Krásna katastrofa

Krásna katastrofa
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/283381/mid_krasna-katastrofa-Gyz-283381.jpg 4 1611 1611

Katastrofa série

STRHUJÚCI ĽÚBOSTNÝ PRÍBEH o láske dvoch ľudí, ktorí sa k sebe zdanlivo vôbec nehodia a musia prekonávať mnohé prekážky. ABBY ABERNATHYOVÁ začína navštevovať vysokú školu ďaleko od svojho rodného mesta, aby zabudla na minulosť. Uteká pred rodinou, ktorá jej vinou alkoholu a hazardných hier urobila zo života peklo, a usiluje sa byt príkladnou študentkou. TRAVIS MADDOX má prezývku Besný pes a na štúdium si zarába ilegálnymi pästnými súbojmi – samozrejme, bez rukavíc. Má povesť najväčšieho zvodcu žien na univerzite. Je to presne ten typ, akému by sa Abby mala zďaleka vyhnúť, ak nechce spadnúť do pasce svojho starého života. TRAVIS A ABBY sa navzájom priťahujú, ale presviedčajú okolie aj jeden druhého, že z ich priateľstva nikdy nevznikne milenecký vzťah. Potom však Abby prehrá stávku, a tak musí mesiac bývať s Travisom v jeho byte. Vášeň sa už nedá maskovať priateľstvom.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Fortuna Libri (SK)

Beautiful disaster , 2011

avalonek
11.09.2015 5 z 5

Taky super kniha,takova jemna a mila.Sice me Abby trosku stvala jak porad nevedela..Ale jinak se moc hezky cetla a trvalo mi jen den to precis.Skoda..Za me super..

DDD
25.08.2015 5 z 5

Musim říct, že tahle kniha mě vážne dostala. Stále se k ní vracím a určitě doporučuji přečíst i učiněnou katastrofu (což je ten samý příběh, akorát z pohledu Travise) - hodně věcí se tím objasní a nechybí tam ani hodně vtipných hlášek, vulgárností apod... :D
Opravdu jedna z mála knížek, která se mi fakt neskutečně líbila. Určitě doporučuji!!!!!

Petrasuvicka
23.08.2015 2 z 5

Přesně jako Beverly Hills 902 10, školní láska na vysoké, náctileté postavy a zápletka na úrovni školních slohů ze základky a pubertálních deníčkových lásek ve stylu "se vemete, se nevemete, se vemete a tak dokola". Jednoduché, o ničem, dobré na vymytí mozku a odpočinek.

Haňulec
23.08.2015 5 z 5

Krásná Katastrofa, už ten název mluví za vše. Nádherná knížka, kde se pořád něco děje, což vás nutí číst stále dál. Nejvíce se mě zaujala Abbyina přezdívka a urputná změna Trevise. Tuto knihu můžu jen doporučit, stojí za to si ji přečíst :-)

Vendy1020
14.08.2015 5 z 5

škoda že je tam tak málo hvězdiček. :D tuhle knihu naporosto miluji.

Jane100
11.08.2015 1 z 5

Asi jsem jediná, komu se ta kniha vůbec nelíbila. Neskutečně trapná zápletka, hlavní postavy též. Je to klasický milostný román, což není úplně můj šálek kávy, tak zřejmě proto mě to nijak neuchvátilo.

Teruše812
11.08.2015

Na knížku jsem narazila úplnou náhodou a jsem za to ráda :) Ačkoliv tenhle styl knih nemám ráda, kniha mě bavila. Jediné co mě na ní občas nebavilo, byly nekonečné výkyvy nálad Trevora a nesmyslné chování Abby. Ale i přes to bych hodnotila knihu jako velmi čtivou a nápaditou.

