Hadrový panák

Hadrový panák
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366004/handrova-babika-pwb-366004.jpg 4 3077 3077

Hrůzná, ale úžasná! Detektivka roku je tady… O téhle knize nebudete moci přestat mluvit. Před čtyřmi roky vzal detektiv William „Wolf“ Fawkes spravedlnost do svých rukou – nedokázal ustát, že soud osvobodil podle něj jednoznačného pachatele. Wolfa postavili mimo službu a poslali do psychiatrické léčebny. Teď se vrací do práce a touží po velkém případu. A zdá se, že se ho dočkal: na místě činu, kam ho přivolala kolegyně Emily Baxterová, se najde mrtvola – sešitá z částí šesti těl jako hadrový panák. Stejně tak pojmenují děsivý případ média a Fawkes je pověřen identifikací obětí. Vzápětí Wolfova bývalá žena, která pracuje jako reportérka, obdrží od anonyma fotky z dějiště zločinu a taky seznam šesti lidí a dat, kdy budou zabiti. Poslední jméno na seznamu je: Fawkes. A vrah už si chystá šicí potřeby… Hadrový panák (v originálu Ragdoll) se stal celosvětovým čtenářským hitem, přeloženým do více než třiceti jazyků.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Ragdoll, 2017

Nikiihav
01.08.2018 3 z 5

Čtivé, napínavé, ale sem tam až moc nereálné

Blaník8
31.07.2018 2 z 5

Více než dva zasmušilí hrdinové s osobními problémy jsou na mně už dost...moc mi postavy nesedly..docela jsem se těšila, až dočtu a vyberu si něco jiného...

leiki
31.07.2018

Přesně tak.Úplný propadák to není,pouze částečný.Kniha je poměrně čtivá,ale ten konec?Průměrná kniha.Přehnané kladné recenze.

lusidka7636
30.07.2018 5 z 5

Úplný propadák tato kniha jistě není.Četla se dobře,skoro bych řekla jedním dechem.Za mě určitě 5 hvězdiček a jsem zvědavá na Loutkáře.

Lenoulinka
28.07.2018 3 z 5

Se začátkem knihy jsem měla trochu problém a chvíli mi trvalo, než jsem se začetla. Občas i s postavami. Děj tam byl, ale styl mi úplně neseděl. A ten konec... Snad bude další díl lepší. Na to, že to byla kniha s nálepkou, tak jsem čekala víc.

zuziosi
28.07.2018 4 z 5

Dvě třetiny knihy perfektní, hltala jsem každé slovo. Ale jak se blížilo rozuzlení, začínala jsem být trochu zklamaná, to však neznamená, že je to špatná kniha, jen mě mrzí, jak to dopadlo..

EleanorJane
27.07.2018 3 z 5

Kniha mě ničím nešokovala, ale nějakým záhadným způsobem jsem ji prostě hltala a hltala. Příběh byl čím dál víc zamotanější. Ale takvé rozuzlení jsem nečekala. Děj mi přišel trošku uspěchaný.

Mruskulka
26.07.2018 5 z 5

Kniha velmi čtivá a děj mě pohltil. Mrzí mě, že jsem ji přečetla tak rychle. Mohu jen doporučit.

PetK
25.07.2018 3 z 5

Taková ta středně povedená detektivka, která v podstatě ničím nevybočuje ze záplavy podobných knih. Což neznamená, že je špatná, jen zkrátka když se zaměřujete hlavně na tento žánr jako já, zapamatujete si doopravdy jen ty nejlepší. V poslední třetině se to sice docela slibně zašmodrchalo a vyústění příběhu bylo celkem originální, ale jinak jak říkám - standard.

Silwinka87
25.07.2018 2 z 5

Na tuhle knížku jsem byla hrozně zvědavá,ale bohužel přišlo zklamání..Děj byl takový nijaký,vůbec nebyl využitý ten potenciál,co knížka měla..Konec byl trochu lepší,ale jinak nemastné,neslané..
Ale i přesto dám autorovi ještě šanci a prěčtu si i Loutkáře..

Luciga
24.07.2018 3 z 5

Příběh mne pohltil, vtáhl do děje, celé to bylo velmi čtivé... ALE, nenutil mne nad ním přemýšlet, bohužel, prostě jen plynul. A závěr pro mne osobně velmi neuspokujující. Což naopak jiným může vyhovovat :)
Pokračování si určitě přečtu (neb jsem děsně zvědavá), jen hodnocení prostě není tak vysoké. Od knížek očekávám trochu víc než jen to, že je přečtu jedním dechem.

esfinge
23.07.2018 3 z 5

Cetlo se mi dobre, ale celkove hodnotim jako prumer. Hlavne divny konec. Nicmene uz mam koupeneho Loutkare a autorovi davam dalsi sanci

Pedias
23.07.2018 4 z 5

Ne, ne a ještě jednou ne! Fakt nesnáším otevřené konce. Chápu záměr autora navázat na další díl, ale celý ten konec byl takový "divný"
Za otevřený konec odebírám jednu hvězdičku.
Jinak kniha jako taková mě bavila hodně, byla čtivá, námět na první pohled zaujme, klidně by tam nemusela být další zápletka, ale nepůsobí to na mě dojmem, že by to knize nějak moc uškodilo.
Už se těším na Loutkaře, abych zjistila, jak to s Wolfem dopadne.

dachi
23.07.2018 3 z 5

No abych řekla pravdu moc mě to nenadchlo. Styl vyprávění mi nesedl. A hlavní představitel také ne. Že já na ty známky bestsellerů dávám :-(

MichalHoráček
23.07.2018 5 z 5

Příjemně napínavá detektivka. Navíc se jedná o prvotinu od autora, tudíž předpokládám, že další budou ještě lepší. A hned se pouštím do čtení Loutkáře.

alfons9315
22.07.2018

Pěkná knížka, trochu jen zklame, že si člověk nemůže sám pro sebe spojovat indície. Vždy v knize vyjdou najevo z ničeho nic a jste tedy odkázáni knihu číst a moc o tom neuvažovat. Ale kniha samotná se čte dobře, má spoustu barvitých popisů a najde se v ní i pár vtipných chvil, hlavně ohledně vztahu Fawkse a Baxterové.

namido
22.07.2018 4 z 5

Mě to prostě bavilo. Trochu mě zamrzelo, že jsem poměrně brzy tušila, jak to asi všechno bude, ale zklamaná jsem rozhodně nebyla.

Ginny
21.07.2018 4 z 5

Vcelku zajímavý děj. Jen mě z dění vytrhovaly neustálé přesuny k jiným dějovým postavám. Chvíli tady, chvíli tam.... Ale druhou knihu si určitě přečtu.

Jůzlina
21.07.2018 4 z 5

Velice zajímavá detektivka, občas jsem ale ztrácela zájem číst dál. Znám napínavější.

parley3
20.07.2018 4 z 5

Mě to docela bavilo. Po dlouhé době jsem konečně byla napjatá. Děj je trošku složitější, ale hlavu a patu má.