Loutkář

Loutkář
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537092/bmid_loutkar-6629115a3bec1.jpg 4 1741 1741

Od případu Hadrového panáka uplynulo osmnáct měsíců. Hrůza z něj se stále vznáší nad Londýnem, detektiv Wolf zmizel. A jeho kolegyně seržantka Emily Baxterová čelí další sérii nezvyklých vražd – jejich oběšené oběti mají na hrudi vyřezáno slovo „NÁVNADA“. Stejně označená těla se začnou objevovat také v New Yorku a do vyšetřování se tak vloží i speciální agenti FBI Damien Rouche a Elliot Curtisová. S přibývajícími mrtvolami stoupá tlak médií. Stopy vedou k dvojici psychiatrů, k nimž zavraždění docházeli, ale ti jsou nalezeni rovněž mrtví – a na hrudi mají vyřezáno slovo „LOUTKA“. Kdo však tahá za nitky?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: audiokniha , Témbr

Hangman , 2017

zdendula31
24.04.2019 4 z 5

Nevím jak mám hodnotit...chvílemi se mi líbila,ale zápletka tak nějak překombinovaná až nesmyslná.

Ossinky
23.04.2019 3 z 5

Asi jsem čekala víc, příběh se chvílemi zdá zmatený že jsem ani nevěděla "kde jsem", nápad dobrý ale Hadrový panák byl asi o chlup lepší. Napínavé to bylo, hlavně ke konci, takže mám přečteno ale nebude to jedna z nejlepších knih kterou jsem četla.

anetka.repova
08.04.2019 2 z 5

Já nevím jak mám knihu zhodnotit. Po dočtení prvního dílu jsem nutně chtěla číst další díl a dozvědět se jak bude pokračovat konec knihy prvního dílu, na který jsem čuměla s otevřenou pusou. Ale nic z toho se zkrátka nedělo, tak strašně mi tam chyběl Wolf.

Nicméně se mi to líbilo, ale už jsem nebyla tak odvařená z toho druhého dílu, jako z toho prvního.

Chybělo mi tam více akce a napětí, no zkrátka jsem zvyklá na víc napětí a vzrušení , jako u Cartra, ale to nemůžu spolu vůbec srovnávat. Do Cartra to má hodně daleko.

Za mě asi tak lepší průměr, a to jenom díky Baxtrové.

Olava
28.03.2019 3 z 5

Lepší než Hadrový panák, rozhodně. Mě to bavilo, čte se to dobře, pěkně to frčí. Proč ale dávám jen tři hvězdy? Jsem asi předetektivkovaná, jsou příběhy, které mě vtáhly do děje podstatně více.

-markéta-
24.03.2019 5 z 5

Za mě i druhý díl parádní!
Trochu mě mrzelo, že tam nebyl Wolf, každopádně děj byl opět skvělý a Baxterová nezklamala. Konec mě doopravdy překvapil a měla jsem z něj radost (četla jsem ho asi 8x - přísahám).

Greenfingers
23.03.2019 1 z 5

Podle mého názoru přeceňovaný autor, jehož první román Hadrový panák mě příliš nezaujal. Loutkař, který je volným pokračováním příběhu, zabředá do ještě větších nesmyslů. Ale pokud máte rádi potoky krve, možná si tady přijdete na své. Mě to vůbec, ale vůbec neoslovilo.

pastelka53
23.03.2019 4 z 5

Potoky krve, brutalita a zvrácenost.
Nic výstižnějšího o této knize napsat nemohu!!

Poeta.kno
20.03.2019 4 z 5

V této knize je všechno. Smrt, život, utrpení, láska, chaos, policie, loutka, oběť... Přijde mi lepší než Hadrový panák, takže pokud tady dám 4*, tak musím Hadrovému panákovi snížit na 3*. Konec mi přijde takový uplácaný na rychlo.

