Hadrový panák

Hadrový panák
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366004/handrova-babika-pwb-366004.jpg 4 3077 3077

Hrůzná, ale úžasná! Detektivka roku je tady… O téhle knize nebudete moci přestat mluvit. Před čtyřmi roky vzal detektiv William „Wolf“ Fawkes spravedlnost do svých rukou – nedokázal ustát, že soud osvobodil podle něj jednoznačného pachatele. Wolfa postavili mimo službu a poslali do psychiatrické léčebny. Teď se vrací do práce a touží po velkém případu. A zdá se, že se ho dočkal: na místě činu, kam ho přivolala kolegyně Emily Baxterová, se najde mrtvola – sešitá z částí šesti těl jako hadrový panák. Stejně tak pojmenují děsivý případ média a Fawkes je pověřen identifikací obětí. Vzápětí Wolfova bývalá žena, která pracuje jako reportérka, obdrží od anonyma fotky z dějiště zločinu a taky seznam šesti lidí a dat, kdy budou zabiti. Poslední jméno na seznamu je: Fawkes. A vrah už si chystá šicí potřeby… Hadrový panák (v originálu Ragdoll) se stal celosvětovým čtenářským hitem, přeloženým do více než třiceti jazyků.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Ragdoll, 2017

vekune
14.08.2018 4 z 5

Byla jsem mile překvapena. Na to, jak poslední dobou nadávam na kdejakou detektivku a na kdejaký bestseller, tak tohle mělo hlavu a patu, utíkalo to a svižně se to četlo. Závěr mě sice nenadchl, ale za mě dobrý.

Ferum
13.08.2018 4 z 5

Kniha se mi četla lehce a rychle.
Nevadilo mi ani přeskakování v čase, které může být pro někoho matoucí.
Ale znovu si jí už nepřečtu.

XenasChakram
13.08.2018 3 z 5

Děsně mi to nesedlo, jak Pálení žáhy po špatném jídle. Nesedl mi styl psaní, nesedli mi postavy. Nesympatický. Nejvíc asi Bexterova tu jsem měla chuť zliskat za to chování.kdyz už jsem mela naději, že to půjde,tak zas nuda. Za mě ne...

kob
13.08.2018 4 z 5

Neskáču zrovna nadšením, ale docela se mi to líbilo.

Zdenas5
12.08.2018 3 z 5

Nic moc, čekala jsem víc.

ClarrWinchester
12.08.2018 3 z 5

No... Upřímně mám z téhle knihy hrozně smíšené pocity a stále nevím, jak ji rychle a stručně zhodnotit. Ze začátku jsem se do knihy vůbec nemohla začíst, nikdo z postav mi nebyl sympatický. Pak tak někde ve 2/3 knihy jsem začala tušit, kdo bude vrah, a mé tušení vyšlo najevo jako správné, takže rozuzlení pro mě nebyl zase takový "mindfuck". Každopádně je ale kniha čtivá, docela rychle ubíhá, ale vzhledem k té velké reklamě a očekávání, je pro mě tahle kniha zklamání a Loutkáře si asi nepřečtu.

Pan_Skala
12.08.2018 4 z 5

Ze začátku jsem si říkal jestli jsem zase nepodlehl nějaké reklamě, protože doopravdy mi to přišlo takové nudné. Pak se to krásně rozjelo a začínalo to být lepší a lepší. Krásně to gradovalo a proplétalo se. Takže závěr jsem vyloženě hltal a o to víc mě zklamal. Pravda čekal jsem totiž trošku jiný a proto i jsem strhl v hodnocení tu jednu hvězdičku. Přiznávám však bez mučení, že jdu objednat další knihu s "Wolfem".

lucie0057
09.08.2018 1 z 5

Detektivky miluju, ale tato knizka mi proste nesedla. Mozna jsem mela velka ocekavani, reklamu ma knizka velikou. Prislo mi to cele utahane, zapletka me nenadchla a ani jeden z hrdinu mi vlastne nebyl nijak zvlast sympaticky. Skoda, potencial tam ale byl

MilanCFC
09.08.2018 3 z 5

Jakmile se na knize objeví stříbro s nápisem Bestseller, přistupuji ke knize s opatrností (pokud ji vůbec do ruky vezmu). První polovina díla více než slušná, nicméně postupně to nějakým způsobem mírně uvadalo. Poměrně více častých motivů z detektivek také nepřispěje k originalitě. Kniha zkrátka neurazí, ale ani nenadchne.

Eduarda
09.08.2018 1 z 5

Jako když chcete udělat jídlo o pěti chodech a žádný z nich pořádně nedotáhnete. Pak jste jen přežraní a nemáte z toho vůbec radost.

1825
09.08.2018 2 z 5

Nedočetla jsem, nebavila..
Vadil mi styl psani, “vtipky” .. jsou mnohem lepsi knizky

Andělka78
08.08.2018 4 z 5

Knížku jsem přečetla jedním dechem, pěkné čtení.

Boboking
08.08.2018 2 z 5

Krimi thriller, který pobláznil davy??? Pro mne značné zklamání. Psát autor umí, příběh vytvoří zajímavý, ale je to krimi, to nejdůležitější a nejnapínavější je samotný zločin! Ani jedna z bestiálních vražd není vysvětlena, jak mohla proběhnout a ještě bez povšimnutí! A proč vlastně zabíjel? Autor vraha vystavěl podle "supermana", a to asi musí čtenáři stačit. Sorry, to mi ale nestačí...

Milky92
07.08.2018 5 z 5

Krásně ctiva kniha. Cetla jsem jednim dechem. Myslela sem si ze bude nejaky vztah mezi baxterovou a wolfem,ale .. nevadi :) hlavne že oba prezily.

Klárka83
07.08.2018 4 z 5

Kniha se mi vcelku líbila, má spád a není zahlcena dlouhými nudnými pasážemi. Ubírám hvězdičky za ten konec.... ten se podle mého názoru moc nepovedl.

milan2310
06.08.2018 4 z 5

Zajímavé, škoda těch překlepů.

Petrasim
04.08.2018 5 z 5

Úžasná kniha. Přečteno jedním dechem. Jdu rovnou na Loutkaře.

sylva8672
02.08.2018 5 z 5

I když mě od této knihy známý odrazoval, že nestojí za nic, rozhodla jsem si udělat vlastní názor a do čtení se pustila. A kniha mě naprosto pohltila a četla jsem ji jedním dechem!! takže jsem ráda, že jsem známého neposlechla, protože je to naprosto úúúžasná kniha, která vás drží v napětí od začátku do konce a jen hltáte a hltáte stránku za stránkou, abyste již konečně zjistili, kdo je vrah... :-)

amanda99
01.08.2018 3 z 5

Stříbrná nálepka? nic moc,zklamání,možná další díl.

Alex.rrr
01.08.2018 3 z 5

Ze začátku krásně čtivý příběh. Těšila jsem se na skvělou detektivku. Poté co se diletant najednou stane expertem na oddělení a zvrátí se celý příběh do nereálné roviny, mě kniha přestala bavit a spíš jsem čekala, co za absurditu ještě autor vyplodí. Škoda, za mě nic moc.