Manželovo tajemství

Manželovo tajemství
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408909/bmid_manzelovo-tajemstvi-BaD-408909.jpg 4 2904 2904

2. vydání. Moje drahá Cecilie, pokud tohle čteš, tak jsem už mrtvý… Představte si, že najdete dopis, který vám manžel napsal s tím, že jej máte otevřít až po jeho smrti. Představte si také, že dopis obsahuje jeho nejhlubší temné tajemství – něco s potenciálem zničit nejen život, který jste společně vybudovali, ale i životy druhých.. Představte si tedy, že jste narazila na takový dopis, ale váš manžel stále žije... Otevřete ho? Cecilia Fitzpatricková má všechno, co by si člověk mohl přát; je úspěšná v práci, oblíbená mezi lidmi a především má tři krásné dcery a spokojené manželství. Její život je řádný a neposkvrněný jako její domov. Dopis jejího manžela, který měl být objeven až po jeho smrti, ale všechno změní...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Husband´s Secret , 2013

martiline
30.11.2018 5 z 5

Krásná kniha ... ač plná bolavých tajemství ...

ajasin
27.11.2018 5 z 5

Příjemná čtivá kniha o lidských vztazích, životních rozhodnutích a kotrmelcích. Většinu lidí asi někdy v životě napadlo „ co by bylo kdyby“, kdybych se tenkrát rozhodl/a jinak. Ale nejspíš se to nikdy nedozvíme.

Alexxxka
20.11.2018 5 z 5

Čtvrtá kniha od autorky a pro mě zatím nejlepší. V našich životech je tolik tajemství, která nikdy nepoznáme. Líbí se mi jak autorka vykresluje mezilidské vztahy. Rozhodně doporučuji.

Mruskulka
14.11.2018 5 z 5

Příběh tří rodin. Každá z nich má to své trápení. Příběh se moc hezky četl a já se nemohla odtrhnout, abych zjistila, jak to vlastně skončí. Myslela jsem, že to tajemství je o něčem jiném a těšila se, jak se to bude řešit, ale zklamání, že jsem se mýlila, nepřišlo.

Ticiana
12.11.2018 5 z 5

Čtvrtá v pořadí a naprosto mně dostala. Za mně stejně dobrá jako Sedmilhářky.

Skřítek77
07.11.2018 2 z 5

Moje třetí kniha od autorky (už jsem četla Sedmilhářky a Na co Alice zapomněla) a zatím nejslabší. Kniha se dobře čte, střídání postav mi nevadilo, ale děj je přitažený za vlasy, nepravděpodobný a i proto mě konec zklamal.

Měňavka
06.11.2018 4 z 5

Příjemné překvapení.

Millyf
29.10.2018 4 z 5

Po prečítaní tejto knihy pravdepodobne zaradim autorku medzi oblubencov.Čtivo napisane,stále mi bolo luto knihu zatvorit,zaujimavo prepletene osudy,skratka doporucujem

Lejdus
28.10.2018 5 z 5

Autorka mne nezklamala. Byla jsem porad zvedava, jak se postavy budou vyvijet,p. Zpocatku zde na mne bylo mnoho postav, takze jsem se zorientovala asi ve tretine kdo je kdo a jak jsou spolu propojeni. Uz se tesim na dalsi knizku teto autorky.

Zlatinka.Emilly
27.10.2018 4 z 5

Ze začátku jsem nechytala souvislosti, ale později se začal příběh slévat dohromady. Takže za celkové hodnocení musím říct, že to bylo pěkné. Zase se mě připomnělo, že nevíme, co se v kom skrývá. V tomto případě skončilo odkrytí hrůzné pravdy happy endem. Bylo mi líto Connora a za Tess mě mrzelo, že dokázala zapomenout na to, co jí manžel udělal. Maličká Polly zaplatila za hříchy svého otce (Johna-Paula) a tím se uskutečnila spravedlnost pro Rachel. Moc se mi líbil závěr Epilogu: "Nikdo z nás nemá tušení, jakými všemožnými směry se naše životy mohly ubírat a možná i ubírat měly. Některá tajemství by měla zůstat tajemstvím navěky".

