Lovec králíků

Lovec králíků
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324375/bmid_lovec-kraliku-plq-324375.jpg 4 3345 3345

Joona Linna je už dva roky ve vězení s vysokou ostrahou. A teď ho odvezli na tajnou schůzku. Po vraždě jednoho ze švédských ministrů totiž policie potřebuje, aby jí pomohl vypátrat a zastavit pachatele, který nejspíš plánuje další vraždy v politických kruzích. Policie pracuje s verzí teroristického pozadí případu, Joona však tuší, že oběti, kterých bude brzo víc, spojuje cosi jiného. On i Saga Bauerová musejí pracovat tajně a proti rozkazům svých nadřízených, aby vraha zastavili dřív, než bude příliš pozdě. Hříčka osudu nečekaně postaví do centra dění populárního kuchaře Rexe Muellera. Má v plánu poprvé se postarat o svého syna Sammyho. Ale místo tří týdnů dovolené ho čeká děsivý boj o přežití. Až se z vašeho telefonu ozve dětský hlas odříkávající básničku o králících, dejte se na útěk, protože právě tu slyšely všechny oběti před smrtí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Host

Kaninjägaren, 2016

zuzca.h
15.02.2018 5 z 5

První kniha od tohoto autora, a naprosto super. Děj se krásně odvíjí nejsou tam žádné nesrovnalosti nebo hluchá místa a postupně to do sebe všechno zapadá a to, že dojde k odhalení pachatele už ve 3/4 knihy vůbec neovlivní to, že konec knihiy je fakt smršť a to v dobrém slova smyslu. Za mě naprosto super a určitě si přečtu knihy s Joonou které předcházely Lovci králíků.

cumpa
15.02.2018 5 z 5

Skvělá knížka, opět jsem se nemohla odtrhnout. Napínavé čtení, skvělá zápletka i rozuzlení. Knihy od Keplera mě ještě nikdy nezklamaly :)

Kraken126
14.02.2018 5 z 5

Skvělé, tleskám ve stoje. Knihu jsem si užil v audio podobě.
Kniha rovněž vypovídá o kvalitě či spíše nekvalitě a nekompletnosti bezpečnostních složek a Švédi mají obrovskou kliku, že jim to tam Joona drží na uzdě. Doufejme, že se stejně zdatně vypořádá i s imigrační vlnou a eliminuje islámské teroristy. Excelentní závěr.

NADEI
10.02.2018 5 z 5

Prostě nářez. Jen doufám , že se dočkáme Joonou dalšího pokračování.

bedkniha
10.02.2018 5 z 5

Všechny knihy s detektivem Joona Linna přečtené a bylo to SUPER !!! Asi zatím, co se týče mě, nejlepší série s tímto žánrem. Byly místečka slabší, ale konce knih to vždy zachránily. Jenom u této knihy nevím, co nám chtěli Keplerovci říci nebo naznačit u posledních dvou vět....že by se rýsovala další kniha s Joonou?

zichisek
10.02.2018

Moje první Keplerovic kniha. Ze začátku jsem se trošku ztrácela v postavách, bylo jich hodně. Potom se kniha velmi dobře četla. Konec byl hodně předvídatelný a už ne tak napínavý. Už koukám po dalších knihách s Joonou :)

smajiska
08.02.2018 5 z 5

Bavila, četla se jedním dechem, ale zase nějaký wow efekt se nekonal. Rozhodně lepší než Playground. Joona Linna mě baví tím, že sice má úžasnou schopnost řešit případy, ale je vlastně obyčejný, má i svou špatnou minulost a chyby, není to žádný idealizovaný a moralistický hrdina a dokonalý vzor.

faba
07.02.2018 3 z 5

Čím dál víc se v knihách přitvrzuje... Po přečtení této knihy mám i já ruce od krve. Z dnešních knih teče krev proudem, a tato není žádnou výjimkou. Čtivá, napínavá a krvavá. A DRSNÁ! Teď jdu číst něco klidného.

