Manželovo tajemství

Manželovo tajemství
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408909/bmid_manzelovo-tajemstvi-BaD-408909.jpg 4 2905 2905

2. vydání. Moje drahá Cecilie, pokud tohle čteš, tak jsem už mrtvý… Představte si, že najdete dopis, který vám manžel napsal s tím, že jej máte otevřít až po jeho smrti. Představte si také, že dopis obsahuje jeho nejhlubší temné tajemství – něco s potenciálem zničit nejen život, který jste společně vybudovali, ale i životy druhých.. Představte si tedy, že jste narazila na takový dopis, ale váš manžel stále žije... Otevřete ho? Cecilia Fitzpatricková má všechno, co by si člověk mohl přát; je úspěšná v práci, oblíbená mezi lidmi a především má tři krásné dcery a spokojené manželství. Její život je řádný a neposkvrněný jako její domov. Dopis jejího manžela, který měl být objeven až po jeho smrti, ale všechno změní...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Husband´s Secret , 2013

Nightwish66
29.05.2018 2 z 5

Začátek byl pro mě celkem zmatený, pletla se mi jména i rodiny. Druhá půlka už se četla daleko lépe, konec překvapil. Pravdou je, že nikdy o nikom nemůžeme říct, že ho dokonale známe ...........

Manifest blech
24.05.2018 4 z 5

Skvěle svižně se to četlo, i vůči tématům. Těším se na další autorčiny počiny.

Víme o svých blízkých všechny? I ta nejhlubší a nejniternější tajemství?

esfinge
23.05.2018 2 z 5

Mne osobne kniha vubec nenadchla. Cely pribeh a vypraveni zdlouhave, po odhaleni manzelova tajemstvi se to tahne jeste vic.

Evule *
21.05.2018 5 z 5

Knížka se m líbila, začátek sice trochu pomalejší, ale po odhalení tajemství se vše rozjelo a ten závěr? Za mě 5 hvězd ....

Acquenta
18.05.2018 5 z 5

Tohle je už druhá kniha od Liane, která mě dojala k slzám. Spisovatelka píše srdcem, umí čtenáře vtáhnout do děje a styl jejího psaní je takový lidský. Tato kniha mi sice ze začátku připadala slabší, ale ty popisy všech situací a dialogy byly tolik reálné...a ten závěr, ten byl opravdu výborný. Nemohla jsem přestat číst. Píše opravdu skvělé knihy, ale taaaaaaak smutnééé :-(

Barulinkas
06.05.2018 3 z 5

Opět rychle přečteno, kniha neurazila ani nenadchla, klasický průměr. Chválím epilog :)

Dashmo
03.05.2018 5 z 5

Zbožňujem príbehy, kde viacero postáv žije svoj život a nezávisle od seba sa stretnú na jednom mieste a všetko sa so všetkým spojí. Knihu som zhltla aj s perfektným epilógom a som unesená. Myšlienky tých žien ma veľakrát rozosmiali, bol to proste reálny svet.

EleanorJane
03.05.2018 3 z 5

Ihned mě uchvátil námět knihy. Říkala jsem si, že to bude docela zajímavé. No nakonec sice bylo, ale až tak moc mě to nebralo. Pro mě prostě klasický román. Na odreagování dobré...

piittii
19.04.2018 2 z 5

Příběh mohl být zajímavý... Kdyby ho napsal někdo jiný, nějak jinak. Knížka by klidně mohla být poloviční a děj svižnější. Zápletka zajímavá, ale docela nudně podaná.

Adhara
18.04.2018 3 z 5

Trochu slabšie než Zaľúbená hypnotizérka. Veľa popisov, ktoré mali vyvolávať emócie, no ja som sa pri nich nie celkom sústredila. Pekne pospletaný príbeh komplikovanej a dosť zbytočnej tragédie, ale spracovaním ma nijako mimoriadne nezaujal.

Elsinor024
17.04.2018 4 z 5

Výborně napsaná oddechovka. Je vidět, že Liane Moriarty opravdu psát umí. Nenašla jsem žádná hluchá místa, děj příběhu se rozmotává tak, že vás to pořád baví. Také oproti jiným oddechárnám je to napsané s logikou a precizně, takže si netrháte vlasy nad tím, že se postavy chovají zmateně a nahodile.
Člověk si také osvěží nějaké obecně prospěšné životní rady, které není na škodu si občas zopakovat:)

Petja
14.04.2018 5 z 5

Kniha mne nadchla stejně jako Sedmilhářky, zejm. jak se na závěr kruh uzavře. Epilog pak celkové dojmy jenom umocňuje. Opět čtivě napsáno/přeloženo, děj má spád a zápletky nejsou lehce předvídatelné.

helcab
11.04.2018 5 z 5

Opravdu zajímavá kniha. Z počátku chvíli trvalo, než se člověk zorientoval v postavách, ale pak to mělo spád a velmi zajímavý í když smutný konec. Doporučuji!!!

vlci
06.04.2018 4 z 5

Četla jsem od autorky Tři přání, Na co Alice zapomněla a nakonec Manželovo tajemství. A právě to se mi líbilo nejvíc.

Nela.Rob
05.04.2018 3 z 5

Knížka, který nenadchne ani neurazí - nějaká ta láska, vražda, a tak dále. Jediné, co jsem vážně ocenila byl spád děje a díky tomu i rychlé přečtení. Tuto knihu řadím mezi knížky, které mě mají přivést na jiné myšlenky, ale nemusím u nich vůbec přemýšlet.

LadyAnn
02.04.2018 3 z 5

Čtivá knížka se svižným dějem, s uvěřitelnou zápletkou i postavami. Hvězdičkou navíc (oproti průměru) hodnotím díky epilogu, který v samém závěru odhalí zajímavé souvislosti.

Brambu
25.03.2018 4 z 5

Začínám si tuto autorku oblibovat. Druhá kniha co jsem od ní přečetla a jsem nadšená. Takový příběh a v něm obrovský zvrat prostě paráda. Autorka má výborný smysl pro dramatičnost a dokáže příběhy výborně zamotat a zmást čtenáře do poslední stránky. Tak tohle mne baví a už se těším na další zajímavý příběh.

Matita310
24.03.2018 5 z 5

Velice čtivá knížka. Příběh je velice pěkně napsaný. Knížka se čte sama. Konec velice překvapující, i když já jsem měla celou dobu divné tušení, že všechno bude ještě trošku jinak. Rozhodně doporučuji.

terem
23.03.2018 5 z 5

Toto byla moje druhá kniha od autorky (první jsem četla Sedmilhářky), kniha má hlavně překvapivý závěr.

Er.es
19.03.2018 4 z 5

Jakožto čtenář, který má velké problémy s „každá kapitola jiná postava“, jsem to s tahákem na záložce zvládla. Naštěstí těch postav nebylo mnoho a s postupem času se mi vryly do paměti. Kniha je dobrá, velmi čtivá, lehce napsaná. Autorka mě netrápila dlouhými odstavci o ničem. Krásně stránky odsejpaly, přesně podle mýho gusta. Epilog byl mňamózní, klidně bych ho rozšířila o další stránky.
Nikdy totiž nevíme, co nám přinese budoucnost, kdyby... :-)