Manželovo tajemství

Manželovo tajemství
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408909/bmid_manzelovo-tajemstvi-BaD-408909.jpg 4 2905 2905

2. vydání. Moje drahá Cecilie, pokud tohle čteš, tak jsem už mrtvý… Představte si, že najdete dopis, který vám manžel napsal s tím, že jej máte otevřít až po jeho smrti. Představte si také, že dopis obsahuje jeho nejhlubší temné tajemství – něco s potenciálem zničit nejen život, který jste společně vybudovali, ale i životy druhých.. Představte si tedy, že jste narazila na takový dopis, ale váš manžel stále žije... Otevřete ho? Cecilia Fitzpatricková má všechno, co by si člověk mohl přát; je úspěšná v práci, oblíbená mezi lidmi a především má tři krásné dcery a spokojené manželství. Její život je řádný a neposkvrněný jako její domov. Dopis jejího manžela, který měl být objeven až po jeho smrti, ale všechno změní...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Husband´s Secret , 2013

edisek83
03.09.2018 5 z 5

Jedna z nejlepších knih, co jsem od této spisovatelky četla :-)

cukrovka
30.08.2018 4 z 5

Zajímavá a velmi čtivá kniha. Zpočátku mi moc nevyhovovalo střídání vypravěčů a dějů. Na konci už se od knihy nešlo odtrhnout. Velmi zajímavý epilog. Každý určitě přemýšlí nad nějakým svým "coby, kdyby".

koki.veru
29.08.2018 5 z 5

Krásná knížka. Ze začátku mi chvilku trvalo, než jsem si opět zvykla, kdo je kdo, kdo ke komu patří a jak je děj popisován z pohledu více osob. Postupně jsem se ale do knihy začítala víc a víc, až jsem se na konci nemohla vůbec odtrhnout. Knihy této spisovatelky jsou opravdu vydařené, a určitě to není poslední knížka, kterou od ní čtu. Její styl mi velice vyhovuje :)

regenka
25.08.2018 4 z 5

Byla jsem napjatá, byla jsem smutná... Líbilo se mi moc.

kathla
24.08.2018 4 z 5

Zajímavá kniha o tom, že nic není černobílé... četla jsem to jedním dechem, až od půlky to dostalo ale spád a epilog - tak ten byl vyloženě bohatý na děj, že jsem některé pasáže musela číst 2x :)

dencazrnu
23.08.2018 3 z 5

Knihu jsem četla asi na dvakrát. Vůbec jsem se nemohla začíst. Dlouhý a vleklý začátek téměř o ničem. Od poloviny knihy dostala kniha konečně nějaký pořádný děj. Příběhy postav se začaly prolínat a kniha dostala smysl. Konec knihy byl skvělý, od poloviny knihy jsem se už pak nemohla odtrhnout. Od autorky mám doma ještě asi další tři knihy, tak uvidíme, jak se budou líbit..

MíšaS.
21.08.2018 1 z 5

Nemá to hlavu ani patu. Opět BESTSELLER za všechny peníze...

irskádívka
20.08.2018 3 z 5

Moje první kniha autorky, vzala jsem si ji na cestu vlakem k vyplnění nudné cesty. Splnila účel a cesta mi snadno utekla.
Příběh mi připadal...nedostatečně do hloubky propracovaný a málo pospojovaný. Doufala jsem ve větší změny a lepší zapracování postavy rodiny Tess do děje - oddělené linky a vyprávění různých postav mi prostě už nepřijde nijak novátorské pojetí.
Přesto hodnotím knihu kladně. Příjemné počtení.

kler1207
06.08.2018 4 z 5

Pro mě dost předvídatelná kniha. Děj je fajn, je čtivý, zpočátku mě trochu mátla některá jména, ale dostala jsem se do vztahů celkem rychle. Konec jsem asi čekala víc zamotanější, málo mi do toho seděla dějová linka Tess a její rodiny. Epilog je bezva, málokdy autor v knize naznačí, jak to mohlo být, bavil mě. Celkově hodnotím pozitivně, možná si od autorky přečtu i něco jiného.

reňa30
05.08.2018 3 z 5

Než jsem se překousala motanicí jmen postav,tak byl pomalu konec...ale jo,celkem to ušlo

lenka2557
03.08.2018 1 z 5

Nedokázala jsem se do knihy vcítit, byla podivně dějově děravá a nevěrohodná. Sice dočteno, ale s verdiktem "jednohubka, tohle už víckrát číst nemusím". Zjevně jsem náročný čtenář, ale tohle mi nestačilo.

stafbul
28.07.2018 4 z 5

Zajímavé téma, průměrné zpracování, nicméně jako kniha pro zábavu dobrá.... Jestli si za rok vzpomenu o čem byla? Pochybuji.

márčina
17.07.2018 4 z 5

Po delší chvíli, kdy se už konečně člověk zorientuje ve jménech a rodinných motanicích, je to opravdu fajn knížka, na které mě opravdu fascinoval "možný konec" v epilogu. To byla taková příjemná tečka na závěr, která ve mně vyvolala novou vlnu emocí.

-Sinéad-
14.07.2018 4 z 5

Ze začátku jsem se moc neorientovala ve jménech, ale poměrně rychle jsem se začetla a kniha mě nezklamala.

Lotka
14.07.2018 4 z 5

Epilog si zasloužil i 5 *. Jinak kniha poutavá, zápletky nebyly prvoplánové, příběh se hezky rozplétal, spokojenost.

Doemit
07.07.2018 1 z 5

Bohužel přes knihu jsem se nedostala, dočetla jsem se lehce za polovinu, ale pořád jsem jí jen odkládala. Moc jsem se ztrácela ve jménech a příběh byl zbytečně natahovaný.

Amy27
02.07.2018 4 z 5

Výborná kniha! Výborná zápletka! Pro mě velmi nečekané zvraty! Hodně myšlenek jsem si vzala k srdci. Nicméně... hvězdičku dolů dávám za začátek, který mě jako vždy u této autorky nezaujme a trvá mi dlouho než se začtu a také za poslední kapitolu, která mi přišla místy vážně hodně dobře promyšlená.. ale bohužel i místy zbytečná a nepodstatná... Každý si však najde svoje. :)

4xbabča
21.06.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila, jako všechny knihy autorky, které jsem zatím četla. Zajímavý příběh, kdy se v rodině dějí věci, které by nikdo nepředpokládal. Přes klidnější začátek byla druhá polovina svižnější včetně překvapujícího závěru.

Lucinky
20.06.2018 2 z 5

Podle mě je v knize zbytečně dlouho ,,natahováno,, ono tajemství. Kniha se nečetla špatně, ale byla moc zdlouhavá. Znovu už bych si jí nepřečetla.

Katulik86
03.06.2018 4 z 5

Oproti Sedmilharkam nebo Alici trosicku slabsi, ale dobra :) Nekteri si u vetsiny autorcinych knizek stezuji na velke mnozstvi postav na zacatku a zmatek a tak, ale mne pripada, ze se ty postavy proste do deje nejak dostat musi, predstavi se a pak uz vypraveji kazda ze sveho uhlu pohledu. Cim dal tim vic se mi zacinaji libit rozuzleni v epilozich. Mne autorcin styl psani sedl :)