Smileplease
11.07.2015 5 z 5

Kniha je velmi čtivá a přečetla jsem jí jedním dechem...oblíbila jsem si hlavní postavy, které teď nemůžu pustit z hlavy...myslím si že by se knížka mohla zfilmovat, rozhodně bych se na film podívala. Těším se až si přečtu navazující díl nádherná svatba...každopádně knížka krásná katastrofa stojí za to přečíst a hned teď uvažuji o tom ,že si jí přečtu znova :)

Barbra06
01.07.2015 5 z 5

Bomba! Začetla jsem se hned po pár stránkách. Abby byla fajn, ale hodně komplikovaná postava Travise mě zaujala asi nejvíc. Pravdou je, že chvílemi jsem měla pocit, že to jde s ním opravdu z extrému do extrému, ale na druhou stranu, o to víc byl ten příběh silnější a poutavější. Liší se a to se mi líbí, že jí ani nemohu přirovnat k jiné knize. Pro mě opravdu skvěle promyšlený děj a velmi čtivě napsaný.

padajicidvere
01.07.2015 4 z 5

Kouzelný příběh, který nepotřebuje žádnou magii z fantazijního světa, protože ji má už v sobě. Pro mě osobně jsou to tři K..ne jen Krásná Katastrofa..ale hlavně Kouzelná Krásná Katastrofa. Hrdinka je skutečně hrdinka, žádná labilní slepice. Hrdina je hrdina tím, že to není jen tak ledajaký holkař, který čeká..nevědomky..na svou zachránkyni. Překvapení, napětí, drama, romantika.

Sam99
19.06.2015 5 z 5

Jedním slovem - Wow. Tahle kniha vás pohltí. Když se do ní začtete, tak už se od ní neodtrhnete. Do Travise jsem se hned zamilovala, i když je to takový děvkař. Abby sice taky nebyla špatná postava, ale taky jsem si ji nijak moc neoblíbila. Ovšem jako pár byli úžasní. Už se těším, až se pustím do druhého dílu, který by měl být z pohledu Travise.

Red-haired
31.05.2015 4 z 5

No, kniha je čtivá, příběh vás pohltí, a ze začátku bych byla možná ještě nadšená, ale potom to šlo z extrému do extrému, ať tohle někomu připadá romantické jak chce, podle mě by se měl Travis prostě jít léčit.

Mudblood
23.05.2015 5 z 5

pořád a pořád dokola:3 neomrzí

Acquenta
13.05.2015

Knihu bych ohodnotila jako průměrný román pro náctileté. Zdravá romantika v příběhu, až na hlavního hrdinu, který by měl navštívit psychiatra za své chování a neustálé bitky, kterých bylo v knize až přespříliš...jinak kniha celkem ušla :-)

angelbooks
01.05.2015 5 z 5

Kniha mě opravdu dostala. Četla jsem ji jedním dechem.
Akorát jsem si každou chvíli říkala, jest-li je ten kluk v pořádku :D. Kolikrát jsem se zasmála něčemu co udělal.
Ale 5* se ke knize opravdu hodí. O jiném, nižším hodnocení jsem ani nepřemýšlela.
Opravdu doporučuju.

Sabii14
26.04.2015 5 z 5

Tuhle knížku jsem si zamilovala. Od začátku do konce jsem se nenudila. Zbožňovala jsem Travisovi nápady a vtípky... Občas jsem byla zklamaná jak se hádali a rozcházeli a hlavně Abbyino chování, ale taky jsem tomu rozuměla, takže není nic co by mi na téhle knížce vadilo.
Určitě doporučuji přečíst...

inuska6280
19.04.2015 4 z 5

Knížka je podle mě zbytečně dlouhá, po půlce se to motalo furt dokola až jsem se těšila aby byl konec, ale příběh je pěknej :)

barbuskaa
19.04.2015 5 z 5

Knížka super, přesně jak už bylo napsáno.. Pro čtenářky,které mají rádi romantiky je to super čtení :) mě se to líbilo a moc se těším na příběh z Travisovy strany :)

Aaron Lewis
11.04.2015 3 z 5

Do půlky to bylo dobré, ale pak to byla bída. Extrémně extrémní, takhle přeci nemůže nikdo fungovat, i když Američané jsou hodně extrémní, přesto to na mě bylo moc. Chybělo mi tam okolí, víc vzpomínek.

mananek
09.04.2015 5 z 5

Páni, tak tahle kniha mě vážně dostala. Prostě úžasná. Pro lidičky kteří mají rádi romantické příběhy vážně doporučuji. :-)