Loutkář

Loutkář
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540621/bmid_loutkar.png 4 1760 1760

Druhý díl bestsellerové krimisérie vydané ve 35 zemích. Případ Hadrový panák byl vyřešen, hrůza z něj se ale stále vznáší nad Londýnem. Detektiv Wolf zmizel a jeho kolegyně seržantka Emily Baxterová čelí další sérii nezvyklých vražd: oběšené oběti mají na hrudi vyřezáno „NÁVNADA“. Stejně označená těla se objeví i v New Yorku a do vyšetřování se tak vloží FBI. Stopy vedou ke dvojici psychiatrů, kam zavraždění docházeli, i ti jsou však nalezeni mrtví – se slovem „LOUTKA“ vyřezaným na hrudi. Kdo tady tahá za nitky?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Hangman, 2017

Lucousb
12.06.2019 4 z 5

Krapet slabší než Hadrový panák, ale pořád je to pořádná zabíjačka. Nebudu spoilerovat takže jen takhle: Díky absenci důležitého aspektu a naopak zaměření na jiný, kniha stává úžasným zážitkem v jiné rovině. Uff.

lištička123
10.06.2019 4 z 5

Popravdě o trošku slabší než Hadrový panák, ale přesto knížka, která stojí za přečtení.

AkiKagami
10.06.2019 3 z 5

Hadrový panák byla super kniha. Nedočkavě jsem se vrhla na pokračování, Loutkař. A mohu říci, že jsem byla zklamaná. Očekávala jsem od toho víc. Ano, akce i napětí tam jsou od začátku. Záhada za záhadou, ale ne zajímavé. Přečetla jsem tuto knihu do konce. Ke konci se to rozjelo a četla jsem to jedním dechem, ale ten začátek a prostředek fakt nic moc. Roucheho jsem si hodně oblíbila. Baxterka je Baxterka. A co Wolf? Ten mi tam chyběl ze všech nejvíce. Jestli bude nějaké pokračování, tak si ji pořídím, protože přeci by mě zajímalo, ale spíš si přeji, aby pokračování nebylo. Aby to nebylo ještě horší než Loutkář. Takže, i když jsem ji celou přečetla, jsem z ní zklamaní. Čekala jsem něco víc.

Hella
10.06.2019 1 z 5

Nebavilo. Dala jsem knize šanci do 100. strany a pá-pá, odkládám. Za mě o hodně slabší příběh než Hadrový panák.

martineden
07.06.2019 2 z 5

O něco lepší než Hadrový panák, snad bude vzestupná tendence pokračovat!

Bee240
06.06.2019 4 z 5

Loutkář je podle mě lepší než Hadrový panák , absence detektiva "Wolfa" se vyplatila a pořádně se nám předvedla Baxterová . Kniha se mi velice líbila , byl to tedy slušný masakr ze všech stran , jedna akce za druhou . Chvíli jsem měla problém se zorientovat ale nakonec to k sobě vše zapadlo. Opravdu to že není v knize Wolf tomu dodalo jistý půvab když to tak řeknu , líbilo se mi že se jeho parťačka mohla pořádně projevit a ukázat že ho nepotřebuje aby něco dokázala. Kniha byla o chlup lepší než Hadrový panák a moc se mi líbila.

Evišťátko
05.06.2019 3 z 5

Jelikož jsem četla Hadrového panáka, dala jsem se do čtení i Loutkáře. Jenže... jedno velké zklamání. Ne že by mi chyběly napínavé pasáže,ale celkový motiv zločinů byl pro mě chaotický , překombinovaný a dle mého psaní nehodný.

Vladísek
27.05.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila určitě o něco více než Hadrový panák. Svůj podíl na tom jistě má sympatická seržantka Baxterová, které zdatně sekunduje agent Rouche. Bylo to vcelku svižné čtení, žádná nuda. Myslím, že přečtením knihy čtenář nic neztratí. Jen je dobré mít prečteného již zmíněného Hadrového panáka, ulehčí to čtenáři orientaci v ději a postavách.

postrach
23.05.2019 5 z 5

Ani lepší ani horší než Hadrový panák o kterém se autor často zminuje.

