Elita

Elita
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263649/bmid_elita-Cta-263649.jpg 4 4455 4455

Selekce série

Súboj o vysnívaný život sa priostruje! Z tridsiatich piatich dievčat v Selekcii zostalo už len šesť elitných súperiek. America spolu s nimi naďalej bojuje o lásku princa Maxona, budúceho vládcu Illey, avšak stále si nie je istá, komu skutočne patrí jej srdce. Keď je s Maxonom, srdce sa jej chveje vzrušením, no zároveň sa obáva ich spoločnej budúcnosti. Pri Aspenovi, prvej veľkej láske, zas nedokáže zabudnúť na všetko krásne, čo spolu zažili. Elitné dievčatá sú však odhodlané získať princa pre seba za každú cenu. Konkurencia je stále tvrdšia, a preto sa aj America musí rozhodnúť. Neuľahčujú jej to ani rebeli, ktorí chcú zvrhnúť vládu kráľa, Maxonovho otca, a žiadajú zrušenie Selekcie. Keď si je America už istá svojím rozhodnutím, stane sa čosi nečakané a všetko sa zmení. Vyberie si napokon rozprávkový život s princom Maxonom alebo lásku Aspena, ktorý je jej bezpečným prístavom?... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

The Elite , 2013

Haneez
31.08.2019 5 z 5

Četla se rychle,měla spád, líbila se mi ????

Luc.i
28.08.2019 5 z 5

O pět neuveřitelně čtivý, vůbec jsem nechtěla přestat. .. Chvílemi mě Teda děj rozčiloval ale vždycky to po chvíli nějak přešlo. Moc jsem si to užila. Děj ubíhal svižněji než v selekci a to jsem uvítala.

Kim64
12.08.2019 5 z 5

Bola to úžasná kniha, ktorá ma niekedy nahnevala, ale potom mi znova vyčarovala úsmev na tvári. Aspen mi lezie na nervi už od prvého dielu a niekedy mi vadí aj príliš dlhé rozhodovanie sa Americi, no aj tak som to prečítala neuveriteľne rýchlo a už sa neviem dočkať, kedy budem čitať ďalší diel.

Izabell
30.07.2019 3 z 5

Ta nerozhodnost hlavní hrdinky mi leze na nervy. Bejt chlap, poslu ji do haje, kdyz nevi co chce. Chvili toho, chvili toho.
Zatim mi to porad prijde takove... neslane, nemastne.. porad me to "nebere".

DannyLady
28.07.2019 4 z 5

Takhle rychle sem knihy z žádné série nikdy nepřečetla, a to už o něčem vypovídá. Dějově mi druhý díl přišel trochu slabší a vztahy mezi postavami až moc zamotané. Hlavní hrdinka mě už začínala štvát s tím jak v každé kapitole chtěla jiného. Každopádně už se těším na poslední díl, abych se dozvěděla, jestli mí favoriti budou spolu.

6484
22.07.2019 5 z 5

Miluji knihy od Cass. Doufám že se vám kniha líbila stejně jako mě!

Mitculka
18.07.2019 4 z 5

To bylo tak čtivé! Ani jsem nepostřehla, jak mi stránky mizely pod rukama. Stejně jako první díl ve mně i Elita vzbuzovala silné emoce, které jsem prožívala spolu s Americou, rozhodně je to knížka až obdivuhodně působivá.
Oproti prvnímu dílu ale strhávám jednu hvězdičku, protože mě America trochu štvala a jedna jistá událost mi v příběhu přišla dost přehnaná. Na druhou stranu ale musím pochválit, že se příběh prohlubuje a začínáme se dostávat i do jiných rovin, než jsou krásné šaty a účesy.
A možná jsem se u prvního dílu zapomněla zmínit, že jsem ráda za příběh, kde hlavní hrdinka není krásná blondýnka, je to opravdu osvěžující. :-)

4129
16.07.2019 3 z 5

Elita byla také nad moje očekávání. Dokonce i děj byl docela napínavý a já spokojená. Líbí se mi Američina vzdorná povaha a také jsem si oblíbila její rodinu. Překvapivě jsem spokojená i se samotným princem. Štve mě ale to, že si America neumí udělat jasný názor s kým z ze svých dvou nápadníků chce být. Jako haló, ale tuto zápletku v knížkách nesnáším. Proto nemohu říci, že je mi sympatická. To už mám dradši tu její kamarádku. Ta alespoň ví co chce. Jako oddechovka dobrý.

Romča11
10.07.2019 5 z 5

Výtečná kniha o podlosti, přetvářce ale hlavně lásce. Je malinko k naštvaní jak America neustále mění názory skoro na cokoli, ale dá se to zkousnout protože je to plně vykompenzováno. Pokud jste četli Selekci a i kdyby ne rozhodně tahle kniha stojí za přečtení. Obvzlášť když chcete vypnout a zapomenout na realitu.

Ninde
02.07.2019 4 z 5

Další hezká a boží kniha od autorky.

Niky91
30.06.2019 4 z 5

Krásná kniha. Doporučuji.

Akléda_
21.06.2019 4 z 5

Boží pokračování Selekce, miluju hlavní hrdiny a navíc se to čte fakt neskutečně rychle. Neskutečně rychle!

dontbullshitme
28.05.2019 2 z 5

Když už jsem s tou sérií začala, tak to taky dočtu, ale není to žádná sláva. U prvního dílu jsem ještě přivřela očko, ale tady už to nejde, všichni jsou tam padlí na hlavu. Mer neví, koho miluje a nemiluje, pořád je zmatená, nejistá sama sebou a bla bla, stále to samé dokola. Princ tam je jen proto, aby se jí ptal, jestli ho chce, nechce, anebo aby jí vysvětlil, proč se chová jako idiot. Je to směšné až k pláči.

Ana72154
26.05.2019 5 z 5

Tak tento díl byl pro mě naprosto šokující. Ať už jednáním Maxona, Mer nebo krále nebo co se stalo členkám Elity

PhoebePollard
18.05.2019 4 z 5

Vcelku hezke pokračování, ale Mer mi šla trochu na nervy. Miluje Aspena, nebo to vyfintěné princátko? Princátko se chová jako v harému a Aspen mě taky štve. Ale když už jsem začala, chtěla jsem to dočíst.

kajusjoch
13.05.2019 5 z 5

další skvělý díl, všechny tři díly jsou za mě moc povedené! Bezva oddechovka.
Doporučuji mladším čtenářům/čtenářkám :)

Dandy1
12.05.2019 3 z 5

Když někdo neví co chce, je to těžké.

Gabri-88
08.05.2019 3 z 5

Opet velice ctive, prijemne napsane. Co me ale neprijemne prekvapilo byla America. A to svoji nerozhodnosti. Chovala se jako pipina. V knizce byla i hezka mista a to byla ta, kdy se America nevesela na Aspena nebo pro zmenu na Maxona. Rozhodla jsem se dat sanci i dalsimu dilu

domina
08.05.2019 3 z 5

America se chová divně, Maxon se chová jak kdyby byl v harému a vybíral si na každý den jinou. Král je tyran a královna tomu přihlíží. Jediní sympatičtí jsou snad severní povstalci. Ať tak nebo tak nemohla jsem se od knížky odtrhnout a přečetla jsem ji na jeden zátah. A je na jednu stranu skvělá a na druhou se mi nelíbily povahy postav, ale stejně jsem je milovala a bála se o ně.

6370
30.04.2019 5 z 5

Další hezká kniha od Cassové.