Loutkář

Loutkář
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540621/bmid_loutkar.png 4 1760 1760

Druhý díl bestsellerové krimisérie vydané ve 35 zemích. Případ Hadrový panák byl vyřešen, hrůza z něj se ale stále vznáší nad Londýnem. Detektiv Wolf zmizel a jeho kolegyně seržantka Emily Baxterová čelí další sérii nezvyklých vražd: oběšené oběti mají na hrudi vyřezáno „NÁVNADA“. Stejně označená těla se objeví i v New Yorku a do vyšetřování se tak vloží FBI. Stopy vedou ke dvojici psychiatrů, kam zavraždění docházeli, i ti jsou však nalezeni mrtví – se slovem „LOUTKA“ vyřezaným na hrudi. Kdo tady tahá za nitky?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Hangman, 2017

Ferum
14.09.2018 4 z 5

Oproti prvnímu dílu mám z této knihy rozporuplné pocity.
Nemohla jsem jí dočíst a přeskakování v čase mě tentokrát hodně mátlo.
Ale třetí díl si přečtu. Na to jsem zase až moc zvědavá. :-D

Lenoulinka
14.09.2018 2 z 5

Myslela jsem, že další kniha bude lepší, ale nepřesvědčilo mě to. Snaha šokovat přišla vniveč. Spousta osob ve mně vzbuzoval chaos. Nečetlo se mi to dobře a až bude mít spisovatel další knihu, tak už číst nebudu. Tenhle styl mi nesedí.

Terezaa
11.09.2018 3 z 5

Autor hrozně tlačí na pilu, tolik obětí, způsobů vražd a na konci knihy to vlastně vůbec nedává smysl, protože “Azazelovi” stačila prostě bomba a veřejné prostranství.

Demonlover
11.09.2018 3 z 5

Kniha má velkou reklamu a také je aktuálně ve výloze téměř každého knihkupectví. Hadrový panák se mi líbil a ke čtení bych ho doporučil. Loutkář, na kterého jsem se "namlsaný :)" Hadrovým panákem moc těšil, mě poněkud zklamal.

zelenoockaa
10.09.2018 3 z 5

Kniha se četla poměrně dobře ale je hodně pořekombinovaná. Hadrový panák byl trochu lepší ale celkově zklamání.

fincik
08.09.2018 3 z 5

Překombinový, těžko uvěřitelný děj, podobně jako u prvního dílu. Udělat knize velkou reklamu holt není vše. Četlo se to však dobře a Loutkář se mi libil o něco víc než Hadrový panák. Vyzdvihl bych postavu Rouche, což byl sympaťák. Za mě lepší než Fawkes.

StihOMam
06.09.2018 2 z 5

Přečteno a .... a nic. Člověk by chtěl opravdu něco říct, ale co? Není nic, co by mě oslnilo nebo oslovilo. Prostě nic.

harvan69
31.08.2018 2 z 5

Po tom, co mě první kniha Hadrový panák moc nenadchla, jsem dal Danielovi ještě jednu šanci, ale Loutkář není o nic lepší. Na mě až moc vražd, moc jmen, že se v tom jeden ztrácí, prostě celé je to, co do zločinu přehnané. Snaha, co nejvíce čtenáře šokovat, včetně vražd dětí. To jsou pro mně daleko lepší krimi Yrsy Sigurdardóttir, Larse Keplera nebo Jussi Adlera Olssena.

Matita310
29.08.2018 5 z 5

Daniel Dole u své druhé knihy nezklamal. U knihy jsem se bavila od začátku do konce. Už se moc těším na třetí pokračování.

