Mozaika duše: Desatero pro zdravější duši a vztahy

Mozaika duše: Desatero pro zdravější duši a vztahy
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/542965/bmid_mozaika-duse-desatero-pro-zdravejsi-dusi-a-vztahy.png 4 95 95

DUŠEVNÍ ZDRAVÍ A KVALITNÍ VZTAHY PODLE ZNÁMÉHO TERAPEUTA. Chybí vám jasný a výstižný přehled toho nejdůležitějšího pro duševní zdraví? Chcete se udržovat psychicky vyrovnaní a navazovat zdravé vztahy, ale nevíte kde začít? Vydejte se s psychologem a psychoterapeutem Tomášem Kvapilíkem na překvapivou cestu krajinou duše. Poznejte nevědomé stavební kameny vaší psychiky, které vás v životě mohou vést k nešťastným volbám. Odhalte svého vnitřního kritika, emoční vzorce, kořeny stresu a principy spokojených vztahů. Seznamte se s mechanismy úzkosti a deprese, které jsou zahalené mnoha mýty. Podpořte své sebevědomí, laskavost k sobě i návyky duševní hygieny. Všechny uvedené zásady jsou podložené mnohaletou psychoterapeutickou prací, doplněné o ukázky z praxe i osobním příběhem autora. Neváhejte a poskládejte si s pomocí této specifické publikace mozaiku vlastní duše do zdravějšího tvaru.... celý text

Jane2016
19.11.2023 4 z 5

Tomáše Kvapilíka znám z pohledu odběratelky velmi dlouho. A to díky Katce z kanálu Svět podle Katky. Věřím, že mnozí z vás tuto idylickou a kráskou rodinku znají a stejně jako já, pravidelně sledují jejich videa. Ať už na youtube, Instagramu nebo Tik toku. Proto, když jsem se dozvěděla, že Tomáš, jako známý terapeut, vydal knihu o vztazích, musela jsem si ji přečíst!

Knížka byla velmi zajímavá, Tomáš je pozoruhodný člověk, a i jeho kniha je jedinečná. Jako čtenář se dozvíte spoustu zajímavostí o psychice, stresu a duševní hygieně. Musím říct, že od knihy jsem čekala trochu něco jiného, ale příběh jako celek je moc fajn. Pokud Vás zajímá osobní rozvoj, tak tohle čtení Vás opravdu bude bavit. Tomáš jednotlivé kapitoly doplňuje osobními příběhy, které jsem asi ocenila nejvíce.

Mohu doporučit i Tomášův youtube kanál: Tomáš Kvapilík. Jeho videa sleduju od samého začátku a musím říct, že jsou opravdu kvalitní a propracovaná!

gabrielaG4sb
18.11.2023 5 z 5

Kniha se mi příjemně četla, kromě psychologických tipů obsahuje fiktivní i osobní příběhy a odkazy na další zdroje. Přišlo mi fajn občas si udělat pauzu a opravdu se zamyslet nad tím, co jsem si zrovna přečetla, abych naplno využila její potenciál.