Deset polibků přehled

Deset polibků
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214455/mid_deset-polibku-214455.jpg 4 217 217

Láska podle čísel série

< 2. díl

U dveří lady Isabel Townsendové klepe další muž, a to znamená jediné – otec jí prohrál v kartách. Zase! Když se však dozví, že to bylo naposledy, nevnímá lady Isabel jeho náhlou smrt jako bůhvíjaké vysvobození – pravidelné návštěvy rozdychtěných domnělých snoubenců, nárokujících si jak její ruku,...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Deset polibků. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (48)

imelia
10.08.2023 3 z 5

Prečítané, skôr ako povinná jazda, lebo nezaujalo ma to. Nick bol ešte ok, ale chýbala mu tá dravosť zlého chlapca. A Isabel mi liezla na nervy. Ničím ma nezaujala. Je ale dobre si to prečítať, keďže trojka - o Juliane má s touto dvojkou celkom dosť spoločného.

jana79
20.01.2023 3 z 5

Kniha vypráví příběh u kterého hned víte, jak to dopadne. Přesto stojí za přečtení, protože příběh příjemně utíká a uz od obálky víte, co od knihy čekat. Příjemné zpestření volna četbou knihy.

cukrovka
18.04.2022 5 z 5

Příjemné romantické čtení. Příběh který má správnou kombinaci romantiky, erotiky a vtipu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Deset polibků v seznamech

v Právě čtených2x