Dandulka
19.03.2019 5 z 5

Jako vždy všechno zajímavé čtu od konce. Bylo to moc super a moc se těším na první díl. Musím se přiznat, že se mi do těchto knih moc nechtělo, ale nakonec se mi to vážně líbilo.

lola1
15.03.2019

Stejně jako Hadrový panák byl Loutkář super. Až do konce napětí, jak celý případ dopadne. Dobře psané, velice lehce se četlo.

Jittush
15.03.2019 1 z 5

Mě tahle kniha nenadchla.

Drahuš
13.03.2019 2 z 5

Knížkou jsem se musela trochu prokousávat a někdy se nutit ke čtení. Mrtvých už bylo trochu moc a konec žádné velké "bum" překvápko. Takže tři hvězdy jsou až dost.

Lennji
13.03.2019 5 z 5

Opět skvělé a napínavé čtení, rychlé tempo, přečteno za 2 dny! Těším se na další knihu od tohoto autora :-)

Hustoles380
06.03.2019 1 z 5

Knihu jsem dočetl,ale nic mimořádného to nebylo, jakoby si autor vymýšlel za pochodu nové postavy,aby příběh dotáhl, a já už se v tom málo vyznal.

Petra88
02.03.2019 3 z 5

Loutkář se mi líbil víc než Hadrový panák. Konec byl takový zmatený a useknutý, takže vlastně nevim jak to dopadlo. Další knihu od tohoto autora číst nebudu. Už jen kvůli tomu zmatku, který dokáže do svých knih vnést.

Adel153
02.03.2019 4 z 5

Stejně jako Hadrový Panák nezklamala, ale stejně tak je tady moc jmen v kterých se dá lehchce zamotat. Jinak tenhle díl byl hodně zajímavý a zase něčím jiným než první.

Hana86
27.02.2019 5 z 5

Protože se mi dobře četl Hadrový panák, i když k němu mám své výhrady, byla jsem zvědavá na druhý díl.
Začetla jsem se okamžitě, líbilo se mi to a nemohla jsem odložit.
O tom, jak lze zmanipulovat a vymýt mozky nešťastným a psychicky oslabeným jedincům a přimět je k teroristickým útokům. Je to dost aktuální téma, i když tady jsou k tomu vymyšleny jiné pohnutky. Nápad určitě hodně zajímavý a pro mě i děsivý.
Některé situace zbytečně morbidní.

Jinak hlavní postavy tentokrát sympatické - Baxterová za mě ok a Rouche super. Jsem ráda, že Wolf neměl žádnou úlohu v tomto případu, vůbec mi nechyběl...

Tentokrát dořešeny všechny otázky, kromě jedné věci, snad se to dozvíme ve třetí knize. Určitě plánuji přečíst.

monika0356
26.02.2019 5 z 5

Loutkar se mi libil mnohem vic nez Hadrovy panak. Asi to bylo tim ze tam nefiguroval Wolf, ktery mi je vice nez nesympaticky :)

Verrrunka
25.02.2019 3 z 5

Knize se rozhodně nedá vzít, že je nadmíru čtivá. Jenže... Celé mi to přišlo hrozně překombinované, chvílemi jsem se úplně ztrácela v dějové lince a k některým kapitolám jsem se musela znovu vrátit. Hodně postav, které se mi sem tam pletli...a zas trochu otevřený konec, takže nás autor asi brzy překvapí něčím dalším. Není to špatná detektivka, to vůbec ne, ale byl toho fakt moc a nakonec to celé rozuzlení nebylo tak famózní, jak by člověk od takového děje očekával. První díl byl pro mě lepší. Ještě dodám, že mi bylo sympatických hned několik postav, přestože to nebyly žádné ukázkové charaktery.

Poetika_slov
20.02.2019 4 z 5

Jedná se vskutku o propracovanou detektivku, kde člověk do poslední chvíle neví, kdo je tím strašlivým vrahem. Autor zdarným způsobem dokáže udržet pozornost čtenáře, a zároveň neustále graduje vraždy vraha. Bohužel je v knize mnoho narážek na Hadrového panáka, což trochu ubírá na hodnocení této knihy. Celkově se jedná o skvělý krimi thriller, který stojí za přečtení.