Do posledního dechu

Do posledního dechu
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533467/bmid_do-posledniho-dechu-65e43abd598f2.jpg 5 2887 2887

Mělo to být tvé vysněné rande. Ale místo toho jsi obětí Šaty nasáklé krví, víčka násilně zavřená. Tak vypadá mrtvá dívka v kontejneru. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová je sice na místě nálezu jako první, případ ovšem nespadá do její kompetence. Tento fakt ale Eriku nedokáže zastavit. Nejprve si musí zajistit místo ve vyšetřovacím týmu, přesto se Erika rovnou vrhne do práce – a rychle odhalí souvislost s jinou, čtyři měsíce starou nevyřešenou vraždou. Obě dvě oběti se našly ve stejném prostředí a zemřely stejným způsobem. Navíc si obě smluvily schůzku po internetu Když za podobných okolností zmizí další dívka, musí Erika Fosterová, Mossová i Peterson jednat co nejrychleji. Kolik času jim zbývá, než dívku sadistický vrah také zabije? Kdo se skrývá za falešnými profily na Facebooku a láká naivní mladé ženy na schůzku? Jak chytí Erika vraha, který vlastně existuje jen virtuálně?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , Grada

Last Breath , 2017

Interpreti: Martin Stránský

adaba
23.05.2018 5 z 5

Suprová četba. Četla jsem všechny knihy tohoto autora a všechny byly perfektní, čtivé a napínavé, i když v tého byl vrah odhalen už dříve, ničemu to nevadilo a na napětí neubralo. Eriku jsem si oblíbila a těším se na další pokračování :)

Jana8774
22.05.2018 5 z 5

Perfektní! I když je jasné kdo za vším stojí tak všem jen a jen můžu doporučit.

Markéta137
22.05.2018 5 z 5

Za mě zatím nejlepší díl série. Robert mě opravdu chytnul, jak psaním, tak stylem, jakým se prezentuje.

Awča
22.05.2018 5 z 5

Tak jsem se na ni těšila, že jsem si knihu koupila v předprodeji jako e-book. Samozřejmě to byla jen část, kterou jsem velmi rychle "zhltla", a pak jsem celý jeden dlouhý den musela čekat na uvolnění zbylých kapitol knihy. Kniha se mi líbila, autora mám již načteného, doufám, že bude série pokračovat.

roman9276
21.05.2018 5 z 5

Skvělý, skvělý, skvělý. Myslím si, že tohle je Roberta Bryndzy nejpovedenější dílo. Do posledního dechu mělo pěknej rozjezd. Eriku jsem si oblíbil hned už v Dívce v ledu a jako konec?! Naprostá pecka, výbornej napínák.

veronika9143
19.05.2018 5 z 5

Autor se stále drží svého stylu a to se mi líbí. Jeho odhalování vraha na začátku knihy mi vůbec nevadí, naopak, alespoň stihneme vraha pořádně poznat. Tentokrát se téma točí okolo facebooku a nebezpečí cokoli zveřejňovat, jak moc je lehké si všechno zjistit. Ocenila jsem i autorův humor, kde děkuje čtenářům a také mu můžeme napsat na facebook, twitter, atd... Což potvrzuje fakt, že všichni jsou si vědomi, ale nikdo tomu nevěnuje pozornost!

Šánka
18.05.2018 5 z 5

Tedy, jak to ten autor dělá, vraha známe téměř od počátku (což já moc nemám ráda, radši překvapení na závěr), i tak to byla bezva napínavá detektivka, která se opět dala přečíst velmi rychle. Erika už mi začíná být i sympatická, trošku už vyměkla, ale její soukromý život se malinko pohnul, takže dobré to bylo :-).
Podle mě má série vzestupnou tendenci, dech jsem sice při ní neztrácela, ale přečetla jsem velmi čtivou odpočinkovou detektivku, a to si myslím je největší bonus Bryndzových knih.

haski
18.05.2018 5 z 5

Četla jsem jedním dechem. Je tam to správné napětí, trochu ze soukromí vyšetřovatelů, navázáno z minulých knih. Líbí se mi i popis vyšetřování a musím říct, že Pan Bryndza je každou knížkou lepší a lepší. Doufám, že se nepokazí a nechá žít i Eriku a dovolí jí i trochu soukromého života.

Šmahelouš
16.05.2018 5 z 5

Super knížka i děj který se odehrává v této době. Už se těším na další pokračování příběhu.

JitkaHambi
16.05.2018 5 z 5

R.Bryndza opět nezklamal.A tato kniha se mi líbila ze všech jeho knih nejvíce.Úžasně se četla, byla velice napinava.Uz se těším na další :-)

princesse
14.05.2018 5 z 5

Opět skvělé čtení! Nemůžu se dočkat dalšího dílu a doufám, že bude brzy. Zatím se nestalo, že by mě čtení nudilo. I když nemohu přestat, tak na druhou stranu se snažím nečíst moc rychle, abych neměla dočteno. Super.

dalia1769
13.05.2018 5 z 5

Opět tradičně výborná detektivka, napínavá, čtivá, postavy prochází dalším zajímavým vývojem. Nemám co vytknout.

romanka26
13.05.2018 5 z 5

Četla jsem hned po Dívce v ledu a musím přiznat, že ta se mi líbila trochu více. Ale tato kniha je taky perfektní a brzké odhalení vraha vůbec neubralo na napětí :)

Lukana82
12.05.2018 5 z 5

To zas byly nervy, diky jeho knihám budu mit žaludeční vředy :-D
Skvěle napsané jako vždy.

danalis
12.05.2018 4 z 5

Do posledního dechu má dobrou zápletku, jen ten konec je moc zrychleně useknutý, pěkné odpočinkové čtení s trochou napětí

koki.veru
11.05.2018 5 z 5

Opět velice vydařený další díl s Erikou :)

rodak
11.05.2018 5 z 5

Opět výborné,ani jeden díl mne nezklamal.Má to vše co od dobré detektivky očekávám.Jednu nevýhodou přece jen-rychle se to čte a brzy je konec

Lindulinek
11.05.2018 5 z 5

Opět skvělá detektivka tohoto autora. Do posledního dechu přečtena jedním dechem. Doporučuji.

Bertička
10.05.2018 5 z 5

Chci další!!!

HMirka55
06.05.2018 3 z 5

I pro mne spíš průměr, to, že známe pachatele ubírá napětí - nemám to ráda. A vývoj postav nulový.