Deset polibků

Deset polibků
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214455/mid_deset-polibku-214455.jpg 4 218 218

Láska podle čísel série

< 2. díl

U dveří lady Isabel Townsendové klepe další muž, a to znamená jediné – otec jí prohrál v kartách. Zase! Když se však dozví, že to bylo naposledy, nevnímá lady Isabel jeho náhlou smrt jako bůhvíjaké vysvobození – pravidelné návštěvy rozdychtěných domnělých snoubenců, nárokujících si jak její ruku,...

Marcia
27.07.2013 3 z 5

Po krásném prvním díle jsem zklamaná :( Na Nicka jsem se moc těšila, ale příběh nic originálního, jako bych to už někde četla, a vůbec jsem se do toho nedokázala začíst. Bylo toho tam příliš, až mi to nudilo a přeskakovala i celé stránky, ale byli tam i některé pěkné situace, který příběh oživil a kdy jsem se naopak začetla - viz. malý hrabě. Ze 4 hvězdiček, které jsem chtěla dát, musím dát 3.
Souhlasím - jednou a dost. To se raději vrátím k prvnímu dílu :)
Jsem zvědavá a moc se těším na příběh Juliany. Ten určitě bude plný humoru, napětí a váštně jako sama Juliana :-)

malazluta
18.04.2013 4 z 5

První díl "Seznam skandálních snů" se mi líbil o něco víc, ale i tak je "Deset polibků" pěkná knížka. Původně jsem chtěla dát 3* , ale díky postavě Nicholase (kterou člověk prostě musí mít rád) jsem dala o jednu víc. Oproti tomu mě hlavní hrdinka občas rozčilovala, že všechno zbytečně až moc řešila.

liletka_a
23.03.2013 3 z 5

Příběh byl celkem dobrý, ale zkrátila bych alespoň o 150 stránek :) souhlasím se Zojou, jednou a dost :)

zoja
25.01.2013 3 z 5

Musím souhlasit s Modrankou, že některé Isabeliny myšlenky byly příliš zdlouhavé a kniha by se bez nich klidně obešla. Místo nich mohla autorka v klidu více rozebrat příběh Lary a Rocka, protože o nich samostatná kniha zřejmě nebude. Jinak příběh opravdu pěkný, netradiční no a nejvíc se mi opravdu líbilo závěrečné usmíření :-). Ale dávám 3 hvězdy, zlatá střední cesta, 1x přečíst stačilo, v knihovně mi kniha ale nezůstane.

jaja10
17.01.2013 5 z 5

Ze začátku, jsem byla trochu zlkamaná. Vůbec mě to nechytlo tak, jako Seznam skandálních snů, ale čím víc jsem přečetla, tím vic se mi kniha líbila. No a konec byl prostě nádherný :-)

padajicidvere
29.12.2012 5 z 5

Sebejistá žena, která ví co chce, hrdá, ješitná, odvážná, bystrá a nesmělá. Někdy jsem měla pocit, jako bych se v určitých chvílích v ní viděla..ale opravdu jen na pár chvil (ať se tu nechvástám:D). Líbil se mi příběh o ženě, která byla hrdá na to, že je žena a nebála se promluvit sebejistě ve společnosti o tom, co si doopravdy myslí (krom svých niterních citů), konečně! Nevím proč, ale stále jsem narážela na stydlivé, slabé, ufňukané slečinky, které čekají na "prince", což je vysilující. A celkový příběh je opravdu originální a úžasný!:) Konečně silná žena! A Nick. Co dodat..pravý rytíř. Několikrát jsem se zasmála, což se stává u knih málokdy, nevím proč:D

Majulinek
31.10.2012 5 z 5

Naprosto úžasné, děj dokáže tak pohltit člověka, že tuto knihu musí co nejrychleji dočíst, aby věděl, jak to vše bude :)

modranka
16.08.2012 4 z 5

Jednu hviezdičku som odobrala za niektoré zdĺhavé časti. Inak môžem príbeh hodnotiť veľmi kladne. Dialógy sú slušné, zápletka v podstate originálna. Niektoré vety úsmevné. Oživenie príbehu bol 10 ročný gróf a jeho výchova. Celkom sa mi páčilo ako reagoval na niektoré momenty. Autorka zvládla úplne všetko, detskú zvedavosť, túžbu po mužskej spoločnosti aj hrdosť na titul. Fakt pekný príbeh. Už pri prvej časti som napísala, že Sarah MacLean priraďujem k autorkám ako je Kleypas, iba keby svoje príbehy skrátila tak o 100 strán.