Deväť brestov

Deväť brestov
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484438/bmid_devat-brestov-Jws-484438.jpg 4 2707 2707

Kate Marshallová série

Robert Bryndza je pripravený dobyť svet ďalším bestsellerom. Na scénu prichádza vyšetrovateľka Kate Marshallová, ktorá zažila kruté poníženie a teraz musí bojovať nielen o svoju povesť, ale aj o holý život... Kate Marshallová bola vychádzajúcou hviezdou londýnskej metropolitnej polície. Mladej ambicióznej vyšetrovateľke sa podarilo chytiť obávaného sériového vraha známeho pod prezývkou Kanibal z Deviatich brestov. Jej úspech sa však čoskoro zmenil na nočnú moru a Kate zakúsila traumu, zradu aj verejnú potupu. Jej nádejná kariéra sa napokon skončila nevídaným škandálom. Od týchto nešťastných udalostí uplynulo pätnásť rokov. Kate prednáša na univerzite a vedie pokojný život na anglickom pobreží, keď do jej života opäť vtrhne zločin. Na scéne sa objavil imitátor Kanibala z Deviatich brestov, ktorý chce zavŕšiť jeho krvavé dielo...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Lindeni

Nine Elms, 2019

nevřelka
27.12.2019 3 z 5

Knihou jsem se prokousávala tři týdny. Děj mě moc nebavil, nic šokujícího se pro mě nekonalo a úplně to zabil ten závěr. Miluju sérii s Erikou, je to moje srdeční záležitost, ale Kate mi k srdci nepřirostla. Bohužel, celé mně to přišlo spíchnuté horkou jehlou a nedotažené.

lulu0605
25.12.2019 4 z 5

Bryndza nezklamal, nova hrdinka se mi libi a tesim se na dalsi jeji pribehy.

Vendys80
24.12.2019 4 z 5

Knihy od Roberta Bryndzy se vzdy ctou jednim dechem. Asi se mi zatim vic libila serie s Erikou Fosterovou, ale Je mozne, ze dalsi dily s Kate se Ericinym pripadum vyrovnaji.

jahlina
23.12.2019 4 z 5

Nebylo to vůbec špatné, ale pět hvězdiček dát nemohu. Zápletka je celkem originální, vraždy dost nechutné...Ale je tam i dalších pár věcí, které mi vadily.

85098211
23.12.2019 5 z 5

Musím přiznat, že tato nová série se mi líbí ještě o malinko víc než případy s Erikou Fosterovou ;-). I když autor o dost přitvrdil, vraždy jsou v této knize fakt kruté a částečně až nesnesitelně naturalisticky popsané - takže nic pro slabší povahy. Ale zápletka jako taková je dobře vymyšlená a definitivně originální. Nemá cenu případ srovnávat s Erikou, on už autor i tak nasadil laťku dost vysoko a podle mého názoru si ji i drží. Takže já dávám s přehledem plný počet a těším se na pokračování!!!

Avila
21.12.2019 3 z 5

Na novou sérii jsem se docela těšila ale po dočtení jsem celkem zklamaná.
Úplný začátek příběhu vypadal slibně... Ale bohužel jen ten začátek. Téměř do poloviny knihy jsem se vůbec nemohla začíst. Pak se to o něco zlepšilo ale za mě průměr. Často jsem se ztrácela ve jménech obětí a jednotlivých případech.
Jen se trochu obávám že už zde začíná jít o kvantitu a ne o kvalitu.... No uvidíme s další knihou.....

dencazrnu
20.12.2019 5 z 5

Prví díl z nové série a já musím říci, že super. Je pravda, že Erika mi chybí a pořád doufám, že se dočkáme dalšího pokračování, ale Kate má taky něco do sebe. Robert na to šel pěkně z ostra a nebral si servítky. Musím říci, že vyšetřování Kate mě bavilo a knihu jsem měla přečteno během pár dní :) tento autor prostě umí zaujmout a k jeho knihám se určitě znovu vrátím. Tak že v závěru, vítej Kate a budu se těšit na další pokračování :)

samíkblack
20.12.2019 5 z 5

Chyběla mi Erika Fosterová, ale nová hrdinka má také něco do sebe.

