Návrh

Návrh
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531504/bmid_navrh-65c2023f59318.png 5 2110 2110

Off-Campus série

Dokonalá oddechovka z hokejového prostředí nejen pro nenapravitelné romantičky. Hanna Wellsová je velmi sebejistá v mnoha oblastech ... tedy až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí udělat něco hodně odvážného, aby si jí konečně všiml A to i kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám svého snu nedosáhne. Takže když mu Hanna předloží trochu zvláštní návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí na oplátku zájem vysněného kluka, nijak zvlášť neváhá. Stačil ale jediný polibek, který vedl k tomu nejdivočejšímu sexu v životě, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu že kluk, kterého chce, je vlastně on sám. A to už tak snadné nebude.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Tympanum

The Deal, 2015

Interpreti: Klára Anita Přistižená

CiaKawlone
05.05.2020 5 z 5

Bylo to velmi čtivé a nedalo se odtrhnout. Čte se to lehce i když může být zřejmé jak to dopadne. Super!

Ta.Nejchytrejsi
01.05.2020

Miluju!! Krásná romantická a vtipná knížka, ve které není milostný trojúhelník!!!! Vřele doporučuji! ❤❤

janina66
24.04.2020 5 z 5

Výborné! Velmi zajímavé téma knihy, kterou smlsnete jako malinu. Hanna i Garret moc sympatičtí. Příjemná oddychovka, nejen pro mladší.

Čuchič
14.04.2020 5 z 5

Je to opravdu skvělá kniha. Prostě a jednoduše Elle Kennedy velice miluju! A její knížky nejdou popsat žádnými slovy, musíte si je jednoduše přečíst a hned pochopíte. Celou sérii opravdu všem dívkám moc doporučuji a věřte nebo ne, ale po přečtení budete chtít hned další díl, protože jinak to už ani nejde. Opravdu si je přečtěte a uvidíte, že to stálo za to. Elle Kennedy vám prostě přiroste k srdci a všechny její knížky s ní.

Falda
05.04.2020 4 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem, i když je to furt dokola ta stejná písnička. Postavy byly sympatické. Hanna mi opravdu sedla. Supr odechovka.

AelinBělotrn
15.03.2020 5 z 5

Jedna z top z tohohle žánru.Příběh mě strhnul od začátku a pustil až nakonci. Spousta sexu, vtipných momentů, regionální chování obou postav. S oběma postavami jsem se se sblížila.Vřele doporučuji!

elleyne
12.03.2020 5 z 5

Nejpovedenější díl z celé série. Téma doučování, díky kterému se dá dvojice dohromady se mi jevila jako dobrá a nenásilná. A hodně jsem si Hannu a Garreta oblíbila.

Myška43
05.03.2020 5 z 5

Výborná kniha, skvělý příběh. Doporučuji!!!!

Jass
22.02.2020 3 z 5

Kdo moc nečeká je spokojen... Knihu jsem spolkla i s obalem, zkrátka jsem se od ní vůbec nemohla odtrhnout a to i když jsem racionálně věděla, že to není nic až zas tak extra...
Asi jediná výtka - proč ty knížky musí mít takhle usvědčující obálky? Umíte si představit, jak se pokaždé stydím, když si je v knihovně půjčuju...? (Jako by knihovníky zajímalo, co čtu, no jasně...)

Jeninas
01.02.2020 5 z 5

Garrett je jedním z mála hrdinů, kterého bych si z fleku nabrnkla pro sebe (dobře, za celý můj život je teprve druhý - za Eragonem :-D). I když musí být zpočátku šokem pro každou holku, která nevyrůstala s bratrem, protože servítky si rozhodně nebere. Navíc je ukázkou kluka, který nezná normální hodný holky, jen "týmovky". Hanna má naprosto adekvátní reakce a celkově je to sympatická hlavní hrdinka. Když vtrhla do sprch, pobavila mě jak dlouho nikdo. Jsou každý jiný, ale oba si prošli něčím těžkým a to je k sobě táhne. Příjemná knížka s hromadou sexu, co bych za takový návod v pubertě dala!

Jejunka
29.01.2020 5 z 5

Za mě dobrý. Už čtu omyl. Těším se na všechny díly

Iv.B.
27.01.2020 5 z 5

První přečtená knihy od Elle Kennedy, příběh mě vrátil zpět na VŠ, skvěle upoutá a vtáhne. Doporučuju a určitě koupím další knihu od této autorky.

petulkapeta
19.01.2020 5 z 5

Kniha se četla sama byla skvěle napsaná a měla úžasný děj hlavní postavy jsem si úplně zamilovala...

Chvilkasnění
16.01.2020 5 z 5

Nejlepší série. ♥

Elize
13.01.2020 4 z 5

Pěkné oddechové čtení. Za mě první a třetí díl série Off-Campus jsou nejlepší. Hezky se to četlo, bavilo mě jak Gare naháněl Hannu na doučování, to bylo celkem vtipný. Čtivé, drobná zápletka, příjemné zpestření dešťového odpoledne.

Dolikcek
03.01.2020 5 z 5

Čtivá, velice zábavná knih - dle mého názoru nejlepší ze série.

KarolínaKájink
02.01.2020 5 z 5

Úžasná kniha, sice trošku neaplikovatelné na život, ale je to velmi dobré odpočinkové čtení, na to se jen tak pobavit. Rozhodně doporučuji!!!

pavla.ba
22.12.2019 5 z 5

Velmi čtivá knížka. Řekla bych, že je to titul z nejlepší série ze žánru erotických románů pro ženy! Miluju ji.

Jessie26
19.12.2019 5 z 5

Kniha je za mě krásně psaná. Všechno na sebe navazuje, příběh má spád, zápletku, erotické jiskření, je čtivá. Už se těším na další

Petra-1
06.11.2019 5 z 5

Skvělá kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem. Super dialogy a velice vtipně napsáno. Ze série se mi líbila nejvíc.