Lady Fuckingham

Lady Fuckingham
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/3636/bmid_lady-fuckingham-tFh-3636.png 3 2096 2096

Lady Fuckingham je pornografické dílo, za jejíhož autora je označován Oscar Wilde. Wilde měl povídku údajně napsat jako svou prozaickou prvotinu pod pseudonymem Sebastian Melmoth. Povídka vyšla v časopise The Pearl, A Magazine of Facetiae and Voluptuous Reading (v předmluvě českého překladu místo 'Magazine' psáno 'Journal'), který skutečně vycházel v letech 1879 až 1880, na pokračování pod názvem Lady Pokingham.... celý text

Literatura světová Novely Erotika
Vydáno: , Cesty

Lady Pokingham

hanapaimen
26.03.2013 3 z 5

Skvělá prasečinka! :)

Sisi11
18.03.2013 5 z 5

Erotika, erotika, erotika. Velmi vzrušující a čtivý erotický příběh jisté Lady. Bavil mě a mohu jej zařadit mezi odpočinkové čtení :)

JanaS.
05.03.2013 1 z 5

Řekla bych knižní porno :-)

Alice02
04.03.2013 4 z 5

Epická knížka.. lidi se tam vyžívají v násilí, celý život stráví "v posteli" i když většinou ani ne v ní, na každé stránce jsou detailně popsané polohy.. počet aktérů často přesahuje 3... a navíc to má ještě ,alespoň nějakou malou, pointu. Tuhle knížku si s holkama budem připomínat ještě dlouho, ten machr co to přeložil do češtiny, měl opravdu zajímavý slovník.. :D

polarni.kun
25.02.2013 3 z 5

Moc pěkné porno^^ MImochodem... porna většinou nemají děj. Škoda jen, že se tam potom některé situace pořád opakují a to už byla nuda. Jinak docela zajímavé čtení.

Jill
24.02.2013

Jak se tyhle knihy hodnotí? :D

haWranka
14.02.2013 2 z 5

Tahle knížka se snad ani hodnotit nedá. Sice ji napsal Wilde, ale existují o tom určitě dohady. Navíc jsem se někde dočetla, že ji psal jen na zakázku, protože potřeboval peníze. Inu, kniha zajímavá, znovu už ji číst nemusím.

xxiixxi
10.02.2013 3 z 5

O ději nemůže být řeč, takže i když je to tenká knížečka, tak je vlastně až moc dlouhá. Ze začátku je to celkem zajímavé, ale postupně se situace opakují a ke konci to začíná být všechno nechutné. Ale stále lepší než dílka Markýze de Sade.

ajtynka
23.01.2013 3 z 5

Ze začátku se mi knížka líbila. Dá se říct, že jsem knihou byla nadchlá. Bez servítek a bez přikrášlování napsaná realita. Popisy sexuálních praktik jsou dobře napsané, ale po půlce knihy mi to přišlo již hrubé a dokola se opakuicí. Kniha neměla témeř žádný dej. Hlavní nápln byl neustále se opakující sex.

Nuttelka
06.01.2013 5 z 5

zajímavé čtení :-)

Klaudiana
02.01.2013 2 z 5

Nevím, nevím. Nemohla jsem v tom nají Wildeho. Nemyslím teď tématem, ale jazykem a vůbec stylem. Přesto je možné, že to napsal on. Lidé se mění i jejich styl. Mě to vlastně docela bavilo. Ze začátku. Byla tam erotika a proti tomu nic nemám, vlastně naopak. Ovšem kvůli nedostatku děje mě to postupně začalo nudit. Pak už se to jen opakovalo a opakovalo. Takže jsem to jen dočetla.

Barush
25.12.2012

Když se zamyslím v jaké době byla kniha napsána, je naprosto perfektní ve své lascivnosti a erotice :-)

maryzka
18.11.2012 2 z 5

lehké erotické, lascivní,sexualní čtení pro nespokojence.

Lenka Žofka
14.11.2012 3 z 5

lascivní a zábavná knížka, ve které jsem žádnou velkou hloubku ani nehledala....až si člověk říká, v jak puritánském světě žije :)

trynitrix
29.10.2012 5 z 5

Mno velice zajímavé až dech beroucí knížka i když trochu ehm jako bylo to slovo " lascivní" :-D ,ale zhltla jsem ji hned a myslím že mě chladnou nenechala a určitě jsem nebyla jediná :-D Byla mi kniha ne jednou doporučována a chápu proč a když máte bujnou fantasii tak nějaké věci nebyli vůůůbec špatné :-D

fan_tomas
15.10.2012 4 z 5

No co napsat....prasárna jako Brno :) Jestli se v tý době taky sexovalo, tak to musela být pěkná doba :) Kam se hrabou swingers party :)

AnnaSk
28.08.2012 4 z 5

Upřímně nechápu, co všechny postavy tolik vzrušuje na těch metličkách :-)

Shyrker
27.08.2012 3 z 5

Upřímně jsem se u některých pasáží smál. Přijde mi, že se autor u psaní téhle knihy musel dobře bavit při představě, jak budou někteří čtenáři pobouřeni a to jej motivovalo :-). Jenže je to zbytečně dlouhé a postupně i monotónní - kdyby novela byla alespoň o polovinu kratší, zvýšil bych své hodnocení. Takhle jen 3*.

Eneo
05.08.2012 3 z 5

Co říct? Všechno už asi bylo řečeno.. nicméně mi to trochu Wilda připomíná alespoň stylem, kterým jsou příběhy psány

MesLivres
12.07.2012 4 z 5

Knize 120 dnů Sodomy jsem dala tři hvězdy, a tahle kniha si tu jednu navíc rozhodně zaslouží. Je to porno, ale aspoň ne příliš úchylné:)