Ďábelské hry

Ďábelské hry
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532614/bmid_dabelske-hry-65d5dfa8646be.png 5 2283 2283

Případy Kim Stoneové #2 Kim Stoneovou a její vyšetřovací tým povolají k nálezu zmrzačeného těla – oběť je však zároveň pachatelem brutálního znásilnění. Že by vzal někdo spravedlnost do svých rukou? Kim současně pátrá po skupině pedofilů, brzy však zjistí, že se stala sama terčem nebezpečné osoby. Ta zná každou její slabinu. A rozhodla se vyzkoušet na ní svůj zvrácený experiment. Kim ví, že každý další krok může být smrtící. A tentokrát je to osobní. Neboť čím větší zlo, tím ďábelštější hra...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Témbr

Evil Games, 2015

Interpreti: Jitka Ježková

JitkaHambi
06.06.2019 5 z 5

Jak jinak.....opět super díl a uz se tesim na 3. :-)

lucie2371
04.06.2019 5 z 5

Další skvělý díl o detektivce Kim Stoneové.

Danilla
28.05.2019 5 z 5

Velmi se mi líbí, že knihy od Angely co příběh, to originální zápletka. Další výborná kniha, která měla spád a nutila mě číst dál a dál (taková ta klasika - ještě jedna kapitola a jdu spát). A zvrácená doktorka Alex, ta byla výborná.

certik003
28.05.2019

Jako vždycky - čtivé a napínavé. Ráda si přečtu další příběhy Kim.

pipa36
27.05.2019 5 z 5

Spisovatelka opět nezklamala - výborné, čtivé, napínavé. Šla jsem do toho s čistou hlavou, nečetla jsem ani o čem to je, ani názory čtenářů. Po první zkušenosti s touto spisovatelkou jsem tak nějak čekala, že to bude sázka na jistotu. A vyplatilo se.
Hlavní hrdinka paralelně řeší 2 případy, oba svým způsobem stejně náročné. Jedním z případů je doktorka - psychiatrička - sociopatka, která na svých pacientech provádí výzkum pomocí manipulace. Vhled do myšlení a jednání člověka, který jedná bez svědomí a zájmu o druhé, je velmi zajímavý. Autorka velmi dobře popsala i neschopnost s tím cokoli udělat, osobní frustraci okolí manipulátora včetně beztrestnosti takového jednání, protože se špatně prokazuje úmysl...
Ne, že by knize nebylo co vytknout, ale paní Marsonsová umí psát, takže za 5*.

Samema
22.05.2019 5 z 5

Jedna z nejlepších od této autorky,super :-D

tanjaj
17.05.2019 4 z 5

Opět parádní jízda v hlavní roli s detektivem inspektorkou Kim Stoneovou. Už v ruce držím další případ a doufám, že Tichá Modlitba bude neméně tak čtivá a napínavá!

putpuda
16.05.2019 5 z 5

Dlouho jsem čekala na další díl o Kim S. V knihovně jsem se nedočkala,tak jsem se naštvala a knihu si koupila :D ....a rozhodně nelituji, skvělé čtení. Pokud někdy budu muset vyhledat pomoc psychiatra, tak doufám, že nebude jako Alex ;)
Rozhodně pořídím i další díly, už se nemůžu dočkat!

bartule
16.05.2019 5 z 5

Tento díl byl ještě o chlup lepší než první a jestli bude vzrůstající tendence i u dalších dílů tak se nemohu dočkat :-) I když v podstatě "padoucha" znáte hned na začátku (ale jen u jednoho případu) vůbec to neubírá na zajímavosti,čtivosti a napínavosti celého příběhu. Vážně moc povedené dílo :-)

Anette99
14.05.2019 5 z 5

Další zajímavý příběh Kim. Tentokrát do hry vstupuje i sociopatka Alex, která dokáže inspektorku dohnat až na pokraj jejích sil.

