Lady Fuckingham

Lady Fuckingham
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/3636/bmid_lady-fuckingham-tFh-3636.png 3 2093 2093

Lady Fuckingham je pornografické dílo, za jejíhož autora je označován Oscar Wilde. Wilde měl povídku údajně napsat jako svou prozaickou prvotinu pod pseudonymem Sebastian Melmoth. Povídka vyšla v časopise The Pearl, A Magazine of Facetiae and Voluptuous Reading (v předmluvě českého překladu místo 'Magazine' psáno 'Journal'), který skutečně vycházel v letech 1879 až 1880, na pokračování pod názvem Lady Pokingham.... celý text

Literatura světová Novely Erotika
Vydáno: , Cesty

Lady Pokingham

langova.katka
30.11.-0001

Kdekoli se začtete - se vzrusite!

Frakira
30.11.-0001

Já bych tohleto porno raději nehodnotila, nezavrhuji, ale nehodnotím...pokud to vůbec napsal Oscar :o)

Rockwood
30.11.-0001 2 z 5

Inu, dávám pouze dvě hvězdy. A to jen proto, že jak už to tu psal herdekfilek, jedná se o přepychově napsané porno. Do konce jsem zůstal jen proto, že nerad nechávám nakousnuté příběhy. Příběh byl skutečně napsán dobře a čtivě, ostatně jak jen to Oscar umí. Ale čekal jsem erotický příběh, který všude možně sklízí kladné hodnocení a místo toho jsem se dočkal jen normálního porna.

herdekfilek
30.11.-0001 4 z 5

Dle hodnocení knihy sleduju, že moralistů je na světě ještě veliké množství. Jak pěkné. Ale odpad? Vždyť je to přepychově napsané porno.