Manželovo tajemství

Manželovo tajemství
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408909/bmid_manzelovo-tajemstvi-BaD-408909.jpg 4 2904 2904

2. vydání. Moje drahá Cecilie, pokud tohle čteš, tak jsem už mrtvý… Představte si, že najdete dopis, který vám manžel napsal s tím, že jej máte otevřít až po jeho smrti. Představte si také, že dopis obsahuje jeho nejhlubší temné tajemství – něco s potenciálem zničit nejen život, který jste společně vybudovali, ale i životy druhých.. Představte si tedy, že jste narazila na takový dopis, ale váš manžel stále žije... Otevřete ho? Cecilia Fitzpatricková má všechno, co by si člověk mohl přát; je úspěšná v práci, oblíbená mezi lidmi a především má tři krásné dcery a spokojené manželství. Její život je řádný a neposkvrněný jako její domov. Dopis jejího manžela, který měl být objeven až po jeho smrti, ale všechno změní...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Husband´s Secret , 2013

Lennji
07.03.2019 4 z 5

Moje druhá kniha od této autorky a ani tentokrát mě četba moc nebrala..spousta postav, ze začátku chaos, teprve ke konci to vzalo nějaký spád a začalo to být zajímavé..

Katulinka69
05.03.2019 5 z 5

Tak tohle mě maximálně bavilo,nejlepší od této spisovatelky

skableska
22.02.2019 4 z 5

Líbilo se mi, že se všechny linie v závěru střetly, najednou se všichni objevili na stejném místě. A zaujal mě doslov, kdy autorka píše, co by se mohlo stát, kdyby... člověk se najednou zamyslí nad tím, kde by byl, kdyby studoval jinou školu, pracoval jinde nebo zkrátka kdyby bylo něco jinak, než se tomu děje. Život je holt proměnlivý, vše se ovlivňuje navzájem a hlavně se v minutě může úplně změnit.

"Můžete se snažit sebevíc vžít se do tragédie někoho jiného - tonoucího v ledových vodách, obyvatele města rozděleného zdí -, ale nic z toho doopravdy nebolí, dokud se to nestane vám samotným. A hlavně vašim dětem."

Kamiliana
21.02.2019 5 z 5

Jsem vždy nadšená z toho, jak umí autorka jednotlivé situace výborně vykreslit, nejste jen čtenáři, jste přímo vtaženi do děje. Vše působí poutavě, čtivě a pravdivě. Ta každodenní realita ve všech jejích knihách je fascinující. Navíc epilog v této knize, který dovysvětluje, jak co bylo ve skutečnosti a jak co mohlo být, kdyby... vás donutí zamyslet se nad vašimi každodenními rozhodnutí. Co vše můžete ve svém životě skutečně ovlivnit?

verca0794

Moje první kniha od Moriarty
Začátek se mi líbil, ale pak jsem trošku začala tápat. Co bude dál, když už vše bylo řečeno? Pak se ale ukázalo, co tři různé příběhy spojuje. Stránky jsem pak vyloženě hltala. Příběh mě nakonec překvapil a moc bavil. Stojí za přečtení ;-). Těším se na další knížky této autorky.

Pedias
19.02.2019 5 z 5

Již druhá kniha od autorky (první byla Sedmilhářky) a líbila se mi hodně.
Nejdříve jsem v tom měla trochu zmatek (mnoho postav najednou), ale čím víc jsem četla, tak to do sebe začalo hezky zapadat.
Příběh byl napsán čtivě, napínavě a nemohla jsem se dočkat "jak to celé dopadne", konec mě trochu zklamal skrz Polly, ale i tak si kniha zaslouží 5 hvězd.
Autorku dávám do oblíbených a těším se na další její knihy.

Chika
19.02.2019 5 z 5

Chvíli mi trvalo se začíst. Ale pak mě kniha začala neskutečně bavit, tři různé příběhy tak propojené. Za mě docela nečekaný závěr, ale povedený. Autorka mě neskutečně baví, umí udělat knihu lehce napínavou, a zároveň příjemně čtivou.

veromat
15.02.2019 5 z 5

Knížka se mi velmi líbila. Doporučuji.

Vakalik
09.02.2019 4 z 5

Moje druhá kniha od Moriarty. Líbí se mi,jak si autorka hraje se vztahy a jak je zdánlivě nesouvisející děj vlastně provazany. Bylo pro mě však snadné hádat,kde bude zakopaný pes, protože autorka píše originálně,ale hlavní téma se neustále opakuje.

sheldon8410
06.02.2019 5 z 5

Přečteno, jak se říká, jedním dechem. Kniha o tom, že nic opravdu není černobílé a taky že ta karma je zdarma :) Určitě bych ji všem doporučila, člověk má pak tendenci přemýšlet "co by bylo kdyby...". A hlavně - jak uvádí podnadpis této knihy - "někdy je (opravdu) lepší nevědět"!

BigPrs
29.01.2019 5 z 5

Manželovo tajemství je první kniha od spisovatelky, kterou jsem četla. A hned musím mít další. Byla velice napínavá a skoro celou dobu, co jsem knihu četla, jsem se sama sebe ptala, zda bych se zachovala stejně, nebo bych to řešila úplně jinak. Kniha mě snad doslova sama nutila, abych se ke každé postavě přirovnávala a přemýšlela, jak bych se asi zachovala já. Velice doporučuji :)

Olikola
28.01.2019 4 z 5

První knížka, kterou jsem od Liane Moriarty četla a hned mě zaujala natolik, že jsem pak musela mít všechny nadcházející. Knížka se výborně čte. Je plná napětí (i když místy je to trochu přitažené za vlasy) a příběh je poutavý. Nejlepší jsou u těchto knížek konce, kde se na pár stránkách celý příběh rozuzlí a lehce nakouknete i do budoucnosti jednotlivých postav.

Termina
23.01.2019 3 z 5

No a jak by jste se zachovali vy kdyby to byl Váš manžel? Moc pěkná kniha a co je přínosem ? KARMA JE ZDARMA.

andrea6284
14.01.2019 5 z 5

Skvělý příběh. Plný zvratů a otázek na které by si člověk měl sam odpovědět... a co bych udělala já? Zachranit svůj svět a obětovat se pro štěstí svých dětí. Jak velká oběť to může být. Co může unést svědomí?

Kskaja
09.01.2019 5 z 5

Super knížka.

Magdyla.8
08.01.2019 4 z 5

Obdivuju spisovatelku, jak se ji příběhy krásně prolínají. Stránky ubihaly samy, šok a překvapení taky přišlo, tajemství jsou prostě zrádné... Sice jsem očekávala jiný konec hrdinky Tess (to mě trochu zklamalo), ale jinak zase bezvadné čtivo.

Le_noska
27.12.2018 5 z 5

Začátek trošku pokulhával, nebylo to tak čtivé, ale od druhé poloviny se to zlomilo a mělo to všechno rychlý spád. Stojí za to si ji přečíst. :)

AnnaDewitt
13.12.2018 3 z 5

Není to špatné čtení, ale také nijak vynikající. Autorka má lepší knížky.

Petra88
07.12.2018 2 z 5

No tedy...kniha mě vůbec nebavila. Mohla být klidně o polovinu kratší a nic by se nestalo.

Ildi
06.12.2018 5 z 5

Kniha bola naozaj skvelá a ja som si ju užívala plnými dúškami. Knihu odporúčam , pretože ide o kvalitnú knihu v ktorej si každý nájde to svoje. Niekedy som sa neprestávala čudovať, aký bravúrny zvrat autorka priniesla a tak mi vyrazila dych. Napínavá od začiatku až po koniec.