AkiKagami
05.05.2019 5 z 5

Hned dávám další názor, protože i tuto knihu jsem si už přečetla a to podruhé. :D Další napínavý příběh. Ta psycholožka mi lezla na nervy už od začátku. Ale zaujalo mě, jak se dá psychologie rozvíjet něco jako k hypnóze. Tady je jasné, kdo za tím vším stojí, což mi trošku vadilo, ale zase to vynahradilo to, jak Kim postupovala a nakonec vše vyřešila. Bryanta jsem si oblíbila, asi ze všech nejvíce. No, jdu dočíst další knížku od této autorky. :)

_Janina_
04.05.2019 5 z 5

Jedním dechem. Angela a Linda Castillo jsou hvězdy, jejich přímý smysluplný styl psaní kriminálek člověka nutí číst a číst a naprosto se ponořit do příběhu. Jednička s hvězdičkou :-)

Mellania
01.05.2019 5 z 5

Je to odporné, chce se vám zvracet z té představy (obzvlášť když máte doma malou holčičku), ale prostě nejde přestat...je to jako droga, musíte číst dál, dokud to nevyřešíte společně s Kim.

Puntíkatýhrnek
24.04.2019 3 z 5

Druhý díl mi přišel slabší...těžko uvěřitelný případ špičkové psycholožky a přitom zakuklené psychopatky a sociopatky...Taky jsem vůbec nepochopila, kdo je Kábel...i pan Googel zná jen kabely...Za mě průměr a první díl se mi líbil víc...ale s Kim jsem neskončila, třeba bude třetí díl lepší...

ivoiro
21.04.2019 5 z 5

Velmi příjemná a svižná kniha, která mě chytla. Těším se na pokračování.

Nazli
18.04.2019 4 z 5

Kim se přesouvá do vyššího levelu. Časem se určitě vrhnu na další díly.

Zuzvil
14.04.2019 4 z 5

Druhý díl s vyšetřovatelkou Kim se mi opět velmi líbil. Pravda, první díl se mi líbil ještě kapánek víc, ale tady mě oslovilo téma sociopata. Vyšetřovatelka je velmi dobře dotažená postava, která je opravdu středovou "linkou" celé knihy. Samotná zápletka, dá-li se to tak vůbec říct, se i přímo dotýká vyšetřovatelky Kim, což nám knihu ještě více obohatí a čtenáře zaujme na první dobrou. Určitě doporučuji k přečtení a já už se těším na třetí díl.

jittik
10.04.2019 5 z 5

Mnohem lepší jako první díl, už se těším na další

Dalimila12
10.04.2019 4 z 5

Líbila se mi

DK197
31.03.2019 4 z 5

2. díl příběhu a musím podotknout, že mám opět co vytknout.

- Tentokrát mi trvalo se začíst. První knížku jsem hltala světelnou rychlostí, tentokrát tomu tak nebylo. A to paradoxně přesto, že se mi to zdá napsané nachlup stejně dobře.
- Děj knížky je skvěle rozehraný, zajímavé charaktery, kombinace skvělých zápletek... ale závěr je odfláknutý. Vrcholný boj opakuje známá fakta. Co mě jako mělo šokovat na tom, co do čtenáře hustí autorka celou knihu? Mimochodem nejen tuto ale i tu předchozí? Kdyby aspoň přišla s někým novým faktem... a opravdu je diskutabilní, že inspektorka působí ovladatelně a nakonec se bez problému vzepře. Možná kdyby byly více rozepsané její vnitřní pochyby, než to udělá...

Ale přesto nad tím přivřu oko protože:

- Se paní Angela opravdu dobře čte.
- Kniha má úžasně vykreslené charaktery. Včetně sociopatické záporné postavy, která vykazuje i narcistické rysy, což by vysvětlilo její občasné hloupé jednání.
- A propojení více případů najednou mě potěšilo také.

Celkově 70 %, o chloupek hůř než první díl. Štvalo mě, že se nedokážu začíst.