St.Evelin
05.02.2018 5 z 5

Joona je prostě borec! A autorské duo Lars Kepler jakby smet. Žádné dlouhé začátky, popisy, ... Hezky rovnou do víru dej, rup, šup, žádné okecavacky! A to se mi líbí! Zápletka byla zajímavá a moc se mi líbily i paralelní příběhy dalších postav, které být příběh doplňovaly, tak si s nimi autoři dali práci.

Dvířka
05.02.2018

Napínavá od začátku až do konce. Kepler se nedá zaměnit. A to je Lovec králíků teprve druhá kniha, která se mi od tohoto autora dostala do rukou. Osobitý styl rozmanitě popisující prostředí, charakter postav a jejich jednání. Určitě se vrátím i k předchozím dílům.

Shakina
04.02.2018 5 z 5

Klasický Kepler. Jeho styl psaní mi vyhovuje, knihy od něj prostě nemůžu odložit. Tento díl byl oproti třeba mé nejoblíbenější Svědkyni ohně slabší, ale stále patří mezi mé top knihy.
Doufám, že brzy vyjde další kniha s Joonou.

Leninkka
04.02.2018 5 z 5

Keplerovci opět nezklamali :) Po knize Playgroundu kterou jsem zatím nedočetla, se autoři opět vrátili ke komisaři Joonovi a za mě teda palec nahoru. Kniha se dobře čte a je napínavá až do poslední věty.

okura20
02.02.2018

Super!!! ale vůbec mi neseděl profil vraha

MartinaP1984
01.02.2018 3 z 5

Jsem trochu rozpačitá. Kniha je velmi dobrá, přesto mi tam ,,něco" chybělo. Pro mě nejslabší kniha z této série, i když pořád dost dobrá. Hodnotím ale v kontextu celé série. Jinak by bylo hodnocení vyšší.

ela111111111
31.01.2018 4 z 5

Nemohla jsem si odpustit poprvé odebrat jednu hvězdu. Někdy ty rozhovory nic moc a i když to bylo akční, ten konec pro mě nebyl tím typickým, co jsem zažívala dříve u jejich knih.

kurovec
31.01.2018 4 z 5

Šánka, klokan.1905, ArwenAragorn, Černá vdova, ... vše bylo sděleno. Já jenom, ještě jednou ( pro jistotu ), půjdu zkontrolovat, zda jsem dobře zamknul dveře a pokusím se usnout. Bez králíčků ! S ovcema ! :-)

slecnapeta
31.01.2018 5 z 5

Miluju Joonu Linu a knihy z této série doporučuji všem. Příběh napínavý a skvěle vymyšlený, zápletka velmi zajímavá.

maizy
29.01.2018 5 z 5

Po žánrově odlišném Playgroundu se autoři opět vrátili ke své obvyklé tvorbě. Chyba to rozhodně nebyla.

Knih se krásně četla, měla spoustu příběhů okolo, opravdu mistrovská práce. Od knihy jsem se celou dobu nemohla odrhnout a nadšeně a zvědavě jsem četla dál a dál až do konce.

Lars Kepler je moje oblíbené autorské duo, vždy netrpělivě čekám na další novinky v jejich tvorbě a tako knížka nebyla výjimkou.

5092
29.01.2018 5 z 5

Nejsem bůhvíjak rychlý čtenář. Knihu mám i na měsíc. Ale toto...??? Toto nešlo odložit dokud jsem nedočetl. Dle mého zatím nejlepší Lina od Keplera. Parádní nářez. A to doslova

klokan.1905
28.01.2018 5 z 5

Lovec králíků...
Šesté pokračování ze série s detektivem Joonou Linnou...
Ani v tomto pokračování se Joonou Linnou a Sagou Bauerovou nudit určitě nebudete... Vše začíná vraždou švédského ministra zahraničí... Policie se obává dalších vražd v politických kruzích... K případu je povolán i Joona Linna, který má do té doby odsezené už dva roky ve vězení s vysokou ostrahou... Vražd postupně přibývá, jsou provedeny obzvlášť trýznivým způsobem...
Kdybyste náhodou z Vašeho telefonu uslyšely dětský hlas odříkávající básničku o deseti malých králících, dejte se na útěk, protože právě tu před smrtí slyšely všechny oběti Lovce králíků... ;-)
Velmi čtivá kniha, těším se na další od autorské dvojice...