Kaiserka
27.08.2018 1 z 5

První díl mě jakžtakž bavil, ale konec byl divně překombinovaný. Loutkář je překombinovaný od začátku do konce. Nechápu proč je kolem téhle knihy tolik reklamy? Další díl si určitě nekoupím...

busmil
27.08.2018 2 z 5

Podobně jako u první knihy, je to opět překombinované, až chaotické, chybí tomu atmosféra. Rozhodně to není "bestseller", je to jen o marketingu, který má kniha nadprůměrný,,,

Asheen
26.08.2018 2 z 5

Ne. Myšlenka zajímavá, ale takhle pro mě dobrá detektivka nevypadá. Těšila jsem se na inteligentní zápletku a hledání vraha s detektivy, dostala jsem dobrou společenskou a osobní rovinu postav, aby se na konci odkudsi z neznáma vynořil vrah, kterého jsem neměla čas mít či nemít ráda. Pokus o tajemnou a temnou atmosféru nevyšel už v Hadrovém panákovi, tady to bylo ještě slabší. Hvězdičky vážně jen za hezké příběhy postav, bez tohoto rozmětu by to byla asi po dlouhé době první nedočtená.

Lokina
24.08.2018 4 z 5

První díl ze série Detektiv William Fawkes mě bavil a kvůli konci jsem byla zvědavá na druhý díl s názvem Loutkář.
Kniha je vskutku čtivá, napínavá a plná mrtvol a krve. Baxterovou a její charakter jsem si oblíbila již v jedničce a jsem ráda, že její postava zůstala stejná. Rouche jí zdatně sekundoval a tvořili nesourodou a zajímavou dvojici.
Co mi ale trochu vadilo byla přemíra vražd a celkové překombinování děje. To už i na mě bylo moc a často jsem se v ději ztrácela, kdo je vrah a kdo ne.
Loutkář není špatná kniha a bude bavit lidi, kteří mají rádi plno krve, vražd a vyšinuté maniaky, ale určitě už ji znovu číst nebudu. Ale s ohledem na překvapivý a rychle utnutý konec, se těším na další díl :-)

EricNor
24.08.2018 1 z 5

Hadrovy panak se mi libil. Dokonce mi vyhovuje Baxterova jako hlavni postava a k tomu Rouche, ktery je fajn. Co mi vubec nevyhovuje je extremni prehnanost deje. Totalni nesmysl, ktery se bere vazne, ale ja se musim smat. Takova blbina s dejem na urovni stupidni pocitacove hry. Vzdal jsem to pred koncem. Mozna to nekdy doctu, ale za me ztrata casu.

gudaska
23.08.2018 3 z 5

Tak jako Hadrový panák, mě Loutkář moc nenadchl. Chvíli napínavé, pak zase ne... :(

Costanzo
22.08.2018 5 z 5

Hadrový panák byl skvělej, ale Loutkář předčil mé očekávání. Naprosto strhující děj, který mě tak pohltil, že jsem knihu přečetla za 2 dny. Jako milovník krimi doporučuji, jeden z nejlepších autorů!

Sabča92
22.08.2018 4 z 5

Bohužel nemám srovnání s předchozím dílem jelikož jsem ho nečetla. U většiny kriminálních knih to nevadí, tady je ale čtení předešlých dílů nezbytné. Kniha byla krvavá, krutá, nečekaná a čtivá. Rozhodně se pustím do Hadrového panáka abych si osvětlila všechno, co jsem prošvihla. Navíc má naprosto skvělou českou obálku.

prcek19
22.08.2018 4 z 5

Za mě jednoznačně lepší první díl než tento..celou knihu sem čekala na to, kdy se objeví Wolf a ono nic :-D takže tohle pro mě bylo zklamání..ale jinak se kniha četla dobře a doufám, že se dočkáme další knihy

Reniee
21.08.2018 3 z 5

No, bylo to takové zvláštní. Ze začátku dobrý, pak v polovině knihy jsem si řekla, co je to za blbost a ke konci zase dobrý, takže hodnotím jako průměr. Závěr knihy zajímavý , který nabízí pokračování, a které vzbuzuje zvědavost. Takže 3.dil určitě přečtu :)

saez
20.08.2018 4 z 5

Tak nějak nevím, jak knihu hodnotit. Četlo se to docela dobře, ale někdy jsem byla z děje zmatená. A konec mě zmátl ještě víc.