :-) Jak mě první díl docela příjemně navnadil, ale že bych si z něj sedla na zadek, tak to ne, druhý byl velmi příjemným překvapením. Protože nejen že pro mě neklesl pod úroveň prvního, ale vidím tady další pozitivní posun. A to jak ve vykreslení složitosti života a povahy hlavní hrdinky Kim, tak případu/případů, které se svými kolegy řešila. Tahle psychopatka mě bavila víc než dávno mrtvé dívky v prvním díle. Čekala jsem tedy trochu větší vhled i do života vedlejších postav, především kolegů Kim Stone, ale - není všem dílům konec! Rozhodně není. Velice se těším na další.

EleanorJane
15.10.2018 4 z 5

Další brilantně napsaný případ Kim. Kniha je velmi čtivá. Kimin přímí přístup k lidem mě občas dost pobaví. Fascinuje mě její nezdolnost a vytrvalost.

Petule.k93
13.10.2018 5 z 5

Zase jsem se s Kim nenudila. Závěr mě překvapil. Super kniha a už se těším na další.

m.valova
08.10.2018 5 z 5

Kniha mě úplně pohltila,přišla mi zase o něco lepší,než první případ.Neskutečné,jak někdo zákeřně dokáže manipulovat s lidmi...Moc povedená série o inspektorce.

TheMarki
04.10.2018 5 z 5

Již druhý díl řekla bych každým dalším dílem se mi knihy více líbí. Kniha byla ctiva, místy jsem měla až nepříjemné pocity například z doktorky Alex, čeho je schopna. Doporučuji závist číst od prvního dílu, nenavazuji na sebe ale více si postavy oblibite.

WowKokinko
03.10.2018 3 z 5

Druhý díl stejně jako předchozí se četl rychle a svižně. Provázanost dvou případů vás udrží v napětí a závěr no jako to snad nikdo nemohl čekat :)

romca3001
25.09.2018 5 z 5

Hrozně zajímavě napsaný díl a líbí se mi i celkové rozebrání Kim a její minulosti. Z počátku mi přišla Alex velice zvláštní postava, ale v dalších a dalších stránkách mi do knihy sedla a závěr opět překvapivý :).

Hustoles380
25.09.2018 4 z 5

Dobře se četla.Manipulace Alex lidmi.parada.Kim taky fajn.Tesim se na pokračování.

Katulinka69
24.09.2018 5 z 5

Super čtení,hned jdu do dalšího dílu.