Ďábelské hry

Ďábelské hry
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532614/bmid_dabelske-hry-65d5dfa8646be.png 5 2279 2279

Případy Kim Stoneové #2 Kim Stoneovou a její vyšetřovací tým povolají k nálezu zmrzačeného těla – oběť je však zároveň pachatelem brutálního znásilnění. Že by vzal někdo spravedlnost do svých rukou? Kim současně pátrá po skupině pedofilů, brzy však zjistí, že se stala sama terčem nebezpečné osoby. Ta zná každou její slabinu. A rozhodla se vyzkoušet na ní svůj zvrácený experiment. Kim ví, že každý další krok může být smrtící. A tentokrát je to osobní. Neboť čím větší zlo, tím ďábelštější hra...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Témbr

Evil Games, 2015

Interpreti: Jitka Ježková

Mája777
31.03.2019 5 z 5

Mé druhé setkání s Kim. A opět parádní jízda. Musím číst další.

Eicherik
24.03.2019 5 z 5

Kim Stoneová se v tomto dílu utká se zdatnou sociopatkou. Knihu bych doporučil čtenářům psychothrillerů.

venaden
21.03.2019 3 z 5

Čteno s přestávkami, chvíli mi trvalo se začíst, ale nakonec prima čtení.

the_res13
10.03.2019 4 z 5

Po prvním díle mě druhý trochu zklamal a to zvláštní zápletkou a absencí klasické detektivky - žádný vrah ani mrtvoly. Ale když jsem tuto část překonala, začetla jsem se do opravdu zajímavého příběhu s perfektním "záporákem".

ThePeace135
10.03.2019 5 z 5

Další parádní jízda. Druhý díl ze série snad ještě lepší než ten předchozí. Geniálně promyšlená, originální zápletka v čele s absolutním sociopatem. Už dlouho mi nebyla nějaká postava tak moc nesympatická. Sice už tak od čtvrtky knihy tušíte, kterým směrem se to celé ubírá a kdo je ten hlavní padouch, na druhou stranu je Vám jasné, že tenhle člověk je tak geniální, že dopadnout ho sice lze, ale usvědčit ho bude prakticky nemožné. Navíc si jako jeden ze svých cílů vybere i Kim a autorka nám tak předkládá další střípky z její minulosti a otevírá staré rány a šrámy na duši. Vedlejší linka s dopadnutím a usvědčením prznitele vlastních dětí mě už "nadchla" trochu méně, protože při čtení řádků se mi dělalo místy zle a mít před sebou takový hovado, asi bych mu na místě vystřelila mozek z hlavy. Suma sumárum ale dalších 5 hvězd a těším se na Tichou modlitbu.

lachtan77
08.03.2019 4 z 5

Angela může za to, že si budu muset přečíst všechny díly s Kim. Už když jsem přečetl Němý křik věděl jsem, že mě to nemine :) Netradiční zločiny i zápletka a realné vyšetřování jsou hlavní důvody proč se mi líbí styl Angely. Další důvod je Kim. Pro někoho nesympatická protivná postava, pro mě zajímavá tajemná i rázná ženská. Nemohu jinak a jdu na Modlidbu

Marci071
05.03.2019 5 z 5

Super, zatím mě nadchla každá kniha od Angely M. Doporučuji.

Daskak
02.03.2019 4 z 5

Predvidave

SoniaR
28.02.2019 5 z 5

Já nevím jak knihu popsat... Pro mně je wooow!!!

midloch
27.02.2019 3 z 5

V knihovně jsem si chtěl půjčit nějakou detektivku a do oka mi pdlo tohle dílo. Pochopil jsem, že znalost předchozího dílu není nutná a tak jsem si knihu vypůjčil. Přečteno jsem měl za krátkou dobu, neb rozsah není nikterak závratný. Námět je to velmi dobrý, i když pro mě těžko stravitelný (ubližování dětem opravdu nesnáším) a občas se mi při čtení svíral žaludek. Z tohoto pohledu by šlo jistě o velmi dobrou detektivku, která určitě neurazí. Co mně však neuvěřitelně vadilo bylo rozvleklé psaní, kdy se některé informace neustále opakují (myšlenkové pochody sociopatky, nebo popisy co kdo má na sobě apod.). "Zvrat" v závěru vyšetřování pedofilie u mě nebyl zvratem, neb mi bylo jasné, kdo v tom jede od jistého momentu v knize. Stručné hodnocení: Neurazilo, ale ani neuchvátilo.

ivana1924
24.02.2019 5 z 5

Napínavé i když víte brzy o koho tam jde.

Miruš
23.02.2019 5 z 5

Mám prostě tyhle knihy ráda...

L.Helena
18.02.2019 4 z 5

Přála bych Kim, aby se dokázala vyrovnat se svými "démony z minulosti". Ale vzhledem k tomu, že autorka plánuje celkem dvanáct knih této řady (jak je uvedeno na přebalu), tak se to asi hned tak brzy nestane.
Těším se na další díly...

petrzel
16.02.2019 5 z 5

Knihu jsem četla jedním dechem.

Nunynka
11.02.2019 5 z 5

Kniha byla super. Ze začátku jsem byla zklamaná,že čtenář hned ví po kom vlastně hlavní hrdinka jde,ale ve finále jsem z toho nadšená. Drama od začátku do konce. Je to moje první setkání se spisovatelkou i její hlavní hrdinkou a doufám,že ne poslední.

ctenarkaEva
08.02.2019 5 z 5

Opravdu ďábelský příběh... Skvělé čtení, děj plynul rychle, možná i díky krátkým kapitolám. Zajímavě propletené 2 dějové linie, z nichž jedna se přímo dotýkala vyšetřovatelky Kim. Už se těším na další díl této série.

Termina
05.02.2019 4 z 5

Prostě srdíčková Kim :)

šipek
04.02.2019 5 z 5

Tak tato kniha mě uchvátila. Je to druhý příběh ze série s inspektorkou Kim Stoneovou a já si již dávám autorku do oblíbených autorů. Kniha se nedá pomalu odložit. Nápad napsat takovou to knihu je výborný, nemám knize co vytknout.

katst
31.01.2019 5 z 5

Velmi povedená a čtivá kniha s poutavým příběhem.
Líbí se mi, že autorka neopomíjí bližší seznamování s Kim a její minulostí.

Hvězdinka
30.01.2019 4 z 5