niki7763
27.10.2018 1 z 5

Za mě tedy ne ... Strašně jsem se na tuhle knihu těšila ale takové zklamání jsem tedy nečekala. Tolik zbytečné omáčky dokola jsem snad ještě nezažila ... Poslední stránky jsem víceméně jen přelouskala. Četla jsem ji několik dní. Nemohla jsem se začíst, postavy se mi na začátku nehorázně pletly ... Děj prakticky o ničem. Pár lidí, strašná náhoda ... Všechno špatně. Za mě už nikdy víc. Únavná, nudná ... Samozřejmě chápu, v čem spočívá kouzlo knihy. Nikdy nevíme co se skrývá v duši druhého ... Ale podat se to dalo mnohem lepším způsobem. Táhlý děj mě opravdu nudil.

zdenaR
26.10.2018 4 z 5

Velmi čtivá kniha, četla jsem ji jako první od autorky a nastartovala mě i na její další knihy :-)))

Januli
23.10.2018 4 z 5

Někdy je lepší nevědět ... knížka se mi líbila, dobře se četla, napínavé a pro mě trošku zklamání tím, že jsme vlastně v půlce knihy věděli, kdo Janie zabil... a i když příběh Tess mi do téhle knihy moc nezapadl, tak to bylo takové příjemné "zpestření" od děje. A epilog?? tak ten mě dostal. :)

Sasanka173
22.10.2018 5 z 5

Krásně se mi to četlo! Moc doporučuji!! Napínavé!!

lee5747
14.10.2018 3 z 5

Lepší průměr, docela čtivá, jen to prolínání mi někdy dělalo trochu problém.

Akkiki
11.10.2018 5 z 5

Moje první kniha od této autorky. Slyšela jsem na ni velkou chválu, a i já se k tomuto názoru přidávám. Přečetla jsem ji na jeden dech, nemohla jsem přestat, chtěla jsem ji dočíst, ale zároveň nechtěla-myslím, že každý máme alespoň jednu takovou knihu. Velmi poutavý styl psaní se mi tak zalíbil, že už mám doma od autorky další knihy. Rozhodně tuto knihu můžu doporučit!!

Makyny
29.09.2018 4 z 5

Tak jsem se těšila na odkrývání Manželova tajemství... Začátek mě lehce zklamal, protože jsem se nemohla začíst a už jsem i chtěla knihu odložit. Po přečtení manželova dopisu se ale vše změnilo a já hltala každou stránku, jak to vlasně celé dopadne. Na konci přišel šok a smutek kvůli chuděrce malé Polly... Ale... Epilog to krásně zakončuje, protože nikdy nikdo neví co by kdyby...???

Ivka_77
20.09.2018 4 z 5

Ze začátku jsem měla problém se do knihy začíst, nebavila mě, do čtení jsem se musela nutit. Pak už to bylo lepší a druhá půlka knížky mě bavila hodně. No a nejlepší byl epilog, ten mě dostal. Každý z nás občas přemýšlí, co by bylo kdyby.... Moje první knížka od autorky, určitě si přečtu další.

Veronika33
18.09.2018 5 z 5

Tak túto knihu som si užila. Príbeh plynul bez hluchých miest, vďaka krátkym kapitolkám sa výborne čítal. Prepojenie osudov jednotlivých postáv bolo výborne spracované, super kniha. Teším sa na ďalšie autorkine knihy a odporúčam!!!

Veru.Viti
17.09.2018 5 z 5

Neuvěřitelně mě baví styl této spisovatelky. Podle mě by mě bavil i návod na kuličkové pero, pokud by ho psala právě Liane Moriarty. Stále u mě vedou Sedmilhářky, ale každopádně se mi kniha líbila. Byla jsem zvědavá na vyústění a konec mě donutil po zavření knihy ještě nějakou chvíli přemýšlet. Určitě knihu doporučuji.