Lovec králikov

Lovec králikov
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344366/bmid_lovec-kralikov-iBT-344366.jpg 4 3351 3351

Ak sa v telefóne ozve detský hlas odriekavajúci básničku o králikoch, začnite sa báť o svoj život! Nekompromisný komisár Joona Linna si vo väzení odpykáva trest za svojvoľný postup pri riešení predošlého prípadu. Jeho kolegyňa Saga Bauerová, komisárka švédskej bezpečnostnej služby na boj proti terorizmu, spolupracuje na vyšetrovaní vraždy švédskeho ministra zahraničia, ktorá sa udiala v Štokholme za mimoriadne kompromitujúcich okolností. Najväčším problémom polície však nie je iba hroziaci škandál, ale zistenie, že kriminalisti majú do činenia so zvláštnym typom sériového vraha. Saga Bauerová je presvedčená, že pri pátraní po ňom sa nezaobídu bez Linnových skúseností. Stredobodom strhujúceho deja sa nechtiac stáva televízna kuchárska hviezda Rex Müller, a to v čase, keď sa konečne chystá na dovolenku so synom Sammym. Pokojné týždne sa zmenia na boj o holý život. Joona Linna so Sagou Bauerovou musia spolupracovať tajne. Vedia, že vraha treba zastaviť čo najskôr, lebo hoci obetí pribúda, ešte ani zďaleka nepovedal posledné slovo. Surovo, krvavo, bez najmenších zábran, pomstychtivo a neústupne Lovec králikov kráča za svojím zvráteným cieľom.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Kaninjägaren, 2016

Strnady095
28.05.2018 4 z 5

Tak to se povedlo, Joona je zpět, trochu jsem se bál v jaké formě, ale jen v té nejlepší...a Saga (ne sice Saga Noren) skvěle sekunduje :-)

Heluše852
23.05.2018 5 z 5

Super kniha. Už se těším na další ;))

Klarinet
22.05.2018 2 z 5

Při lovu se střídá čas čekání a nudy s akcí a napětím. Přesně jako v této knize. Někdy čtete jedním dechem, jindy se setkáváte s prázdnem. Joona je opět nepřekonatelný, umíněný a pekelně chytrý...konec utahaný, málo uvěřitelný. Nejslabší kniha od "Keplerů", zatím mají u mě padáka :)

šipek
22.05.2018 4 z 5

Knihy od této dvojice autorů jsem si zamiloval. Ne nadarmo mám tohoto autora v oblíbených. Kniha má spád, zajímavá zápletka, Joon Linna opět vynikající, ale něco málo mi v této knize oproti ostatním knihám od tohoto autora chybělo. Asi jsem přísnější než na ostatní autory ale jednu hvězdičku ubírám. A co říci k tomu závěru knihy? Nezbývá nám než se těšit na další díl.

novina
20.05.2018 3 z 5

Joona Lina je můj oblíbenec, přesto jsem se do knížky nemohla začíst. Až v druhé polovině příběhu nastal obrat a příběh byl čtivý a napínavý. Místy až brutálně popsaný. Vraha jsem odhalila hned.
Pro mě je kniha trochu zklamání, z celé série nejslabší.

iveta3689
17.05.2018 3 z 5

Děj byl zdlouhavý, takový utahaný. Teprve v polovině knihy jsme se dozvěděli, co se vlastně děje a proč jsou oběti zabíjeny. Ale také je od této chvíle jasné, kdo je vrah. Také mi vadilo to neustálé přesouvání Joony do a z vězení, podle mě to knize vůbec neprospělo a vlastně nás to ani v ději neposunulo.

lenulitah
15.05.2018 5 z 5

Ale co ten konec? Já ho nepochopila..Jinak výborné, děj je napínavý a má spád.

mi-380
15.05.2018 4 z 5

Situace, do kterých Keplerovi tlačí své postavy, jsou stále víc bizarní a nepravděpodobné. Napínavé hororové momenty, a těmi se nešetří, jsou ale popsány tak mistrně, že mi při čtení běží před očima jako skvělý filmový thriller. A ten konec?!
75 % (zatím 1503 hodnotících s průměrem 86 %).

bigben
08.05.2018 2 z 5

Sympatický hlavní hrdina - jinak mě knížka moc neoslovila.

Zlatinka.Emilly
07.05.2018 4 z 5

Určité momenty se mě zdály dost drastické. Je to vůbec možné, co lidská bytost dokáže vymyslet? Tak tuhle knihu už bych znovu nečetla.

jarka2222
24.04.2018 5 z 5

Abych se přiznala, teroristický nebo politický thriller mě nudí a nevyhledávám ho. Proto minimálně prvních sto stránek jsem byla jako na trní a chtěla jsem knížku odložit. Ale pak začal foukat jiný vítr a mě to neskutečně začalo bavit. Výborná detektivka.

polednice1705
19.04.2018 5 z 5

Pro mě druhá nejlepší po Písečném muži, jen tak dál...

David164
18.04.2018 5 z 5

Napínavá krimi od začátku do konce

hajrys
16.04.2018 5 z 5

Mám ráda příběhy detektiva Joona Linny. Dobrá zápletka, děj má spád, i když místy se objevují kapitoly, které nemají s dějem nic společného. Některé popisy byly možná až moc brutální, ale taková je asi policejní práce.

lenkavildomcova
15.04.2018 5 z 5

To byla jízda... Nejlepší díl s Joonem Linou. Ale co ten konec?

Jaruš7
14.04.2018 4 z 5

Jako zatím všech pět i tato šestá kniha od autorů pseudonymu L.K. co jsem četla, byla kniha s drsným napětím. Zvrácenosti k němé tváří pro mstu na lidech, bylo ale jaksi nadmíru. Zde se časem rány nehojily, ale živily se vzpomínkovou bolestí, což pro mstu a thriller jsou to neskutečné možnosti, a tak zde, k té neskutečnosti bylo skutečně blízko.
Audiočetba sice dobrá, ale i s úlevným pocitem, že to mám za sebou.

Šemík
08.04.2018 odpad!

Zdlouhavý, nudný, překombinovaný. Vadí mi snaha autorů o maximální extrém, na úkor děje nebo hlubší myšlenky. Naprosto zbytečná kniha.

planeta
08.04.2018 4 z 5

Úplně jsem se do detektivek Larse Keplera zamilovala, už dlouho se mi nestalo, že bych tak s nadšením hltala knihu. Čte se se úplně sama. Musím, ale říci, že Lovec Králíků zatím z mnou přečtených knih je trochu slabší, některé události mi nedávali smysl.
Ale jinak opět fajn napínavé čtení. Už se těším na novou knihu.

L.Helena
07.04.2018 3 z 5

Zbytečně moc brutální...

limruska
06.04.2018 5 z 5

Tak po Playground jsem byla opět nadšena! Dobrá kniha, chvílemi trochu děsivé, ale díky tomu, tak čtivé, že se nechce knihu odložit.