Elinka1995
20.12.2019 3 z 5

Tak i já mám dočteno konečně. Ale Erika je Erika, tu jsem měla vždy za den přečtenou. Touto sérií jsem se prokousávala téměř 14 dní. Mě osobně kniha moc nezaujala, tak snad další pokračování bude už lepší.

sabina8042
19.12.2019 4 z 5

Mam rada Roberta knihy. Je fakt, ze ze zacatku jsem byla trochu nastvana, protoze Erika, zejo. Se ctenim jsem mu ale odpustila - Dobre napsano ac dej byl obcas dost neuveritelny - co se uteku tyce, ale jinak povedene napinave cteni.

V28
19.12.2019 4 z 5

Tak na pět to nebylo ani náhodou a tři jsou zas asi moc málo. Takové průměrné krimi čtení se spoustou neuvěřitelných věcí......zkrátka budu spíš FANOUŠKEM série s Erikou Foster než Kate Marshall.

perpe2a
18.12.2019 4 z 5

Nový díl nové série od Roberta Bryndzy se mi líbil. Bylo to čtivé, nemůžete se odtrhnout. Hlavní hrdinka je opět žena, tentokrát ale ne policistka, což ozvláštnilo děj. Moc se těším na druhý díl. Doporučuji.

Lotka
15.12.2019 3 z 5

Dobrá detektivka, ale jen dobrá. Vynalézavost kanibala a jeho matky pro mě byla až příliš neuvěřitelná.

kolacky
15.12.2019 4 z 5

Pěkně vymyšlené! Jen doufám, že Kate se povede v osobním životě líp než Erice. Držím jim oběma palce, jakož i panu Bryndzovi!

Vik40
15.12.2019 5 z 5

Kniha s napětím. Prostě "Bryndzovka", co opravdu stojí za přečtení.
Napětí, neztratil jsem se v ději, hezky napsáno a je to jiné, než dřívější knihy s Erikou.
I bych dal o hvězdu více :-)

jurass1976
15.12.2019 5 z 5

Robert nezklamal

gladya
13.12.2019 4 z 5

Zdařilá knížka. Je to moje první knížka od Bryndzy a určitě ne poslední. Detektivky čtu jen občas, ze severských drsných detektivek plných sériových vrahů jsem přečetla jen vzorek, takže jsem neměla pocit, že to není originální, no snad až na ten alkohol, ale v tomto příběju je to alespoň pochopitelné.

Dokonce jsem si řekla. že si pro srovnání přečtu nějakého novějšího Nesboho, ty tři knížky, co od něj znám mě moc nenadchly.
Některé dějové zvraty se mi nezdály moc uvěřitelné, hlavně konec, ale to u tohoto žánru ani nečekám.
Posloucháno jako skvěle interpretovaná audiokniha.

encyklopedie
12.12.2019 5 z 5

....neskutečný ..... /to je zase keců a dokonce jeden odpadlík..../ ...nebudu to raději komentovat.... u nás jasňačka ..... bryndzu nemusím, ale Bryndza je 100% ....

martinka07
12.12.2019 5 z 5

Když jsem zjistila, že další kniha od Roberta nebude ze série s Erikou, byla jsem mírně zděšená. Dokonce jsem si říkala, že žádnou novou sérii nebudu začínat a knihu si nepřečtu. Zvědavost však byla silnější a já nakonec naběhla do knihkupectví a knihu koupila. A musím říct, že jsem udělala dobře! Kniha mě bavila od samého začátku až do konce a těším se na další díl.

jeani001
10.12.2019 5 z 5

Výborné!
Robert Bryndza opět dokázal, že psát detektivky fakt umí! Rovněž velmi oceňuji novou a mnohem sympatičtější hrdinku Kate a doufám, že nám zase brzo vyřeší nějaký případ.
Doporučuji!!!