Hadrový panák

Hadrový panák
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495729/bmid_hadrovy-panak-bqg-495729.jpg 4 3043 3043

Britský krimithriller, který šokoval čtenáře po celém světě… a nastartoval úspěšnou trilogii vydanou v 35 zemích. Mrtvola sešitá ze šesti částí různých těl a nalezená v jednom londýnském bytě – případ Hadrový panák, jak ho nazvala média, okamžitě vyvolá strach a paniku. Detektiv William „Wolf“ Fawkes a jeho kolegyně Emily Baxterová jsou pověřeni identifikací obětí, vzápětí ale musí čelit další hrozbě: Wolfova bývalá žena Andrea, která pracuje jako reportérka, obdrží od anonyma fotky z místa, kde byl Hadrový panák nalezen, a také seznam šesti lidí a dat, kdy budou zabiti. Prvním má být londýnský starosta. Posledním detektiv William Fawkes…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Ragdoll , 2017

otesánek
27.07.2020 3 z 5

No asi to není úplně můj šálek. Na to jakou chválu jsem na tuto knihu dostala jsem čekala trošku lepší konec a asi i vývoj postav. Ale jinak to šlo ..... Jsem ráda , že jsem jí přečetla a můžu tedy v klidu říct, že mi nic neuteklo :D Přeji pěkné počtení

Kaka.cs
22.07.2020 5 z 5

Knížka byla zajímavá, ačkoliv jsem detektivek přečetla už hodně, tahle byla jiná, než všechny ostatní. Líbila se mi. Udržela si napětí až do konce.

stefinam
18.07.2020 5 z 5

Parádní čtení, napínavé. Baví mě knihy, ve kterých se pořád něco děje. Brzy se vrhnu na další ze série

TerezaaBaarova
15.07.2020 4 z 5

Chtěla jsem detektivku, šáhla po ní, nebyla jsem zklamaná.
Příběh poutavý, smysluplný se zajímavým námětem. Wolf a Baxterová jsou dobrá dvojka kriminalistů.
Líbilo se mi to. Myslím, že by Daniel Cole zasloužil více % než 73% (databazeknih).

Anna27
14.07.2020 5 z 5

Už nikdy nedám na % na databázi, protože mě to ovlivnilo v tom, jak jsem na knihu před otevřením nahlížela. Byla jsem skeptická, nechtělo se mi do toho a už jsem to otvírala s tím, že to nebude nejlepší čtení. Je to skvělý! Neokoukaný originální příběh. Jak případy, tak vztahy v týmu i charaktery postav. Moc se mi to líbilo a hned jsem se pustila do dalších dílů. Líbí se mi, že do poslední stránky nevím, co si o Wolfovi myslet a jsem ráda, že jsem knihu nezavrhla. Určitě stojí za přečtení.

Nikusha
13.07.2020 4 z 5

I přes vcelku negativní hodnocení jsem se do série pustila a nejsem nějak extrémně zklamaná. Za mně dobře vykreslené postavy, nejvíc mi k srdci přirostl Edmunds. Děj poutavý, smysluplný. Pustím se hned do Loutkáře.

Calibra
06.07.2020 3 z 5

Asi jsem čekala od knihy víc. Neprilnula jsem ani k jedné z postav, vztah-nevztah Wolfa a Baxtrove mi přišel divny a vrah až přehnaně promyšlene docílil svého. Z mě průměrná detektivka s kapkou thrilleru.

andrea7191
02.07.2020 3 z 5

Málokdy se mi stane, že se musím do knihy nutit a tahle je jedna z nich. Ze začátku jsem knihu stále odkládala a nemohla se dostat do děje, ale postupně jsem se do toho začetla a až na konec, který mi přišel celkem "nijaký" to bylo fajn napínavé čtení.

Tweety92
29.06.2020 4 z 5

Já jsem byla z knihy mile překvapená. Příběh mě upoutal hned od začátku a do poslední stránky jsem jej "hltala".
Už se těším až se začtu do Loutkáře :-)

Mandlevest
28.06.2020 5 z 5

Tak tato kniha byla opravdu nečekaně příjemné překvapení, četla jsem skoro nonstop :-). Dle hodnocení vidím, že Hadrový panák vzbuzuje nadšení anebo naprosté rozpaky a zklamání a to já na knihách miluji, když vzbudí emoci, ať už je jakákoliv. Já se přiřadím k táboru nadšenců, protože zápletka mně přišla originální, postavy vyšetřovatelů neotravovaly, spíše naopak a humor , ten typicky anglický, kterého se Vám v knize několikrát dostane, mě bavil a knížku příjemně odlehčil. Závěr knihy byl trochu náročnější na pozornost, i nějaké logické nedodělky by se našly, jak píší někteří mí oblíbení uživatelé níže, ale toto vše odpouštím s lehkým srdcem v kontextu toho, jak mě celý příběh opravdu bavil a jdu rezervovat další díly. A to neprodleně.

Garous110
26.06.2020 2 z 5

Musím přiznat, že tato kniha mě moc nenadchla.. některé věci mi přišly zmatené a u konce mě už ani nezajímalo, kdo je vrah... Což by se za mě u detektivek stávat NEMĚLO
Dvě hvězdičky pouze za nápad a za části, které mě zaujaly

Tyna_V
23.06.2020 3 z 5

Námět mě velice zaujal, na knihu jsem se těšila. Z přběhu jsem však byla trošku zklamaná.

Rimmsi
22.06.2020 4 z 5

Knihu jsem přečetl relativně rychle. Zápletka byla chytlavá a děj ubíhal rychle. V knize si člověk snadno zamiluje detektiva Wolfa. I když kniha nepatří k top, tak se čte dobře a člověk se i zasměje.

Lea007
21.06.2020 5 z 5

Asi jsem četla jinou verzi než ostatní :) Mě se námět i detektiv velmi líbil

Gooverka
09.06.2020 3 z 5

Lehce nadprůměrná detektivka, kterou jsem poslouchala jako skvěle namluvenou audioknihu. I když se v ní objevuje spoustu klišé, nějaké nelogičnosti, jak v jednání postav, tak v časové linii, užila jsem si ji a těším se na další díl.

rilajaan
31.05.2020 4 z 5

Námět byl dobrý. Četla se mi dobře. Jen mě moc nebral "pan detektiv Wolf".

Katania
30.05.2020 3 z 5

Tato kniha mě tedy moc nezaujala, dám ještě šanci druhému dílu a uvidím

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

Příběh jsem si užila, byl napínavý, plný nečekaných zvratů. Wolf byl sympťák, mám tyhle arogantní detektivy, kteří mají vždycky pravdu ráda.

Keika
23.05.2020 5 z 5

Jsem překvapena nízkým hodnocením. Dlouho se mi nestalo, abych si po přečtení knihy letěla koupit druhou. Napínavá od začátku do konce, sympatické postavy, dokonce se dostavilo i překvapení v podobě nepředvídatelné zápletky. Kdo není zvědavý na osobní život hlavních postav, bude se knížkou probírat. Na mě ale velmi zapůsobila a opravdu jsem u ní vypla a těšila se na další čtení.

Xter
20.05.2020

Bohužel, nedokázal jsem dočíst. Po zhruba 100 stránkách jsem z příběhu neměl vůbec žádný dojem. Přijde mi i dost těžkopádně napsaná.