KatherineBook
15.05.2019 4 z 5

První knihu jsem ještě něčetla, hned jsem sáhla po Loutkáři :). Asi jsem vybírala hlavně podle obálky (typická ženská :D), ale rozhodně se to vyplatilo. Kdo má rád seriálové kriminálky, si přijde na své. Děj se četl v podstatě sám, postavy byly velmi sympatické. Těším se na další díl :).

Mysias
14.05.2019 4 z 5

Stejně jako první díl koupeno náhodou, přečteno a dobrý. Zajímavý námět. Takže opět nápad tam byl, napínavé to bylo, hlavní hrdinové taky dobrý :-) Ale jsou lepší knížky.

Dopi70
09.05.2019 3 z 5

Bestsellerem bych to nenazval. Výrazně slabší než Hadrový panák. Zklamání.

michaela2338
06.05.2019 2 z 5

Hodně průměrná detektivka, často přitažená za vlasy. Dialogy slabé.

Knihomol3301
02.05.2019 4 z 5

Díky agentovi Rouchovi a Baxterové dávám 4 hvězdy :D. Jinak mně kniha přišla občas lehce přehnaná, ale vcelku nebyla špatná a určitě si přečtu i příští díl.

konicekbily
30.04.2019 3 z 5

Dobře prodaná reklama na knihu! Skvělý marketingový tah! I já jsem podlehl a přečetl! Zápletka která se nemohla nikdy stát je dopravázena spoustou akčních scén a brutalitou. Krev za každou cenu, čím více - tím lépe. Víc než průměr to není.

Allys
30.04.2019 4 z 5

Na toto pokračovanie som sa veľmi tešila a môžem povedať, že nesklamalo. Príbeh je dosť obsiahly, ale je napísaný prehľadne, aspoň ja som sa v ňom nikdy nestratila. Dej je pútavý, čitateľnosť výborná. Veľa vecí a situácií mi však príde hlavne pre efekt a nie všetko je realistické. Baxterová v roli vyšetrovateľky bola sympatická a dejové linky mi prídu lepšie prepracované ako v Hadrovom panákovi. Ako film by to bolo super, šla by som naň aj do kina :-)

veamertl
28.04.2019 4 z 5

Kniha mě upoutala "jedovatě" zelenou obálkou. Pak jsem zjistila, že je další v řadě za Hadrovým panákem, ke kterému jsem byla dost skeptická. Tyhle bestsellery, kterým se v určítém údobí nejde vyhnout, většinou u mě končí propadákem. A jejich pokračování jsou na tom často ještě hůř. Takže jsem zkrátka k tomuhle kousku, když už byl na poličce, byla dosti skeptická. No, nezařadit si ho do výzvy, asi se k němu nedokopu. A ono to nebylo tak zlý!:) Četlo se mi dobře, párkrát jsem se začetla tak, že jsem nechtěla odložit, i kdyby čert na koze jel. Inu naštěstí mám děti, takže jsem odkládala, ale celkem se zase se zájmem vracela:) Nereálné záplatky, mi asi dnes přijdou leckde. Je to hodně psané na efekt a ten nás zatím stále baví. S realitou to nemá nic společného. Od konce jsem čekala víc, pořád jsem měla podezření, že to přece jen bude ten a onen..:) Kniha podle mě nezanechá žádnou hlubší stopu, ani ve mně ani v dějinách..Ale jako čtivá oddychovka za mě dobrý!:)

Jolina
27.04.2019 2 z 5

Příběh mi přišel přitažený za vlasy, zdálo se mi, že autor přehání s cílem upoutat čtenáře.

MonikaV
27.04.2019 3 z 5

Já Hadrového panáka nečetla a bylo tam tedy na něj dost odkazů, no ale jinak hodnotím jako průměr, ty vraždy jako fakt úlet, až komické, vrah se opravdu zjevil kdesi odnikud...

terinkha
25.04.2019 3 z 5

Jsem měkká. Když jsem dočetla Hadrovýho panáka, řekla jsem, že si pokračování nepřečtu. Ale když jsem ji potkala vystavenou v knihovně, tak jsem to porušila a...neumím odkládat knihy! Takže přečteno, Baxterová byla fajn, jinak mi to přišlo fakt švihlý, loutkář se objevil svým způsobem zčistajasna a hlavně jsem teda asi úplně nepochopila motiv, proč takhle likvidovat lidi...